Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Bende nar suyu ve kabak çekirdeği yiyorum her gün canım.

fnd_50 fnd_50 seninde bilgin olsun canim. Transfer sonrası da devam ediyorum
Kabak çekirdeği ben de yiyordum. Hatta avokado, çiğ fındık çiğ badem çiğ kabak çekirdeği. Ananas da yiyorum arada. Burda okumuştum. İnşallah emeklerimizin sonucunu alırız canım ya

Merhabalar, tüp bebek tedavisine başlıysam ben de özel hastanede. Doktorum önümüzdeki reglinde gel başlayalım dedi ama devletten rapor çıkartsam mı bilmiyorum. Sizin tüp bebek ilaç ücretleriniz yaklaşık ne kadar tuttu acaba rapor almaya uğraşmaya değer mi diye düşünüyorum da

Merhabalar, tüp bebek tedavisine başlıysam ben de özel hastanede. Doktorum önümüzdeki reglinde gel başlayalım dedi ama devletten rapor çıkartsam mı bilmiyorum. Sizin tüp bebek ilaç ücretleriniz yaklaşık ne kadar tuttu acaba rapor almaya uğraşmaya değer mi diye düşünüyorum da
Şartları karşılıyorsunuz rapor çıkarip kullanabilirsiniz bizim 220 bini buldu henüz dondurma ücretini odemedik onunla birlikte 250 bini gececektir

Hadi gözün aydın olsun canım benim. İnşallah sağlıklı bol bol embriyoların olur🤲🏻❤️ kaç tane toplandı, nasıl geçti?
Habersizce çok güzel geçti iyiki bayıyorlar ya o anı hatırlamak istemezdim sanırım 😀 amin canım Allah razı olsun 16-17 tane toplanmış

X