Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

ya kıslar herkes kilo falan verio ben ne hikmetse alıorum 53 ten yukarıya hiç çıkmamıştım şimdiye kadar şimdi 59 kiloyum evde durmaktan canım sıkılıo bende habire bişeyler yiyorum adıgım gelinlik olmucak die korkuyorum valla bu günden itibaren az yemeye çalışıp birazda spor yapıp eski kşloma dönmek istiorum ama herkes aman takma zaten düğün yaklaştıkça caın bişye istemez gurbet ellerde bizi özlersin ve birde ramazanda oryç tutunca verirsin aldgın kiloyu diorya hayırlısı bakalım
ÇıLEKLıM DÜŞLER SOKGI SEBNEM HÜLYA sizleri göremeyince ne bilim eksiklik hissediyorum

ay canim benim ya :) iyi alistik birbirimize ondandir.
ama benim canim hic birsey istemedi son günlerde o yüzden uzak kaldim size

serpilcim cnm benim çileklimin dediği gibi baya alıştık birbirimize buaraya bakmadan yapamıyorum bende opuyorumnanaktan

bende kilo vermedim hep aynıyım cnm ama son günlerde baya yorulcaz en az 1-2 kilo fark eder sanırım bende hep evdeyim inşallah önümüzdeki hafta işlerim var evle ilgili

çileklim ufak sorunları kafana takma cnm benim herşeyin en güzelini hakediyoruz olumunekankayizsmile

bende ilk is buraya bakiyorum ama icimden gelmedi yazmak esime kizginligimdan :)

bu arada listeye biri eklenicek mi, kacirmisimdir. bayadir dügün listesini güncellemedimde

selam. bende temmuzde evleniyorum...şafak:52 :))

30 temmuzda benim düğünüm davetiye seçiyoruz bu ara ama kişi çok fazla olduğu için davetiyeler epey bir tuzlu oluyor.

benimde ikinci düğün 3-4 temmuzda ..
daha ev yok ortada ...tayin durumumuz olduğundan..
hepsini haziranda çıkartcaz aradan Allah yardımcımız olsun...

benm düğün 8 ağustosta ama orda kimse olmayyınca bi arkadaş temmuza davet etmiş bizi :)) sizinkilerden bi 10 gün snra olcak yani, kabul ederseniz bn de buraya yazabilirmiyim bundan snra

cnm benim geçmişe bir baktımda sanırım yeni gelen gelinlerimiz var kaydirigubbakcemile5

Bu sabah itibariyle çeyizlerim yerleşti evimize. Perdelerimiz, mobilyalarımiz, annemin el emeği örtülerim, herşey istediğim gibi oldu çok şükür. 4 temmuza geri sayım devam ediyor. Vermem gereken 15 kilom vardı :) ev telaşından 4 kilo gitmiş kaldı 11. Hepsini veremesemde yarısı gider en azından inşallah. Zaten gut diye bir hastalık varmış o çıktı bende. Bazı yiyecek ve içecekler yasaklandı. En kötüsüde çikolata yasak. Bu diyet sayesinde kilo verebilirim birazda olsa. Tam perdelerimi seçerken ayağıma dayanılmaz bir ağrı girdi ve böylelikle çıktı ortaya hastalık. Bunları yazarken bile ağrıyor ayağım :KK43: Bana dua edin düğün zamanı yeni bir ağrı nöbeti gelmesin yoksa pabuçlarımı giyemem topuklu olduğu için. Ev telaşında olan bütün Temmuz gelinleri Allah hepinizin yardımcısı olsun.

canim cok gecmis olsun
bence yaninda daha rahat bi ayakkabida bulundur ne olur ne olmaz
dügün günü bide onun telasini yasama

teşekkür ederim ciLeKLiMm benimde aklıma gelmedi değil ama nişanlım çok uzun nasıl düz ayakkabı giyerim bilmiyorum.Topuklu pabuçlarla bile yetişemedim boyuna duvağı kabarık yaptırıp arayı kapatmayı planlıyorum.

