Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar 11.gün değerim 768di bugün 13.gün 1782 artış iyi değil mi illa ki 2 günde tam olarak 2 kat artış olmak zorunda değil

Kızlar merhaba ilk transferim Aralık ayındaydı tutmadı. 2.transferim 3 ağustosta gerçekleşti test günüm 12 ağustos. Transferden beri her an adet olacakmışım gibi ağrılarım var her ay nasılsa aynı göğüslerim patlıycak gibi kasıklarımda ağrıyor. Hep regl belirtileri yani. İlk transferde de sanki adet ağrım olmuştu şimdi biraz korkuyorum. Var mı adet sancısı çekip pozitifi gören 😌
Ben varım canım sabahın 5inde feci bir kasık ağrısıyla uyandım 2 kere hasta oldum diye düşünüyordum ki pozitifi gördüm Rabbim isteyen , çaba gösteren herkesin yüzünü güldürsün inşaAllah🤲

Bugün transferimin 23. Günü hiç bir sıkıntım yokken birden yoğun bir şekilde kanamam başladı. Ayakta bile duramıyordum. Hemen en yakındaki doktora gittim niyetim haftaya gidip hem kese hem kalp atışını duymaktı 😖
Kese vardı doktor depot iğne verdi çıktım.
İğneyi vurulmaya kalkınca ayağa kanamam iyiden iyiye artı parça parça içim boşaldı resmen 😭
İğneyi vurulup eve geldim ama kesin dedim gitti 2 saat dinlendikten sonra çok şükür kanamam kesildi. Kanama kesildi ama parça gelen kanamadan düştü mü düşmedi mi bilemedim. Biraz önce farklı bir yere gittim çok şükür kese duruyordu sıkıntı yok dedi doktor. O kadar kanamadan sonra durmasına hem şaşkın hem de çok mutlu oldum. Tabiki ağlamaktan helak oldum.
2 tane beşinci gün embriyosu konulmuştu. Acaba 2 tane ydi de biri mi gştti yoksa hala risk var mı bilmiyorum 🤦‍♀️ her günümüz ayrı bir stres.
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün 🤲
17 temmuz'da transfer oldum , dün gece benim de kanamam oldu yarım avuç kadar ve hemen doktora gittim dün sabah proluton da vurulmuştum doktor sıkıntı olmadığını kesenin durduğunu söyledi istirahat etmem gerekiyormuş sen de bol bol dinlen canım 💞 Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı nasip eylesin yavrularımızı , isteyen bekleyen herkesin de kucaklari sağlıklı sıhhatli evlatlarla dolsun inşaAllah🤲

Ben varım canım sabahın 5inde feci bir kasık ağrısıyla uyandım 2 kere hasta oldum diye düşünüyordum ki pozitifi gördüm Rabbim isteyen , çaba gösteren herkesin yüzünü güldürsün inşaAllah🤲
Rabbim kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin inşallah, darısı başıma ve isteyen herkese o zaman 🙏🙏🥰

17 temmuz'da transfer oldum , dün gece benim de kanamam oldu yarım avuç kadar ve hemen doktora gittim dün sabah proluton da vurulmuştum doktor sıkıntı olmadığını kesenin durduğunu söyledi istirahat etmem gerekiyormuş sen de bol bol dinlen canım 💞 Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamızı nasip eylesin yavrularımızı , isteyen bekleyen herkesin de kucaklari sağlıklı sıhhatli evlatlarla dolsun inşaAllah🤲
Teşekkürler sana da çok geçmiş olsun. Transferimiz hemen hemen aynı gün kalp atışı için ne zaman gideceksin. Benim transfer 16 TEMMUZ 13 ağustosta gideceğim ben de 🤲 İnş duyabilirim o zaman

Arkadaşlar transfer sonrası 16. Gün 1384 çıktı değerim 4 gün sonra bugün baktırdım 4510 çıkmış. Sizce bir terslik mi var? Artmış ama işte normalde 5500 lere gelmesi gerekmez miydi dört günde.

X