Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

relax kızlarrr katılıyorum valla kendini paralasan da yapabiliğin kadarı olcak bu yüzden
saldım çayıraaa mevlam kayıraaa kaydirigubbakcemile3

kızlarrr benım son 6 günüm pazar günü evlenıyorum Allahın izniyle
herşeyim tamammmmmmmm
evim bitti eşyalarım dizildi
çok mutluyum herşey çok içime sindi
evimi çok sevıyorum çok huzurlu..
Allah herkese nasıp etsın ınsallah
ve bekarlıgın son günlerındeyım
1 temmuzda nihakımız var
4 temmuz düğün :) inşallah
Ay çok az kaalmış canım seninki amin inşallahmutlu huzurlu bir evliliğimiz olur herşeyin içine sinmiş olması çok güzel

cnm inş işleriniz rast gider hemen yerleşirsiniz ama maşş diyim çok sabırlısın ve pozitifsin ne güzel yaaa
ben panik yapıyorum çok evimiz hazır tamamlanmış durumda çok ufak tefekler hariç ve ufak bi aksaklık geçirdik evimizi su bastı :KK43: tabe parkeler yenilenicek iş biraz geriye attı ben hemen takıyorum mafoldumben ama evi ayrı düğünü ayrı gelinliği ayrı düşünmekten kafam hep dolu yaa :uhm: gerçi farkındayım düşünsekde düşünmesekde herşey olcağına varıyor ama gel de uygula ahhh ahh :nazar:
Aynen canım ben de ne yazıkki hiç pozitif değilim hep negatifim küçük bi aksaklık çıksa birşey gecikse hemen sıkıntı yapıyorum nişanlımla tartışıyorum aklımda hiçbirşey kalmasın son ana birşey bırakmayayım herşey zamanında olsun istiyorum ve kendimi çok yıpratıyorum

selam kizlarrr benim de dugunum 30 temmuzda insallah:)
hoşgelddin canım temmuzun son gelinisin desene
relax kızlarrr katılıyorum valla kendini paralasan da yapabiliğin kadarı olcak bu yüzden
saldım çayıraaa mevlam kayıraaa kaydirigubbakcemile3

Olmuyo canım ya sıkıntı yapıyorum herşeyi her gün kenddime telkin veriyorum sanki dağ başına gidicem evlenince eksikler sonraya kalsın evlendikten sonra alırım diyorum ama yok illa her şey mükemmel olacak iki gündür alışveriş yapmıyorum kredi kartımın kesim tarihi yarınn kendimi tekrar alışverişe atıcam bitmiyo eksikler-tatlicadiarzu-

hoşgelddin canım temmuzun son gelinisin desene

evt canim temmuzun son geliniyim.
bizim de esyalar alindi ama ev falan tutulmadi.
tayini bekliyoruz.tayin ciktiktan sonta tutacaz evi.
cok stresliyim yetismiyecek diye.

Ya emin ol o stres düğün bitene kadar geçmiycek rahat olamıyoruz ne yapalım herkes söylüyo nişanlılığın tadını çıkarın ama işte o kadar eksik sıkıntıyla heyecandan çok stres oluyo bizde ev için tayini bekliyorduk şimdi lojman bekliyoruz bende söylüyorum evim dizilmeden stresim bbitmez diye ama streste boş tatlım ya herşey olacağına varırkendini paralasanda bişeyler eksik kalıyo zor olacak biliyorum aama rahatlamaya çalış

mrb kızlarrrrr benim düğünde 17 temmuzda hafta sonu gidip evimi yerleştridim cok güsel oldu çok içime sindi.ama yinede dügünün verdiği bir stres var biraz buruk üzgünüm bi yandanda mutluym cok garip bişey bu :)

karaböcüq aynı günde evleniyor olacağız kısmetse bak sen ne güzel evini de yerleştirmişsin
stres yapma öyle olma demekle olmuyor kızlarr bu bambaşka bir duygu tarih edilmez

böyle kumların arasında yatıp güneşlenirken üzerine her an kocaman bir dalganın gelebileceğini hissedip inatla güneşe göz kırparken bronzlaşmak isteyip kızarıkların acısını feci çekeceğini bilmek arasında buzz gibi bir limonata içtiğin sırada şekersiz olduğunu anlayıp yine de dikmek bardağı son yudumuna kadar çokk karışıkk çookk
ne güzel saçmaladım gece gece

karaböcüq aynı günde evleniyor olacağız kısmetse bak sen ne güzel evini de yerleştirmişsin
stres yapma öyle olma demekle olmuyor kızlarr bu bambaşka bir duygu tarih edilmez

böyle kumların arasında yatıp güneşlenirken üzerine her an kocaman bir dalganın gelebileceğini hissedip inatla güneşe göz kırparken bronzlaşmak isteyip kızarıkların acısını feci çekeceğini bilmek arasında buzz gibi bir limonata içtiğin sırada şekersiz olduğunu anlayıp yine de dikmek bardağı son yudumuna kadar çokk karışıkk çookk
ne güzel saçmaladım gece gece

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Çok tatlısın ya ne hoş bi tarif öyle

mrb kızlarrrrr benim düğünde 17 temmuzda hafta sonu gidip evimi yerleştridim cok güsel oldu çok içime sindi.ama yinede dügünün verdiği bir stres var biraz buruk üzgünüm bi yandanda mutluym cok garip bişey bu :)

Hayırlı olsun canım evin, aynen dediğin gibi evlilik böyle bişey heralde hem üzüntü hem sevinç hem heyecan hem stres inşallah sonu mutlulukla devam eder

ebrar cnm bende senden 1 hafta sonra evleniyorum stres yok daha son 11 benimde inşallah istediğin gibi olur cnm herşey

stres yok olmuyo bi türlü =((
çok hastalandım, dudaklarım şişti, boğazlarım şişti, sesim gitti, bütün kemiklerim ağrıyo =(((
ilaç kullanıyorum 4 kutu =((
53ten 48e düştüm 3 günde. gelinlikçi naptın sen erimişsin dedi =(( gelinliğimi 5 parmak daraltmak zorunda kaldı .
doktor kızdı bi dolu ilaç verdi ...

ben çok fazla stres yaptım sanırım =))
ama herşey istediğim gibi çok şükür. mutlu bi hastayım ben =))

cuma kınam var kopabilmek için bir an önce iyileşmem lazım =))
birbirimize bol bol dua edelim inş. =))

stres yok olmuyo bi türlü =((
çok hastalandım, dudaklarım şişti, boğazlarım şişti, sesim gitti, bütün kemiklerim ağrıyo =(((
ilaç kullanıyorum 4 kutu =((
53ten 48e düştüm 3 günde. gelinlikçi naptın sen erimişsin dedi =(( gelinliğimi 5 parmak daraltmak zorunda kaldı .
doktor kızdı bi dolu ilaç verdi ...

ben çok fazla stres yaptım sanırım =))
ama herşey istediğim gibi çok şükür. mutlu bi hastayım ben =))

cuma kınam var kopabilmek için bir an önce iyileşmem lazım =))
birbirimize bol bol dua edelim inş. =))

arkadaşım bende aynıyım yaa son 1 aydır durmadan bi hastalık geliyo yapışıyo yakamaya yaa :KK43: dün yine rahatsızlandım bi üşüme arkasından terleme bi halsizlik
yine antibiyotik yaaa inş düğüne kadar bi daha tekrarlamaz ve düğünde dinç bi şekilde olurum inşşş stres sıkıntı yapmak istemiyorum ama elimde diil yaa :gitme:

X