Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar, tüp bebeğin herhalde ilk denemesi çok zor tutuyor değilmi, sebep olarak da birçok faktör olabilir. Şimdi benim içerde ilk denemeden kalma tek embriyom var. Onu transfer edecekler ama ilkinde konulan iki embriyo da turmadığına göre bu da tutmaz değil mi? Ne değişecekki?
Canım öyle olsa genetiğe giden bütün embriyalrin hepsi ya genetikten geçemzdi ya da geçerdi hepsinin genetiği kalitesi aynı değil. Kii aynı olsa bile nasip bu işler en iyi kalitede embriyo tutmaz orta kalite tutar benimde dondurulmuş Embriyolarim var eylülde tekrar denicm ama hiç öyle düşünmedim. En iyi tüp bebek merkezine gidersin ilkinde tutar ama bazen o kadar para doktugun yerde 2 3 deneme olmaz yani biz sadece çabalıyoruz elimizden geleni yapıyoruz doktorlar birer vesile nasibimizde varsa rabbim ol derse olacaktır inslalahhh 🙏🏻

Benim arkadaşım donmus embriyolarla üçüncü denemesinde hamile kaldı çok şükür. İlkinde olmadı diye ikincide olmayacak diye bir kural yok çevre şartları rahim yapısı stres beslenme bile etkileyebilir . Stresten uzak dur sevdiğin şeyleri yap

Güzel.haberlerle gelemedim 😔😔😔
Değerin kotu 74,49
Doktor belki 2 embriyonun biri tutup diğeri düşmüştür.normalde ilk değerin 30 civarı olması gekeriyordu dedi
2.gün sonra bi daha test yapilacak ama dış gebelik riski de var off
Boyle olup donen var mi ben hic görmedim forumda

Değerin kotu 74,49
Doktor belki 2 embriyonun biri tutup diğeri düşmüştür.normalde ilk değerin 30 civarı olması gekeriyordu dedi
Kaçıncı gün ki değeriniz bu kaçıncı gün embriyosu

Değerin kotu 74,49
Nasil yani 74 iyi bi deger ve artmasi onemli kacinci gun 30 civari dediyse 30 dan fazla bi deger ben mi anlamadm demek istedigini ama kendini bu kadar olumsuzluga itme

2.gün embiriyosu 14.gün degerim bu
2 gün önce 12.gün 57,49 su
Değerin güzel aslında cnim tek embriyo devam ediyor olabilir bunun için bir iki test daha yaptırman lazım şimdiden canını sıkma bundan sonra artışların düzensiz olursa kimyasal gebelik olabilir dış gebelik iicn değerinin çok artış kesenin görülmemesi gerekiyor şimdiden belli olmaz

Değerin güzel aslında cnim tek embriyo devam ediyor olabilir bunun için bir iki test daha yaptırman lazım şimdiden canını sıkma bundan sonra artışların düzensiz olursa kimyasal gebelik olabilir dış gebelik iicn değerinin çok artış kesenin görülmemesi gerekiyor şimdiden belli olmaz
Klinikte aynısını söyledi
Dış gebelik.olsaydi daha yuksek değer olurdu dedi

Klinikte aynısını söyledi
Dış gebelik.olsaydi daha yuksek değer olurdu dedi
Ben şu an kimyasal gebelik yaşıyorum 5.gun embriyosu 7.gun 3 10.gun 18 12.gun 36 14.gun 45 18.gun 63 çıktı dgerleim düzensiz arttı ilaçlarımı bıraktım adet olmayı bekliyorum. O yüzden senin değerin şimdilik iyi iki katı artarsa hatta en az %60 artış okursa sıkıntı olmaz keseye kadar canım zor geçevek beklemek ama biraz daha sabır 🙏🏻

Nasil yani 74 iyi bi deger ve artmasi onemli kacinci gun 30 civari dediyse 30 dan fazla bi deger ben mi anlamadm demek istedigini ama kendini bu kadar olumsuzluga itme
12. Gun 2 gün önce kan vermiştim
O zaman değerinin 30 civarı olması gerekirken 57 çıkmıştı
Doktor 2. Embiriyo olduğundan birinin değeri 30 düşünürsen ve 1 i tutunduysa artışın kotu değil 2 gün sonra değerine gore bakicaz dedi

Ben şu an kimyasal gebelik yaşıyorum 5.gun embriyosu 7.gun 3 10.gun 18 12.gun 36 14.gun 45 18.gun 63 çıktı dgerleim düzensiz arttı ilaçlarımı bıraktım adet olmayı bekliyorum. O yüzden senin değerin şimdilik iyi iki katı artarsa hatta en az %60 artış okursa sıkıntı olmaz keseye kadar canım zor geçevek beklemek ama biraz daha sabır 🙏🏻
Çok sağol inşallah 🙏🏻

Kızlar, tüp bebeğin herhalde ilk denemesi çok zor tutuyor değilmi, sebep olarak da birçok faktör olabilir. Şimdi benim içerde ilk denemeden kalma tek embriyom var. Onu transfer edecekler ama ilkinde konulan iki embriyo da turmadığına göre bu da tutmaz değil mi? Ne değişecekki?
Bence öyle düşünmeyin benim haziranda 5aa çift embriyo konuldu tutmadı. Temmuzda tek embriyo transfer edildi pozitifi gördüm bu ay çok şükür. Ne zaman hangisinin olacağını tamamen Allah'a kalmış. Hakkınızda hayırlısı olsun 🙏

Sevindim snein adına canım 🥰 elimizden gelen bişey değil ki Rabbim ne derse o 🤲 kan verdim geldim ama sonuç çıkmadı
Değişmez artık zaten sonuc

Ben Fulya da kübra hoca ya gidiyordum.28 temmuzda oldu. Aramizda tranfer olarak 1 gün var ama son adet tarihi olarak 5 gün var. 10 temmuz benim.senin bebis 5 gun büyük benimkinden🙈😊
Evet canım birlikte kucağımıza alacağız Allah’ın izniyle 🥰🥰 doktor beni dün 2 hafta sonra çağırdı kalp ve kese için sen görüştün mü çağırdı mı seni de

Kizlar bisi danisicam simdi benim 15 temmuzda yumurta toplandi 20 sindede transfer oldu merak ettigim kac hafta Kim oluyo bebek bugun itibariyle mesela yani 15 inden mi saymak gerekiyo yumurtarin toplandigi gunden itibaren mi

X