Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

slm kıslar çok özledim yaf kaç gündür giremiom. düğün için baya bir temizlşik yaptık evi kompile baştan ayagı boyattık. boyacı benide boyuyordu neredeyse evin için oldugum için. düğün hazırlıkları tamam gibi bir çarşılık işimiz kaldı..

çok güzel aldıkların şimdi baktım o siteye ama çok pahalı değilmi özellikle yeni evlenecekler için bana pahalı geldi fisfisfis

az kaldı düğüne tüllerim halılarım daha kara veremedim evim henüz yapılıyo 1 ay sonra ancak yerleşirim düğüne 58 gün var

h.g arasmızaa cnm opuyorumnanaktan
ebrar cnm kolıleri filan herseyemi kurdele yaptın ? bende yapcamda nasıl olcak dıe dusunuorum bilmiyorumkismile

hosbuldum canım :)
fikir olsun diye soluoyorum bana kurdele cok sıradan geldigi için biraz farklı bişeler olsun istedim..
kolilerimi beyaz kagıda sarıp ustune ugur bocegi yapıstrdm cok guzel oldu ve sevimli :) blki seninde hosuna gidebilir..

gelınlerrr napıyonuz düğündaşlarımm
takvimime bakınn
geride nekadar az zamanım kaldıı boshayallersmile bazen ınanamıyorum..
nasıl gıdıyo hazırlıklar?
bizim haftaya banyo dolabımız takılacak inşallah
buhaftasonu begendık yapılıyor işte..
perdeler içinde korniş lazımdı korniş yoktu evde takamadı perdecı haftasonuda kornişler takıldı
perdelerde buhafta takılır inşallah :asigim:
davetiye siparişlerinide verdık
yarın teslim alıyoruz Allahım mutluluğumuzu bozacak hıçbışey olmasın nolur..

slm gelincikler :)

herkes bi telaşe içinde ne güzel duygular opuyorumnanaktan
bizimde şuan badanıcı var evde ondan sonra yerler ve ufak tefek musluk duşkabin petekler takıldı mı
ev temizliğe hazır olucak bi giriştik mi iş haftaya pazara kadar toparlayıp mobilyacıları arıcaz
sonra onlarda yerleşince yavaş yavaş eşyalar evden gelir oda oda yerleşiriz inş
ayy böle gece yatınca hep gözümde canlandırıyorum evimizi düğünüm
inş sorunsuz yolunda olur herşey die dua ediyorum
biraz panikimde kaydirigubbakcemile3

bide herşeyi bayanlar düşünüyo erkekler rahat tabe aman nolcak olur hepsi diolar geçiyolar
gelinlik , kına kıyafeti , davetiye , düğün müzikleri , evin işleri , çeyizler
sen hepsini düşün düşün dur fisfisfis kaydirigubbakcemile3

ayyy evet yaa birazda onlar düşünse ne olur sanki. daha bana hiç şöyle bişey düşündüm nasıl diye sormadı yaa hep ben düşünüyorum oda iyi düşünmüşsün diyooo :umursamaz:

beyaz kagıda nasıl sardın cnm ya koca koca kolilere nasıl oldu yani:uhm: walla ben buralarda ceyiz cıkaranların hiç ole bişi yaptıgını gormedigm için ben kurdele baglarsam benmki cok deişk olmus olcak :)) maa senn yaptıgında guselmiş cnm..bide beyaz kagtlarla kaplayıp kurdele baglıolarmıs ama cok ugrastrmaz mı o ya..gerci kolilern ustunede kurdele baglayınca gusel durrmu bilmıorum ama bilmiyorumkismile

ben kolilere kurdele felan bağlamadım yahu =))
kırılcak eşyalar kolilerde onlar öylece gidicek.
kurdele bağlanınca hoş durcağını sanmıyorum.
bütün yıkancaklarda yıkandı, güzel hurçlar aldım onlara kemik rengi beyaz çiğ duruyo.
sonra onları kırmızı kurdeleledim. çok hoş durdu.
çarşıda boy boy hurçlar var. yorgan hurcu, seccade hurcu gibi boy boy.
hepsi çok düzenli oldu.
eve yerleştirmek çok kolay olcak inş.

öyle işte =)) ...

benm düğün 8 ağustosta ama orda kimse olmayyınca bi arkadaş temmuza davet etmiş bizi :)) sizinkilerden bi 10 gün snra olcak yani, kabul ederseniz bn de buraya yazabilirmiyim bundan snra

gelinliğim gelmiş kızlar yarın denemeye gidecem bakalım üstümde nasıl durcak çok merak ediyorum bende eşyaları hazırladım koliledim gidecem ev düzmeye badana işimiz var allah herkese yardımcı olsun:Saruboceq:

:)) anladım cnm ewet biliorum her boydan war bende alıcam onlardan..bende onu merak edıodum işte nelere kurdele baglanıo die hiç gormemiştım cunku kk da okudum bikac yerde dedm yapan birini bulmusken soruyum:) opuyorumnanaktan ama bende kesinlılke yapıcam ole:1hug:

benm düğün 8 ağustosta ama orda kimse olmayyınca bi arkadaş temmuza davet etmiş bizi :)) sizinkilerden bi 10 gün snra olcak yani, kabul ederseniz bn de buraya yazabilirmiyim bundan snra
tabiiki cnmmm hos geldın :1hug:

inş istedign gibi olur cnm

herkese birden hoşbulduk diyorum öncelikle a.s.
herkese çok çok kolay gelsin, ben daha ev işine hiç girmedim, gelinlik filan aldık, ama provalarım yapılmadı,... bakalım.. bisürüüü işim var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…