Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar yarım litre suya 6-7 keçiboynuzunu 3-4 parçaya ayırarak kaynattım 20 dk. dinlendirdikten sonra eşim onu içiyordu sabah aç karnına akşam yatmadan önce. doktor da zaten bize keçiboynuzunu önermişti eşimde enfeksiyo çıkmıştı

adaçayı yağını da adetimin 5. günü uygulamaya başladım 1 hafta aralıksız uyguluyorsun. gece yatmadan önce tamponun ucuna 7-8 damla kadar damlatıyorsun ve içine yerleştiriyorsun sabah da tamponu çıkarıyorsun eğer iltihapınız varsa sizden gelecek akıntıya inanamayacaksınız. adaçayı yağı kanalları açma özelliği de varmış. çok etkili inanın yerleştirdikten 15 dk sonra ağzınıza tadı geliyor. benim idrar yollarımda sorun vardı hepsini temizledi. kasıklaımda devamlı batma olurdu hepsi geçti şiddetle hepinize tavsiye ederim.

herkese merhaba,
ben geldm nasılsız bakalmm bebişlerimiz sekiz olmşş maaşallah sübhanallahh..

benim idrar yollarında sorun yok şükr
ben keçiboynuzunu deneyim sanırım 1 hafta sabah akşammış sonra günde bir kezmiş

sağol

canım bu adaçayı yağı dikkatimi çekti ilk defa duyuyorum. bende 3 aydır sistis var idrar yolları enfeksiyonu. bi geçiyor bi başlıyor. gecen ay tekrar tedavi oldum ama yineliyor. böbreğimde çookk minik bi taş varmı bol suyla atarsın ilaca gerek yok demişti dr. bu enfeksiyonun bundanda kaynaklanıyor olabileceğini söyledi dr. deli ediyor beni tekrarlayınca wc den cıkamıyorum yaaa bu anlattığın adaçayı yağı buna iyi gelirmi yani şimdi :44: :44: :44: :44: :44:

slm arkadaşlar benide ekleyebilirmisiniz listeye bat 27 temmuz beklemedeyim....
adet sancım yok sadece göğüslerde ağrı var...bu ay yumurtlama zamanımda ağrım oldu ve adetime 1 hadta kala çok az kılcal damar çatlaması gibi azıcık bi leke geldi...ayın 26sına kdar kasık ağrısı çektim ama 27si yani adet günüm ve bugün sızı ağrı yok hamile olabilrimiyim ağrı sızı olmayışı belirti olabilir mi kızlar....

Kişiye göre değişir bu ama net olması içn birkaçgün bekleyipte dr gidip kan testi yaptırman grek cnm net sonuç için.umarım beklediğin olur.

geçen ay her aykınden farklı belirtiler yaşadım
adetim de gecikti
hamile olduğuma ilk kez bu kadar şüpheli bakmıştım
ama 3 gün geçince regl oldum
belirtiler psikolojik olabilir
hemen ümitlenmeyin bence
bu ay kaptırmıyorum kendimi
belirti falan da yok neticede
göğüs ağrısı ve şişmesi dışında

slm benimde göğüslerim dokununca acı veriyo uçlarıda çok büyüdü damarlarda çok hafif gözüküyo batım 26 diye düşünmüştüm ama değişiyo geçen ay 30 du o zaman kadar beklicem ama düşünmeden edemiyorum başka ağrı sızı vs hiç bi belirti yok bu kadarcık belirtiyle haimle olabilir miyim sizce

cvp yazdın için saol cnm beklicem mecbur ama çok zor beklemek lavoboya gittimde kırmızıları görcem diye çok korkuyorum...hayırlısı ...

hiçbir belirti olmadan da olabilirsin
birsürü belirti yaşayıp olmayadabilirsin
umarım hamilesindir hayırlısı

kızlar ben adetimden 5 gün önce gebelik testi yaptm negatif çıktı testin üzerinde beklenen adet gününde yapın yazıyo sizce sonuç negatifmi erkenmi yaptm yoksa..

hiçbir belirti olmadan da olabilirsin
birsürü belirti yaşayıp olmayadabilirsin
umarım hamilesindir hayırlısı

inşallah canım ümitlendim yine ben ayın 1 inde adetimin üzerinden bir ay geçiyo o zamana kadar olmazsam testte çıkar dimi inşallah

kızlar ben adetimden 5 gün önce gebelik testi yaptm negatif çıktı testin üzerinde beklenen adet gününde yapın yazıyo sizce sonuç negatifmi erkenmi yaptm yoksa..

bence erken yapmıssınız bırde onlarda yanılmaca oluyor bazen en garantisi kan testii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…