Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

son 6 ...

yrn son kez evim evim çok güzel evime gidicem =))
son kez eksikleri tamamlıcam
bi daha gelinliğimle giricem oraya =))) ...

güm güm ... güm güm ... güm güm ...

çok yoruldum alışveriş çarşı işleri yordu beni her akşam işten çık alışveriş yap bişeyler bak kafam durdu artık ev yetişmeyecek diye eşim beni bugün paparaldı canımı sıktı artık bir an önce evlensek yaaaaa yoruldum

Biz siyah klasik smokin aldık, şal yaka.İçine ata yaka gömlek. Belinde siyah kuşağı var, ben yelekleri hiç beğenmiyorum o yüzden almadık, kuşak da istememiştm ama yakanın alt kısmından kuşak görünmeyince bişeyler eksik gibi geldi, bu haliyle çok asil durdu, papyonu da var:)Kol düğmeleri de çok güzel..Çok beğendik biz, havası değişti bi anda..

bizde siyah yakasında taşları var ata yaka gömlek papyon kuşak aldık gömleğin düğme yerlerin siyah değişik bişeyler var çok güzel o kadar gezdik bulamayacağız artık dedim ama sonunda bulduk oh beeeeeee

slm kızlar nasıl gidiyor hazırlıklar. bakıyorum herkesler damatlıkları tamamlamaya çalışıyo. biz daha damatlığı almadık. haftaya bakacağız ona. ben bugün 2.gelinlik provama gittim. sözde ipli olacaktı arkası fermuarlı yapmışlar. ama gögüs kısmı beklediğimden daha güzel olmuş ama gelinlik dar gibi sanki. napcam ya rejimemi başlasam. ben nasıl olsa arkası ipli diye homini gırtlak yiyodum. bakın şimdi başıma gelene

Kızlar merhaba. Diğer bölümlerde yaptığım hazırlıkların paylaşımlarını yapıyorum sürekli ama burayı ihmal etmişim :) iyice heyecan bastı beni. Kalbim boğazımda atıyor sanki. Yükseklerden boşluğa düşüyormuşum gibi hissediyorum. Kilo verdiğim için gelinliğin son provasını son haftaya bıraktık. pazartesi son prova olacak. Pazar günü Allah nasip ederse giyineceğim gelinliğimi. Bazen inanamıyorum herkesin ilgisi bir garip geliyor baş kahramanlardan biri benim bu hikayenin. 2 temmuz da kınam var. asıl eğlence orada olacak inşallah. Bindallımda dikiliyor. Cumartesi alıcam terziden. 4 Temmuzda büyük gün. Ay çok heycanlı yaaa :)

her gece rüyamda bişey görüyorum allahım o gün gelecekmi gelinliğim giyecekmiyim diye heyecan basıyor o gün ne yapıcam heyecandan diyorum kara kara düşünüyorum ne zormuş yahu.

slm kızlar düğünlere az kaldı benimkine henüz bir ay olsadabazı arkadaşlara beş gün kaldı allah mutlu mesut etsin hepsini ne dyelim darısı bize

selam kızlaarr tam düğüne azz kaldı internetim koptu düzelmiyor da telaşeden ona sıra gelmedi yaptıramadık arada sırada ancak bakabiliyorum düğünüme 21 gün kaldı kısmetse :)
hazırlıklarımız son zamana kalmıştı şimdi koşturuyoruz :)

evimiz 5 temmuzda teslim edilecek mobilyaları aldık perdeler siparişte davetiyelerimiz yarın geliyor gelinliğimin son 2 provası kaldı :) Allaha şükür jherşey yolunda düğün stresiyle tartışmamız dışında :KK43:
herşeyin hayırlısı bu günler bir an önce geçsin istiyoruuuum :)

Herkese günaydın kızlar ya düğün yaklaştı ondan mı bilmiyorum ama uykusuzluk problemi başladı bende ne kadar geç uyursam uyuyayım sabah 7 demeden ayaktayımmmmmmmmm bugün de öyle oldu sabahın nurunda yazıyorum sizlere tabi topikte yanlızımdır kesin var mı benim gibi bi akıllı daha erkenden uyanıp bilgisayar başında soluk alan sempatiksalakcinni

kızlar nasılsınız düğünlere az kaldı evim hazır kendi evimizi düzenliyoruz misafirler gelicek diye sizlerin nasıl gidiyor bende hiç stress heyecan yok herhalde son hafta olur diye bekliyorum :KK1:

slm canişler hepinizi kocaman öpüyorum. görevi bitmek bilmeyen nişanlım bugün döndü. gelir gelmaz o yorgunlukla hemen çarşıya geldi msnde görşmek için 15 gündür görmüoduk birbirimizi. bu bana çok iiy geldi. tuhaftır nişanlım beni gördü konuşmadı ilk sonra gözlerinden yaşlar aktı onu öle görünce bende dayanamadım tabi. geçen o kötü günlerin ardından beni görünce çok mutlu olmuş ve bir o kadarda özlemiş karşısında görünce dayanamamış canım benm ya kıyamam ben göz yaşlarına of off şafak 28. 28 gün sonra kavuşcaz inş... hazırlık aynı bizim işler tamam herşey hazır erkek tarafının dügün adına birkaç işi var oda beni ilğilendirmio açıkcası..

kızlar nasılsınız düğünlere az kaldı evim hazır kendi evimizi düzenliyoruz misafirler gelicek diye sizlerin nasıl gidiyor bende hiç stress heyecan yok herhalde son hafta olur diye bekliyorum :KK1:
Aynen canım bende stres heyecan arada bir gelip kayboluyo ama uykusuzluk başladı gece ne kadar geç uyukafamçokkarıştısamda sabah 7 olmadan uyanıyorum ve uykumu almamış oluyorum sonra gün boyu yorgun ve bitkin dolaşıyorum düğünü takmıyorum desem de uyuyamyorum işte evin de hayırlı olsun canım

slm canişler hepinizi kocaman öpüyorum. görevi bitmek bilmeyen nişanlım bugün döndü. gelir gelmaz o yorgunlukla hemen çarşıya geldi msnde görşmek için 15 gündür görmüoduk birbirimizi. bu bana çok iiy geldi. tuhaftır nişanlım beni gördü konuşmadı ilk sonra gözlerinden yaşlar aktı onu öle görünce bende dayanamadım tabi. geçen o kötü günlerin ardından beni görünce çok mutlu olmuş ve bir o kadarda özlemiş karşısında görünce dayanamamış canım benm ya kıyamam ben göz yaşlarına of off şafak 28. 28 gün sonra kavuşcaz inş... hazırlık aynı bizim işler tamam herşey hazır erkek tarafının dügün adına birkaç işi var oda beni ilğilendirmio açıkcası..
Çok sevindim canım ya Allah yardımcınız olsun yazık nişanlın ne kadar özlemiş ki dayanamamış ağlamış inşallah çok yakın zamanda kavuşursunuz

X