Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Davetiyer için erken değilmi henüz
ben hiç bakmadım bilee
nişanda çok önemsemiztim davetiyeyi en güzel en pahalı en gösterişli davetiyeyi almıştım elimize nişandan 4 gün önce geçti haliyle millet alıp inceleyemeden nişan geldi boşa gitti o emek:))
bu sefer çok önemsemiyom herhangi düz bişe alcamm vede hızlı davranmak gerek herhalde

ya bizde daha bastırmadık davetiyeleri haziran sonuna ancak basılcak galiba..
bende henüz yazılacak güzel ve değişik birşey bulamadım....

biz haziran başı gibi bazstırırız sanırım. sizlerde bence bastırıp dağıtmaya başlayın kızlar çünkü tatil zamanı olduğu için millet bi yerlere gitmesin :))
1 ay öncesinden dağıtmaya başlayın yavaş yavaş

ooo davetiyeler falan basılmışş
daha hiç bakmadık biz ama çabuk basılıyor bi kaç günde değil mi kızlarrr???
bir de söz olarak ne yazdırdınız=???

5 günde aldık

bence erken değil neden erken olsunki
yaz mevsimindeyiz ve herkes biryerlere gidiyor bilmiyorumkismile
benım düğünüm temmuz başı davetiyeler 2 hafta önce verilmeli herkese
hazirana girdik zaten haftaya değil sonrakı haftada dağıtıcaz
geniş düüşünün kızlar sıkışırsınız sonra :)

kaydirigubbakcemile5
kesinlikleee :1rolleyes:
resim eklıyım size çeyiz topiğine eklemiştim genelde oraya eklıyorum resımlerımı
görmek istermısınız davetiyemi :1rolleyes:

ben görmek isterim canım. en azından fikir edinmiş olurum henüz karar veremedim nasıl bişey olacağına

ayyyyy çok şirin yaa değişik bişey olmuş. kaç tane bastırdınız canım ne kadara mal oldu öğrenebilirmiyim

250 tane bastırdık canım
210 tl tuttu
begendın mı :asigim:
değişik bişey olsun istedik ya alanın yüzünde bi gülümseme belirsin :)
klasik hep davetiyeler

çok beğendim yaa.aynen ben burdan görünce bile yüzümde bi gülümseme oldu :))) çok sempatik olmuş. hayırlı olsun canım.. 250 tane olupta biraz pahalı sanki ama gösterişli olduğu içindir. biz 350 tane bastıracağız bizimki tuzlu olur sanırım böyle bişey düşünürsek

teşekkür ederım canım hepimiz için hayırlıolsun inşallah
evet görüntüsü yüzünden biraz fazla tuttu

Hayırlı olsun çok güzelmiş ne kadar zaman öncesinden bastırdınız davetiyeleri acaba?

teşekkür ederım
davetilerimizi 1 ay önceden oldu yanı şuan düğünümüze 1 ay var Allahın izniyle
zaten montaj işi oluyo sectiğimiz davetiyenin çok zaman alan bişey değil ama
bazı davetiyeler montajlı oluyor mesela benımkı 2 parça halınde gldı onları iç içe geçiriyoruz falan .
ama bence cok uygun bı zamanda bastırdık. yanı yaz mevsimi dediğim gibi herkes biryerlere gidecek ve haziranın 2. haftasıda dağıtmayı planlıyoruz inşallah

ben nişan davetiyemi çalıştığım yerde bastırmıştım.. sadece kağıt parası verdimklasik bişiydi..
düğündede çok sade bişi istiyorum..
çoğu yakınıma mail ortamında gönderiyorum çünkü..

ay çok şekermiş canım ya :)

bizim de erkek tarafı 1000 tane bastırılır dediler bze en fazla 200 bilemedin 300 gider ama onların çokmuş çevreleri bu durumda sade klasik bişey seçmem gerekecek benim :)

bizde bin tane bastırdık. üstelik yüz liraya ve çokkk güzel yaaa bayıldım. opuyorumnanaktan üzerinde nişan fotomuz var fonundada telis çuvalı modeli var kenarlar kıvrık gibi felan. arka tarafındada çok hoş bir şiir ve adresler felan işte. zarf yok arka tarafta sayın bölümü var oraya yazıcaz isimleri.

slm kızlar.
Benımde Çeyız yıkama ÜtÜleme bıttı.ama benıde bıtırdı.yorgunluktan kımıldayamıyorum dahı.
Bızde 1 2 haftaya kadar davetıyelerı bastıracasĞız.

çeyiz yıkama ütüleme sayesinde ütü ustası oluyoruz =))
nişanlıma düğünden sonra bnden ütü bekleme ömrüm boyunca yapacağım ütüyü yaptım diyorum =)) ...

nursall hazırlık döneminde bişeylerin içine sinmesi o kadar önemli ki sevindim senin adına canım..

düşler sokağı canım benim biz de hallettik yıkama ütüleme işlerini aradan çekilsin diye koliledik dizdik hepsini Allaha şükür en zor kısım sanıyorum ki..

ebrar :) aynen canım en azından düz şeyler ben gömlek pantolon ütülemeyi bilmiyorum umarım beceririmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…