Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar 11.gün değerim 768di bugün 13.gün 1782 artış iyi değil mi illa ki 2 günde tam olarak 2 kat artış olmak zorunda değil

Ben varım canım sabahın 5inde feci bir kasık ağrısıyla uyandım 2 kere hasta oldum diye düşünüyordum ki pozitifi gördüm Rabbim isteyen , çaba gösteren herkesin yüzünü güldürsün inşaAllah

17 temmuz'da transfer oldum , dün gece benim de kanamam oldu yarım avuç kadar ve hemen doktora gittim dün sabah proluton da vurulmuştum doktor sıkıntı olmadığını kesenin durduğunu söyledi istirahat etmem gerekiyormuş sen de bol bol dinlen canım Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı nasip eylesin yavrularımızı , isteyen bekleyen herkesin de kucaklari sağlıklı sıhhatli evlatlarla dolsun inşaAllah

Rabbim kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin inşallah, darısı başıma ve isteyen herkese o zaman

Teşekkürler sana da çok geçmiş olsun. Transferimiz hemen hemen aynı gün kalp atışı için ne zaman gideceksin. Benim transfer 16 TEMMUZ 13 ağustosta gideceğim ben de İnş duyabilirim o zaman

Arkadaşlar transfer sonrası 16. Gün 1384 çıktı değerim 4 gün sonra bugün baktırdım 4510 çıkmış. Sizce bir terslik mi var? Artmış ama işte normalde 5500 lere gelmesi gerekmez miydi dört günde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…