Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Teşekkür ederim doktorumla da görüştüğüm zaman anlarım zaten. Bu hafta gidicem bakalım hayırlısı ile sürece başlayacağım. Ben birlikte karar verebileceğimizi düşünüyorum. Özel klinik ve gideceğim hastanede çok yoğun değil sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum

Hayır stres yapmıyorum. Sadece sorduğum konunun üstünde değilde sormadığım konunun üzerinde durdunuz ya tuhafıma gitti. Sıkıntı yok

Hayır çok yanlış yönlendiriyosunuz o iğneler saati saatine vurulmak zorunda. Buz torbasına koyun 2-3 saat onda durabilir lütfen saatinde yapın
Evet teşekkürler eczacıma ve doktora sordum tekrar o şekilde yaptım sıkıntı olmadı. Buz kalıplarıyla taşıdım yanımda.

Hadi hayırlı olsun canım sımsıkı tutunsun bebeğim sımsıkı tutunsun bebeklerimiz inşallah ben iyiyim canım sıfır belirti ile transfer sonrası 3. Gündeyim devam
Amin canım benim inşallah aynen benim de sıfır belirti bir de Hissizim hiç
Bişey hissetmiyorum

Merhaba herkese Gonal ı her akşam 7 de vuruyoruz ama bugün 2-3 saat önce dışarı çıkmam gerekiyor yanımda buzla taşısam gittiği yerde kullansam olur değil mi? Böyle yapan var mı acaba aramızda?
Hayır saatinde yapman lazım canım. Yanında buzla taşı bence

Kızlar yarın muayene olucam yumurtalar büyümüşüm bakacaklar Salı gününden beri iğneleri yapıyorum dua edin lütfen
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız ben de pazartesiden beri kullanıyorum yarın pazartesi tekrar kontrolüm var inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız Sayısı kalitesi bol yumurtalarımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…