Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Evet yumurta ölçümlerim yaparlar benim 2. Tüp biraz deneyimliyim , ilkinden bir oğlum var çok şükür
İlk denemenizde tutmuş muydu hemen peki, taze mi dondurulmuş mu olmuştu, sürece çok hakim değilim okuduklarım kadarını biliyorum. Benim de bir oğlum var 6 yaşında. Onda da ilk 15 ay sebepsiz olmamıştı 16. Ayda kendiliğinden olmuştu. İkinci için iki yıldır uğraşıyoruz sebepsiz olmuyor yine. İki aşılama başarısız şimdi tüp bebek artık

Ben aşılamayı boş işlem olarak görüyorum bir nevi normal ilişki gibi aslında , iki aşılamam oldu birisi tuttu ama düşük oldu , ilk tüp denemem de iki embriyo koyuldu birisi tuttu çok şükür taze 5. Gün embriyosuydı ikisi de

Merhaba kızlar ben başladım muhtemelen temmuz da transferim olacak temmuz da tüp bebek yaptıracak olanlar birbirimize destek olalım herkes mutlu haberi alsın inşallah
İnsallah cnn bende haziran adetimle başlayacağız dondurulmuş embriyo var benim Ankara da tedavi okuyoruz senin durumun nedir

Bende temmuzun 4 yada 5 i gibi transferim var Allahın izniyle suan transfer öncesi ilac tedavisindeyim inşaAllah olumlu güzel sonuclar alıp sağlıkla mutlulukla kucağımıza alırız amin pgtye gönderdik 2 tane sonuclarımız geldi ikiside transfer edilebilir geldi cok sükür

İnalalah canım benimde ilk tüp bebek denemem de bi oğlum var 6.5 yaşında iki defa dağa denedim sonra olmadı bu 3. Denemem olacak insalllah senin oğlusun Allah bağışlasın kaç yaşında cnm
Allah razı olsun Allah hepimizinkini hayırlı evlat eylesin benim oğlum 5 yaşında inşallah bu sefer tutar sorunun neydi ?

Maşallah çok şükür

İşte keşke şunu da deneseydim dememek için aşılamayı da denedik canım. Benimki de sanırım taze transfer olur inşallah ilkinde tutar amin

İşte keşke şunu da deneseydim dememek için aşılamayı da denedik canım. Benimki de sanırım taze transfer olur inşallah ilkinde tutar amin
İnşallah tutar aksini düşünme bile Allaha güven canım , haklısın her yolda bir çıkış arıyoruz

İnşallah tutar aksini düşünme bile Allaha güven canım , haklısın her yolda bir çıkış arıyoruz
Hep Allaha sığındım bu süreçte tabiki çok üzüldüğüm ağladığım zamanlar da oldu sma hiç isyan etmedim O en doğrusunu bilir dedim. İnşallah Rabbim hayırla sağlıkla nasip eder canım hepimize

İnşallah hepimizin öyle bizimde sınavımız buymuş napalım. Allah beterinden korusun dermansız dert vermesin

Merhaba bende transfer hazirligina basladim ay sonunda kontrolum var endometrium kalinligina gore transfer günü verecekler umarim hayirli ve saglikli sekilde ilerler surecim hepimize Allah kolaylik versin

Merhaba bende transfer hazirligina basladim ay sonunda kontrolum var endometrium kalinligina gore transfer günü verecekler umarim hayirli ve saglikli sekilde ilerler surecim hepimize Allah kolaylik versin

İnşallah beklediğimiz en güzel sonuçları alırız , benim önceki tüp bebeğimden buradan kazandığım bir sürü arkadaşım var hala görüşürüz sizlerle de öyle oluruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…