cnm geçmiş olsun a.s. bence sen sağlığına rahatlığına bak bende platform topuk giyicem ama rahat edemezsem çıkartırım boy farkı o kadar önemli değil oynarken kimse görmez kaydirigubbakcemile3

Bu sabah itibariyle çeyizlerim yerleşti evimize. Perdelerimiz, mobilyalarımiz, annemin el emeği örtülerim, herşey istediğim gibi oldu çok şükür. 4 temmuza geri sayım devam ediyor. Vermem gereken 15 kilom vardı :) ev telaşından 4 kilo gitmiş kaldı 11. Hepsini veremesemde yarısı gider en azından inşallah. Zaten gut diye bir hastalık varmış o çıktı bende. Bazı yiyecek ve içecekler yasaklandı. En kötüsüde çikolata yasak. Bu diyet sayesinde kilo verebilirim birazda olsa. Tam perdelerimi seçerken ayağıma dayanılmaz bir ağrı girdi ve böylelikle çıktı ortaya hastalık. Bunları yazarken bile ağrıyor ayağım :KK43: Bana dua edin düğün zamanı yeni bir ağrı nöbeti gelmesin yoksa pabuçlarımı giyemem topuklu olduğu için. Ev telaşında olan bütün Temmuz gelinleri Allah hepinizin yardımcısı olsun.

amin canım yaaa boshayallersmile
hayırlıolsun yerleştirmişsiniz ne güzel..
bende 4 temmuz geliniyim inşallah
bugün perdelerim takılacak banyo küveti dolabı gelecek buhafta ondan sonrakı hafta mobilyalar gelecek inşallah
of yaa yetişmicek gibi geliyo hepp boshayallersmile :nazar:

noivasmagiagifs17.gif

Dügün Listemiz

×÷·.·´¯`·)»:nazar:1 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
simay
su14

×÷·.·´¯`·)»:nazar:3 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm
ynccmr

cigdemel

×÷·.·´¯`·)»:nazar:4 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85
_Ebrar_
edaykin

×÷·.·´¯`·)»:nazar:5 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
tuxedo2634

×÷·.·´¯`·)»:nazar:6 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sakardeniz

×÷·.·´¯`·)»
:nazar:9 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
TheElfOfTheBlackS
*DaMla*

×÷·.·´¯`·)»:nazar:10 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`·)»:nazar:11 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz
nadidekelebek

×÷·.·´¯`·)»:nazar:13 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`·)»:nazar:15 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`·)»:nazar:17 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84
nurucesmim
yasmince

heidi'msi

×÷·.·´¯`·)»:nazar:18 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn
chemist_08

×÷·.·´¯`·)»:nazar:19 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`·)»:nazar:22 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`·)»:nazar:23 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
dilo_can
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»:nazar:24 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
huulyaa
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»:nazar:25 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
arzu_84
empatik_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:26 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
serpil21

×÷·.·´¯`·)»:nazar:30 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
gulaycik85
kolera_vebasi

Keops_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:31 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall
serpil21
azalia

×÷·.·´¯`·)»:nazar:Temmuzun ilk haftası:nazar:«(·´¯`· .·÷
Feza_

×÷·.·´¯`·)»:nazar:7 Agustos:nazar:«(·´¯`· .·÷
gorkemre

×÷·.·´¯`·)»:nazar:8 Agustos:nazar:«(·´¯`· .·÷
flamekiss

bende öyle. sen en ön siralardasin :))
benimde 1 ay 16 günüm kalmis.
dügün gününü aldigimizda nasil gecicek bu 4 ay diyoduk
simdi 1 aycik kalmis

siz listeyi görünce hoş oluyosunuz bni feci heyecan basıyo eyvahedigeldismile

inş. herşeylerimiz gönlümüze göre olur ...
ufak aksaklıklarda nazar olur artık ...

X