Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Heralde 15 güne kadar olur değil mi canım inş 12 den vurursun bu sefer
Evet canım 15-16 günde olur diye tahmin ediyorum. Şehir dışında bir merkeze gidiyorum, 10 gün ilaç kullanıp kontrole gidecem. Ondan sonra 5 gün daha ilaç kullanıp transfer olurum inşallah

Evet canım 15-16 günde olur diye tahmin ediyorum. Şehir dışında bir merkeze gidiyorum, 10 gün ilaç kullanıp kontrole gidecem. Ondan sonra 5 gün daha ilaç kullanıp transfer olurum inşallah
Allah kolaylık versin birtanem inş güzel olsun. Zor oluyor mu transfer hazırlığı? Benim de yasmin 2 temmuza bitecek regl başlar başlamaz gidicem. Bişey okudum progesteronu iğne olarak almak daha etkili diye sen hiç duydun mu?benim doktor ne verecek merak ediyorum uygun bir dille sorarım belki günü gelince. Seninki nasıl yapacak acaba inş güzel olsun

Canım yumurta toplamada ki ilaçlar daha yoğun.
Transfer hazırlığı daha kolay.
Benim şöyle oluyor:
10 gün coraspirin, kan sulandırıcı igne, estrofem, d vitamini kullanıyorum.
5 gün bunlara ilave olarak, progestan fitil, antibiyotik ve bir ilaç daha ekleniyor.
Transfer sonrası da antibiyotik bırakılıyor ve progestan iğne ekleniyor.

Yani ben transfer sonrası progestanin hem iğnesini hem fitilini kullandim.

Her doktorun yöntemi farklı.
Senin yumurta toplama aşamasını geçtin mi ?

Canım çok sağol hatta Allah razı olsun dicem ne güzel ve detaylı yazmışsın evet kuzum gectim cok sukur 2 tane embriyom donduruldu regl olunca baslicaz transfer hazirligina. Gunler gecmiyor sirayla guzel haberler alalim buna ihtiyacimiz var

Ne oldu canım ne durumdasın yarın benim kontrolüm var. Bundan sonraki süreç ne olur bilmiyorum yarın öğrenirim artık

Ne oldu canım ne durumdasın yarın benim kontrolüm var. Bundan sonraki süreç ne olur bilmiyorum yarın öğrenirim artık
Ya aklımdasın yarın yazacaktım sana kontrol nasıl geçti diye.
Saat kaçta gideceksin doktora ?

Bende bugün ilaca başladım, yarın burdaki doktora gidecem, kist felan yoksa devam edicem ilaclara

Merhaba arkadaşlar,bende regl ile birlikte temmuz tüp bebek sürecine başlayacağım,mayısda aşılama denedim tutmadı,tüp bebek süreci devlette yaptıracağım inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…