Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

sağolun canlarım az kaldı ama geçemek bilmio zaman benimde uyku sorunum var canım düğünü kafaya takdıgımdan değil de gelecekte olmasını istedğim şeyler hayal edip duruorum saatlerce sabhata geç uyanıorum dolayısıyla nişanlım ohooo sne böleuyursan ben hep geçe kalırım dioo ama kalkıcam iştee

kızlar ne güzel hepinizin evi hazır gün bekliyorsunuz artık bizde asıl telaşe yeni başladı aman napalım geç olsun da güç olmasın :)

kızlar ne güzel hepinizin evi hazır gün bekliyorsunuz artık bizde asıl telaşe yeni başladı aman napalım geç olsun da güç olmasın :)

yok tatlım ya her şey bitmedi bizim en önemli problemimiz ev hala duruyo nişanlım birkaç güne kadar ev tutulacak diyo ama çok az kaldı temizliği boyası tadilatı evi yerleştirmesi falan çok uğraştıracak bizi

bizim de çok geç oldu canım daha geçen hafta ev belli oldu ama petekleri dolapları banyoları fln daha yapılmamış 5inde bitmiş halde teslim edeceklermiş bize biz de mobilyaları aldık 5inde getirecek onlar da kısmetse yani yoğunuz çok daha halılar avizeler vs bi dünya iş var ama hiç sıkmıyorum kendimi Allah sağlık versin olmassa düğünden sonra tamamlanır napalım yanii :) :)

Ben tükendim valla koşturmaktan eksik zaten hiç bitmiyo ne zormuş yeni baştan ev kurmak . öğrenciyken ne rahattı iki kanape bi set üstü ide çalışan bi ütü tamam :) ayyy şaka maka valla çok yoruldum. 8 temmuzda nikahımız 17 temmuzda izmirde kına gecemiz 24 temmuzda da düğünümüz var.Bugün evimizin temizliiyle uğraştık güzel oldu ama bittik...daha eşyalar taşınmadı...

ayy çok yorulmuşsun okurken hissettim evet öğrencilik günleri güzel ocak olmasa bir tüp bile idare eder :)
ama bu günlerin heyecanı bambaşkaa herşeyin en güzelini diliyorumm

bizim de çok geç oldu canım daha geçen hafta ev belli oldu ama petekleri dolapları banyoları fln daha yapılmamış 5inde bitmiş halde teslim edeceklermiş bize biz de mobilyaları aldık 5inde getirecek onlar da kısmetse yani yoğunuz çok daha halılar avizeler vs bi dünya iş var ama hiç sıkmıyorum kendimi Allah sağlık versin olmassa düğünden sonra tamamlanır napalım yanii :) :)

cnm inş işleriniz rast gider hemen yerleşirsiniz ama maşş diyim çok sabırlısın ve pozitifsin ne güzel yaaa
ben panik yapıyorum çok evimiz hazır tamamlanmış durumda çok ufak tefekler hariç ve ufak bi aksaklık geçirdik evimizi su bastı :KK43: tabe parkeler yenilenicek iş biraz geriye attı ben hemen takıyorum mafoldumben ama evi ayrı düğünü ayrı gelinliği ayrı düşünmekten kafam hep dolu yaa :uhm: gerçi farkındayım düşünsekde düşünmesekde herşey olcağına varıyor ama gel de uygula ahhh ahh :nazar:

kızlarrr benım son 6 günüm pazar günü evlenıyorum Allahın izniyle
herşeyim tamammmmmmmm
evim bitti eşyalarım dizildi
çok mutluyum herşey çok içime sindi
evimi çok sevıyorum çok huzurlu..
Allah herkese nasıp etsın ınsallah
ve bekarlıgın son günlerındeyım
1 temmuzda nihakımız var
4 temmuz düğün :) inşallah

mwm tatlım aksilik kötü olmuş :KK43: hazır hem de o kadar uğraşıp düzenlediğin eve su basması amann Allah korusun geçmiş olsun canım herşey olacağına varıyor haklısın ağız tadıyla olsun da inşallah herşey yapılır

erva canım benim heyecan durumları nasıl :)

çok fena durumda incidestan :sinifsinif:
annem sana sakınleştirici verıcem diyor
allahım düşündükçe kalbim atıyor

slm kızlar evimi yerleştirmeye gittim 10 günndür giremiyorum nete sonunda ankaraya döndüm şükürler olsun... hevimizin herşeyini hallettik yerleştirdik ama öyle yoruldum ki her yerim tutulmuş, davetiyelerimizde basıldı gelinlik- damatlıkta tamam bütün eksiklerimizde bitti şimdi sadece düğünümüze gün sayıyoruz...

slm bayanlar.

nasılsınız bakalıum

uzun zamandır size yazamadım.

sizleri çok özledim.

evimiz tutuldu dün.

ankara sincadan.3+1.

çeyizler gitti.

bende yarın bir gün çeyiz dizmeye gidecem.

siz neler yapıyorsunuz

slm düşler sokağı eviniz hayırlı olsun bende şu an sincan da oturuyorum..kaydirigubbakcemile3 neresinden tuttunuz merak ettim?

erva bence alma sakinleştirici canım ya çok zorda kalırsan al aptal gibi yapıyor insanı uykusunu getiriyor o senin en güzel günün kendini kontrol etmeye çalışş ve sadece eğlenmeye bak :)

hülya ooh hayırlısı olsun işleri bitirmiş dönmüşsün biz daha 5inden sonra anca başlayabilcez :S

erva bence alma sakinleştirici canım ya çok zorda kalırsan al aptal gibi yapıyor insanı uykusunu getiriyor o senin en güzel günün kendini kontrol etmeye çalışş ve sadece eğlenmeye bak :)

hülya ooh hayırlısı olsun işleri bitirmiş dönmüşsün biz daha 5inden sonra anca başlayabilcez :S

yok canım işin esprisi
içmem zaten :KK1:
doya doya yaşamak ıstıyorum inşallah

kızlarr dugune son 5 gun kaldı..sayıyoruz artık..
off ama butun işler sanki son haftaya kalmıs..aslında kalmamıstı ama demekki son hafta cıkıyor bir bir..umarım yetişir.. fotografcım soruyo ne kadar sakinsin diye..ben de zaten hiç bir şeye yetişemeyecegim için telaş yapmaya gerek yok diyorum :KK70: nasılsa bişi fark etmicek telaşımla kalcam..heheheheee

X