Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Aynen kimisi gonal f ile devam etmiş..Dr bana pergoveris i yaşından dolayı veriyorum dedi...gine yumurtalar vs için mis...bide bı yakiyo acitiyo...her Dr başka birşeyler diyor başka yöntemler..bize iyi gelsinde alelacele olmasında

Bende 37 bin vermistim opu oncesi :)

Kızlar transfer gününü doktorla rahatlıkla belirleyebiliyor musunuz illa şu saatte olmalı diye bi şey var mı? Çalışıyorum ya onun için merak ediyorum gününü birlikte ayarlıyorsak benim için çok iyi olur boş günüme denk getiririm. Cevap verir misiniz

Maalesef öyle oluyor yeterki olsun diyip vala yapıyoruz başka seçenek yok Allah yardımcımız olsun ne diyim

Hayır canım zaten doktor sana suan verdiği inlerlerle saatini az çok belirliyor ardından catlama iğnesi veriyor saati saatine yapmalısın biliyorsun yoksa hepsi çaylar hem tehlikeye girersin hemde boşa paran gider. Ben sordum saati biz belirliyoruz iğnelerin o yüzden saati var dedi

Kesinlikle katılıyorum adı üstünde çatlatma iğnesi 36 sat içinde catlıyorki toplama işlemi gerceklesşiyor

Ben transferi soruyorum. Opu da saatin önemli olduğunu biliyorum. Çatlatma iğnesinden 36 saat sonra toplama oluyor. Siz yanlış anladınız transferi sordum

İğnelerin saati var evet hormon çünkü. Transfer daha rahat bi süreç ya onun için soruyorum illa bi gün var mı diye

Kesinlikle katılıyorum adı üstünde çatlatma iğnesi 36 sat içinde catlıyorki toplama işlemi gerceklesşiyor
Neden gülüp dalgaya alıyorsunuz? Yanlış anlayan sizsiniz. Ben çatlatmayı sormadım biliyorum çünkü. Transfer aşaması daha rahat olacağı için onu soruyorum. Yanlış anlamışsınız bi de gülüyorsunuz. Durun bende size güleyim

Öncelikle dalga geçilecek bir durum ortada yok kendi kendinize gülmek size çok yakıştı ben konuyu yanlış anlamadım orda belirtmişsiniz çatlatma iğnesini bende oraya yorum yaptım ayrıca 3 senedir bu tedavinin içindeyim Az çok tecrübelerim var çatlatma derken “ÇATLATMA “kısmına ufak bi espiri ile güldüm yoksa ne bu süreç nede burda ki kimseyle dalga geçicek konumda değilim yanlış anlaşılmasın lütfen

Hanfendi okur musunuz bi daha çatlatmayı mı sormuşum. Transferi sordum
Bakın neyi sormuşum

Yani espri yapılacak bi durumda yoktu. Herkesin burda kendince derdi sıkıntısı var. Mesela benim ilk tüp bebek deneyimim olacak ve ister istemez bilmediğim şeyleri merak ediyorum ve soruyorum. Ama çatlatmayı biliyorum yani. Bilmesem onu da sorarım. Ve herkes burda her şeye cevap vermek zorunda değil sizde bana cevap vermek zorunda değilsiniz iyi akşamlar

Rahmin tamamen ne zaman hazır olduğunu doktor belirliyor. Hastane ise hastanenin müsaitliğine göre de ayarlanıp size gün ve saat veriliyor. Sizin çok seçme şansınız yok. Doktor derki pazartesi yapalım siz Salı olmaz mı dersiniz? O bir gün bile belki çok önemlidir bilemeyiz.

Haklısınız Bizde bilmediklerimizi soruyoruz veya bildiğimiz bi soruyu birileri sordumu cevaplıyoruz tamamen algıyla alakalı sizde hayırlı akşamlar

Hanfendi okur musunuz bi daha çatlatmayı mı sormuşum. Transferi sordum

Bakın neyi sormuşum
Gerçekten kendinize bukadar stres yapmayın ben sizi anladım ortada bukadar açıklamak zorunda olan bişey yok sakın olursanız iyi olur stres yok lütfen benim demek istediğin çatlatma kelimesi sadece günümüzde çatlatma kelimesi biraz farklı algılandığı için orda öyle bir emıji koydum bu sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…