Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

24 yaşındaym.
benmde yumurtlama günlermde ay içerisinde çok bel ağrım oldu sanki hasta olcak gibi oluyorm sonra geçiyordu ilk defa bu ay oldu böyle bişi.
anlamadm gitti..
senin yaş kaç?

26 yaşındayım ben de
bel ağrım pek olmaz normalde ama bazen de olur
aman olacağı varsa olur
2 ağustosa kadar olmaz 3 veya 4ünde test yaparım artık

bende folik plus kullanıyormm yaklaşk 20 gündür filan..
yarn regl günüm ve hiç bir belrtim yok çk şükür.çokta umutlanmyrm bu ay ilk denememz çünkü Rabbimden hayırlısı...bakalm nolcak..

içimden hamilesin gibi geçti hadi hayırlısı benimde idrar rengimde koyulaşma olmuştu ve sık idrara çıkmaya başlamıştım....

26 yaşındayım ben de
bel ağrım pek olmaz normalde ama bazen de olur
aman olacağı varsa olur
2 ağustosa kadar olmaz 3 veya 4ünde test yaparım artık

evet günün geçsn öyle yap testi.
hatta benm bi arkadaşm geçen ay bir haftaya kadr bekledi öyle test yaptı
pozitif çıktığı halde 3 gün daha bekleyip 10.gününde kan testiyle kesinleştirdi.
biz fazla aceleciyiz başıma gelse öle bişi dayanabilirmiym o kadr gün bilmiyorm

valla ben tez canlıyım dayanamam
ama adetim geçmeden de yapmam testi

inşallah en güzel hediyeyi verirsin eşine...

24 yaşındaym.
benmde yumurtlama günlermde ay içerisinde çok bel ağrım oldu sanki hasta olcak gibi oluyorm sonra geçiyordu ilk defa bu ay oldu böyle bişi.
anlamadm gitti..
senin yaş kaç?

benimde ilk kez bu ay yumurtalama zamanımda çok ağrım oldu bi gün sağ kasım bi gün sol kasım bende umutlandım ama daha bişi yok...
27sinde adetim ağrım kesildi bugünnde yok ama çok az pembe akıntım oldu inşllah adet kanamasına dönmez...
senin bat ne zman cnm...bende tek belirtii gögüs ağrısı oda olan bişi...

benmkide 29 u..
normalde bi kaç gün önceden belirtileri olur hissederm ama şuan bişi yok çk şükür ya psikolojik yada bişiler var
yarn benm içn önemkş çünkü adet günlerm düzenlidr.Rabbim ramazanın ilk günlerinde anne olma sevinciyle sevindirsin bizleri inşallahh

arkadaşlar benim regli 26 temmuz çok şükür daha olmadım ama daha öncede 5gün geciktig için test yapmak için 6.günü bekliyorum nette ve başka bi topinkte idralde tortular oluşuyormuş hamilelikte dayanamöadım biraz önce bi petşişeyi kesip idralimi yaptım ve içi toz gibi bişeyler vardı tortulanma olabilir bunu deneyen veya farkeden hamile arkadaşlar varmı?

arkadaşm belki kızcaksn bana ama ben böyle şeylere inanmıyorumyaa..
her belirti herkeste olcak diye bir şey yokki kiminde olur kiminde olmaz.sen rahat ol 6.gününde geçmesini bekle sonra testini yaparsn.
çok abartıyo bazı insanlar iyice kafa karıştırıyolar en iyisi günün geçtikten sonra 10 güne kadr beklemek ve test yapmak belirtilerle kafanı yorma bence

Merhaba kızlar yeni girebildim uzun süre sonra kusuruma bakmayın ne olur..
Maalesef bende bu ay kırmızıyı gördüm.Taşınma telaşı ile bilgi vermedim hemen..bahsetmiştim daha öncede...
benim BAT 26 Ağustos olarak değişti maalesef ...
iğneden sonuç çıkmadı yani
bebek haberi alan arkadaşlar var ise tek tek tebrik ederim.bakamadım tüm yazılanlara çok ilerlemiş forum...
benim gibi kırmızıyı görenleredee..pes etmek yok..denemelere ümitlenmeye devam diyorum...

,
canım herşeyin hayırlısı sıkma canını benimde iğnem bi işe yaramadı hemde 3. iğnemdi ( benim bat 28 ama daha hastalanmadım umutta yok tabii

,
canım herşeyin hayırlısı sıkma canını benimde iğnem bi işe yaramadı hemde 3. iğnemdi ( benim bat 28 ama daha hastalanmadım umutta yok tabii
ahh kuzucumm inşallahh anne olursun...
çok yorgunum vallahi yaa..ümitlenmek sonra hüsran çok yoruyo insanı...
prolaktinim yuksekmiş..ilaç aldım..normal degerlere düşmüşş..çatlatma iğnesi oldum..gerçi dediğin gibi ilk iğnemdi..ümitlenmek tam bir salaklıktı..ama elde deil ki..
normalde 35-40 günd e hastalanırdım.prolaktin yuksekken.şimdi lıp diye 26sında günün gününe regl oldum...pooofff...
hiç hamile kalamıycakmılım gibi geliyor bazen...

canım benim benim bi tane çocuğum var zaten allah bağışlarsa tabiki ama ikinci olmuo iştee:) sende ümidini kesme daha ilk olur elbelt sabret yeter

herkese tünaydıııııııııınnnnnnnn...
bugün benm regl günüm ama şükür şuana kadr gelen giden yok
Heveslenmim hayal kırıklığı olmasn diorm ama kadınlk iç güdüsü işte..
biraz sohbet edelm dedm kimsecikler yok nerdesnz ya kaç gündr..:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…