Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

kızlar benim askım askerde hayırlısıya salı günü geliyor bitti askerlik :KK70: benim düğünde 9 temmuzda :KK70: ama hiç bişey yokk, önümüzdeki hafta bi hızla hazırlıklara başıcaz İNŞALLAH çok mutluyum ve heycanlıyım herşeyi nasıl yetiştiricez hiç fikrim yok :KK43: ve bu arada kızlar balayına nereye gidiosunz ben haa bulamadım ya bi yardımcı olurmusunuz, siz nerelere gidiyosunuz :)

walla balayi oteli arastirmaktan tabiri caizzse imanim gevredisempatiksalakcinni diyebilirim o kadar cok baktim ki kafam karisti bence hic bakmayin bilinen iyi oteller var zaten acentaya gidin bize su ozellilere sahip su fiyat araliginda oteleri soyleyin deyin bi kac gunde dusunme pyi olsun yeter kendiniz sakin netten arastirip da kafanizi yormayin aglicam resmen artik o kadar sikildim yaniii ama bnm cok sevgili nisanlim o kadar rahat biri oldugu icin daha rezerv. yaptiramadik ya uyur ya isi cikar ya yorgun olur ben kizdigimdada neymis ben onu anlamiyomusun offfff delikafadulden

kızlar biz balayına kısmetse adam&eve oteline gidicez
benimde bir evim kaldı kısmetse eşyalarım daha gelmedi gelsede yerleşsemde son zamanlarda kafamı dinlesem bakalım

beni de yazın listenizeeee, forum başlığını yeni gördüm, moral oldu valla temmuz gelinlerini görmek! :)
ben de 17 temmuzda evleniyorummmmm :)

noivasmagiagifs17.gif

Dügün Listemiz

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:1 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
simay
su14

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:3 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm
ynccmr

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:4 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85
_Ebrar_
edaykin

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=31477×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:5 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
tuxedo2634

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:6 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sakardeniz

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»
:nazar:9 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
TheElfOfTheBlackS
*DaMla*

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:10 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:11 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz
nadidekelebek

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:13 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:15 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:17 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84
nurucesmim
yasmince

heidi'msi

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:18 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn
chemist_08

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:19 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:22 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:23 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
dilo_can
miss_dd

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:24 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
huulyaa
miss_dd

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:25 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
arzu_84
empatik_

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:26 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
serpil21

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:30 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
gulaycik85
kolera_vebasi

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:31 Temmuz:nazar:«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall
serpil21
azalia

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:Temmuzun ilk haftası:nazar:«(·´¯`· .·÷
Feza_

×÷·.·´¯`&#183:KK66:»:nazar:7 Agustos:nazar:«(·´¯`· .·÷
gorkemre

Son düzenleme:
Kızlaaarr evi tuttuk sonunda...2+1 kutu gibi sıfır bir evimiz var artık kirada olsa:)) Balayınada bodruma gidiyoruz..Önümüzdeki hafta mobilyaları almaya gidiyorum istanbula..Benden haberler böylee...Darısı olmayanların başına..Rasgelee:KK66:

günaydınn kızlaaaar :)

dün akşam görümcemlerle bi akrabalarının kınasına gittikk oohh döktürdüm içim açıldı geldimm :)

işlere gelince halaa yatıyoruz :)
ay sonuna kadar ev tutulması gerekiyor çünkü nişanlım şu anda kaldığı evi boşaltacak ama daha bişey yok tüm ümidim mayısın son haftasında yoksa sokakta kalcaz galiba :p :)

oh oh yeni gelin adayları gemiş evler balayılar maşallah incimde düğünlere gidip döktürmüş çileklimde listeye ekleme yapmış yine benim harlıklar alıncak birsürü şey var ama ev eşya davul zurna falan filan hepsi hazır geriye ufak tefek şeyler kaldı gelinliğimide aldık kına içinde nişanlım gelssin bi onuda beraber alcak oda taaaa düğüne 4 gün kala gelcegi için şimdilik stres yapıcam bişey yok sadece bekliyorum

kızlar biz balayına kısmetse adam&eve oteline gidicez
benimde bir evim kaldı kısmetse eşyalarım daha gelmedi gelsede yerleşsemde son zamanlarda kafamı dinlesem bakalım

adam&eve yi bizde düşündük oranın balayı çiftlerine özel çok hoş süprizleri varmış:)
hala karar aşamasındayızz..

dün bütün perdelerin siparişlerini verdik
tüm günüm orda perde seçmekle geçti ay ne zormuşşş mirmirmirmir
salon perdemde çok kararsızım yarın sabah gitcem belki değişirim
koltuklarım narçiçeği kırmızısı tül kırık beyaz ama fon rengini bir türlü seçemedim normalde kullanılan kahve yada krem olsa alakasız olacak diye koltuk renginden dedik amaa düşünüyom acaba basit olurmu :KK43:

kararsızlıkkk çok kötü birşeyyyy sabaha kadar rüyamda perde gördüm :roflol::roflol:

bizim ev hala yapılıyor temmuza ancak biter düğün temmuz 22 inş. yetiştiririm yaa tüllerde kararsızım offf ne model konusunda ne renk konusunda çıldırcam yaa

serpill ooh baya kolaylamışsın

edda güle güle kullan perdelerini :)

baypio seçmeye gittiğinde yardımcı olurlar canım içine sinen bişey olur inş :)

şebnem sizin perdeler yok benim daha pencereler yok ortada hahaaha :)

kızlar kafamıza taktıkça büyütüyoruz :):):) eminim düğünümüz olduğunda herşeyin en güzeli en içimize sineni bizim olacak inşallahhh :)

ya ben artık 4 temmuz gelsin istiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:sinifsinif::sinifsinif:

:sinifsinif:

:sinifsinif:

kizlar bisey sorcam, bizim buralarda gelin evden cikinca salona giresiye kadar duvagin üzerine kirmizi tülde atilir,oda bi duvak gibi.
siz yapicakmisiniz bunu? dikkat ediyorumda sitede dügün resimlerinde hic yok bu
acaba trde yok mu bu adet bilmiyorumkismile

baypio seçmeye gittiğinde yardımcı olurlar canım içine sinen bişey olur inş:) ıYı HOŞ DıYORSUNDA ıNCıDESTAN ÇOK ZOR KARAR VERıYORUM :sinifsinif:

kizlar bisey sorcam, bizim buralarda gelin evden cikinca salona giresiye kadar duvagin üzerine kirmizi tülde atilir,oda bi duvak gibi.
siz yapicakmisiniz bunu? dikkat ediyorumda sitede dügün resimlerinde hic yok bu
acaba trde yok mu bu adet bilmiyorumkismile

bizim burda yok canım ben duvağın örtülmesine de karşıyım aslında belkide örtmemkaydirigubbakcemile3

X