Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

hg.

ben kurdeleyi hediye paketi yapar gibi kullanmadım hurçlara.
öyle yaparsak çok gidiyo kurdele.
fiyonk gibi yapıp hurçların üzerlerine iğneledim.
güzel oluyo bncede =)) ...

tüllerimi aldım bnde. yani ısmarladım dikiliyo.
evime gidicem cuma.
çok özledim =)) ...
şehir dışında olması çok zor ...

beyaz kagıda nasıl sardın cnm ya koca koca kolilere nasıl oldu yani:uhm: walla ben buralarda ceyiz cıkaranların hiç ole bişi yaptıgını gormedigm için ben kurdele baglarsam benmki cok deişk olmus olcak :)) maa senn yaptıgında guselmiş cnm..bide beyaz kagtlarla kaplayıp kurdele baglıolarmıs ama cok ugrastrmaz mı o ya..gerci kolilern ustunede kurdele baglayınca gusel durrmu bilmıorum ama bilmiyorumkismile

canmım aslında cok zahmetli oldu annemle birlikte yaptık ama goruntu cok hos fotosunu koymak isterdm ama koyamıorm :S

hg.

ben kurdeleyi hediye paketi yapar gibi kullanmadım hurçlara.
öyle yaparsak çok gidiyo kurdele.
fiyonk gibi yapıp hurçların üzerlerine iğneledim.
güzel oluyo bncede =)) ...

tüllerimi aldım bnde. yani ısmarladım dikiliyo.
evime gidicem cuma.
çok özledim =)) ...
şehir dışında olması çok zor ...
bende hediye paketi gibi deilde sadece bi ucundan yapar fiyonk koyarım die dusunuodum ama sadece fiyonk yapmak daha az masrafsız yani cnm gusel olmustr eminm bir suru hurc olcak mantıklı olmus nazar boncuklu igneylşede iğnelennce cok hos olur miss gibi ohh :)
canmım aslında cok zahmetli oldu annemle birlikte yaptık ama goruntu cok hos fotosunu koymak isterdm ama koyamıorm :S

ya cnm merak ettm walla pc nde de war mı foto?

flamekiss hoşgeldin canım davetime icabet ettiğin için teşekkürlerimi sunarrr aramızda görmekten hoşnut olurum (doğru mu yazdım ki acep :)

kızlarrr ya bu kurdele falan çeyiz gittiği gibi bozulmayacak mı ?
gerekli mi yani ben hiç yapmadım yapsam mı ki ??

flamekiss hoşgeldin canım davetime icabet ettiğin için teşekkürlerimi sunarrr aramızda görmekten hoşnut olurum (doğru mu yazdım ki acep :)

kızlarrr ya bu kurdele falan çeyiz gittiği gibi bozulmayacak mı ?
gerekli mi yani ben hiç yapmadım yapsam mı ki ??

doğru olmuş tatlım :)) hoşbulduk boshayallersmile

canlarım nerelerdesiniz siz olmayınca tadıda olmuo buraların nişanlım gelio bu gece dört gün yokum ben çok mutluyum hepinizi öpüorum

günaydın kızlar uzun süredir giremiyorum nete bende... herkeste hazırlıklar artmış artık evler bulunmuş, çeyizler paketlenmiş:) bizde çeyizler gitmeden önce serilip gelenlere gösterilir haftaya sercez bizde sonra paketleyip götürcez bizde..

serpilcim seninde gözün aydın tatlım....

flamekiss sende hoşgeldin aramıza canım..

oohh serpilcim hadi gözün aydın :) çok sevindim canım arada uğra özletme kendinii

çiğdemel hiç takma canım hepsiii olur dün bir arkadaşımla konuştum ev bulamamışlar düğüne 2 hafta kala tutulmuş ev ve herşeyi de yetiştirmişler tamam çok özenerek olmamış o kadar sıkışmasa daha iyi ama biz bir ayda hallederiz :)

hülya kaçarlardasın açma arayı bu kadar :)
benim işler birden hızlancak ev tutulduğu gibi çorap söküğü gibi gelcek umarım o zaman bende kaybolmam biyerlere :)

34 gün kaldı feci heyecan bastı beni eyvahedigeldismile

bgn yemek takımım kaşık takımım bardak setim vs. geldi.
bn mi böyleyim sadece yoksa sizde bnm kadar heyecanlı mısınız =))
çeyizlere, aldıklarıma bakmaya doyamıyorum, deli miyim neyim =)) ...

sağolun kızlar.. bir yandna seviniom bir yandan üzülüorum gelecek ama sadece dört gün geri gidecek düğüne kadar zaten dört aydır ayrıydık.. dört günde bişey anlamdan yine bakıp kalıcan ardından gözü yaşlı ooff off şu düğün zamanı gelsede kavuşsam artık...

ooo davetiyeler falan basılmışş
daha hiç bakmadık biz ama çabuk basılıyor bi kaç günde değil mi kızlarrr???
bir de söz olarak ne yazdırdınız=???

X