Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim

pek bi değişiklik yok bende inşallah önümüzdeki hafta çok yoğun olucam

hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

merhaba herkese
gelinligimi haftaya alıcam inşallah ama cok merak ediyorum acaba nasıl oldu diye :) cok endişeliyim benim begendigim modelde gogus kısmı straplezdi ama ben M (opucuk- sutyen de deniyo) olsun istedim ama o gogsu herkes oturtamıyo şimdi acaba orjinalini bozmasamıydım diyorum, ama daha gormedim gelinligi ,neden bu kadar enşeliyim anlamadım. offfffffffff eyvahedigeldismile

herkes bu kadar endişelimi.. :uhm:

şebnemcim bende umuyorum ki artık evimiz tutulacak ve yoğun olcam ama olmuyor olmuyor :KK43:

ynccmr canım en özel günümüz tabii ki en güzeli en içimize sineni olsun istiyoruz inşallah istediğin gibi olmuştur gelinliğin kuğu gibi süzülürsünn :)

merhabalar. benm de düğünüm 22 temmuzda denizlide, 24 temmuzda ise manisada olcak. çok heyecanlıyım. çok stres yapıyorum. nişanlım vanda öğrtmen olduğu için hiçbir hazırlık yapamadık daha. o gelince başlıcaz. 18 haziranda gelcek.yetişmez hazırlıklar die çok korkuyorum. daha gelinlik almadım. diktirme konusunda kararsızım. istediğimiz gibi ev bulamıcaz die endişeleniyorum. br sorun çıkcak diye çok korkuyorum. tam stres küpü oldum yani.... rüyalarıma bile giriyor artk.

bende artık rüyalarımda görüyorum
kuaföre gitmişim saat gec olmuş benı almıyolar
yetişmemiş hiçbi,şey
kabus gibi

merhabalar. benm de düğünüm 22 temmuzda denizlide, 24 temmuzda ise manisada olcak. çok heyecanlıyım. çok stres yapıyorum. nişanlım vanda öğrtmen olduğu için hiçbir hazırlık yapamadık daha. o gelince başlıcaz. 18 haziranda gelcek.yetişmez hazırlıklar die çok korkuyorum. daha gelinlik almadım. diktirme konusunda kararsızım. istediğimiz gibi ev bulamıcaz die endişeleniyorum. br sorun çıkcak diye çok korkuyorum. tam stres küpü oldum yani.... rüyalarıma bile giriyor artk.

benim düğünümde temmuz 22 canım :):):)

bende artık rüyalarımda görüyorum
kuaföre gitmişim saat gec olmuş benı almıyolar
yetişmemiş hiçbi,şey
kabus gibi

:):) bende öyle her gece kabus görüyorum kuaföre gitmişi yetişmiyor düğün kartlarını dağıtmayı unutuyoruz her gece kabuslar görüp uyanıyorum tek benim sanmıştım ama yalnız değilmişim canım kaydirigubbakcemile5 :teytey:

inş. hayırlısıyla herşey yetişir canım merak etme çok stresli bir dönem allah yardımcımız olsun
bende stres küpüyüm valla sadece benmi böyleyim diyorum ama görüyorumki düğün hazrlığı yapan herkez aynı durumda allah yardımcı olur inş. bizlere

:):) bende öyle her gece kabus görüyorum kuaföre gitmişi yetişmiyor düğün kartlarını dağıtmayı unutuyoruz her gece kabuslar görüp uyanıyorum tek benim sanmıştım ama yalnız değilmişim canım kaydirigubbakcemile5 :teytey:

ay herkes aynı heralde benimde düşünmekten gözüme uyku girmiyo ya bi türlü sabahlıyorum resmen..bilmiyorumkismile 4 ayda 5 kilo vermişimbilmiyorumkismile düğün yaklaşsın zayıflarsın derlerdide inanmazdım :1shok::1shok:çok mu stres yaptım ne

slm kıslar.. biliosunuz nişanlım iki günlüğüne yanıma geldi taaa hakkariden.( ne kadar çok seviosa iki günlüğükte olsa o kadar yolu çketi işte). gelinliğimi gösterdim çok begendi.. düğün gelişmeleri hareket yok şimdilik . hazıran on beşte eşyalarımız gelcek o kadar..kart batıma işine gelince açıkcası ben öle paralar harcamıcam.. bizde yakın akrabalara yol konur yol=havlu eşarp vs. uzak akrablara kart verilir.. bende bakılıp atılcak bişey için fazla pahalısına kaçmıcam neyse canlar ben çıktım bu arada ÇıLKEKLıM yok kaç gündür haberi olan varmı...

ay herkes aynı heralde benimde düşünmekten gözüme uyku girmiyo ya bi türlü sabahlıyorum resmen..bilmiyorumkismile 4 ayda 5 kilo vermişimbilmiyorumkismile düğün yaklaşsın zayıflarsın derlerdide inanmazdım :1shok::1shok:çok mu stres yaptım

aynen öyle düğün yaklaştıkça kilü verirsin dediler her geçen gün eriyorsun diyorlar ama tartıya çıkınca tartı öyle demiyor anlamadım asıl zayıflamak eşyalar yerleştirilirken olurmuş :KK43:

bende bugün oturma odası için köşe takımı bakmaya gittim bakarmısınız beğendiğim köşe takımına salon takımları bölümüne koydum kıslarr ben çok beğendimm

kilo verirsin diyolar ama gerçekten tartı öyle demiyo =))
nişanlım da mutluluktan kilo alınır verilir mi hiç dio sinir oluyorum =))

bn 2 gündür edirne de evimdeydim eşyalarım geldi.
salı tekrar ordayım. cts. çeyizim gidicek.
herşey yavaş yavaş hallolunca birazcık stres azalıyo ...

herkese Allah kolaylık versin =)) ...

biz ev bulamadık hala arayıp duruyoruz. Aslında ev çok fazla ama şartları uymuyo hergün okula gidip geldiğim bir durak var ona yakın bir yer arıyoruz ama şimdilik hep uzak yerler denk geldi. ters de bi durak uzakta olunca 20 dk falan yürümek gerekiyo.Ailelerimizle aynı mahallede oturmaya karar verdik ikimiz de uzaklaşmayı planlamıyoruz. zaten nişanlımın annesi tek yaşıyor.Hem aynı semt hem de durağa yakın bulalım diye uğraşıyoruz ama... çünkü Temmuzda okullar tatil olur olmaz ver elini ızmir.... haziranda tutmamız şart bu evi boyanacak temizlenecek eşyalar gidecek ikimiz de sadece haftasonları müsaitiz ne zaman yeitşçek bunlar bilmiyorum :KK43:

kızlar yaaa benimde evim hazır tadilatı bitti gelinliğim hazır davetiyeler hazır ama hala mobilyalarımı almadık dugunum 10 temmuzda ama ben evin herseyinin en gec 1 temmuzda bitmesini istiorumki son hafta rahat edeyim gec mi kalıorum sizce??

kızlar valla bende stres yok daha belki o yüzden kilo veremedim daha zemuszemus

inşallah hepimizin herşeyi hallolur düğün gününe kadar

bizde bu hafta davetiyeleri bastırıcaz kısmetse mobilyalarım gelecek

incidestancım olur herşey merak etme canım opuyorumnanaktan

çileklim cnm inşallah düzelir eşinle aranız :Saruboceq:

X