Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

sabırla beklicez.....belirtiler var gidi sanki ama psikolojikte olabilir ama inşallah değildir inşallah bebiştir.Allah hepimize nasip eder istediğimiz zaman inşallah...

kızlar benim bu gün üçüncü günüm fakat bi gün gecikmeli ve ara ara wc ye gittiğimde ya bir damla ya iki damla oluyo yani üç gün toplasak 10 damla etmez gibi birde aynı zaman da bel kasık ve backlarımda ağrı var bakalım hayrlısı bu arada çok halsiz gibiyim belim kopuyo sanki

bir keresinde psikolojimi beyin gücü ile acaba acaba diye diye bozduğumda adetimi 2 gün geciktirmiştim
herşeyin beyinde bitiyo arkidişler küçümsemeyin bir emir veriyor mideyi bile bulandırıyor vallahii

kızlar bugün spermiyogram yaptırdık
sayı 73milyon o iyi
canlı sperm %75 o da iyi

ama ileri hareketli %9
yavaş hareket %39
ileri olmayan hareket %20
hareketsiz %32

morfolojide de normal %33 çıktı

sizde hareket ve morfolojiyi düzeltmek için ne yapmak lazım
keçiboynuzu kürü işe yarar mı?

6 ay önce eşime test yaptırdığımızda ileri hareketlilik normalin biraz altındaydı 2 hafta sabah akşam keçi boynuzu suyu içirdim doktor sonuçlarının gayet iyi olduğıunu ve ileri hareketliliğin inanılmaz şekilde arttığını söyledi bence deneyin cnm çok işe yarıyor ayrıca erkekteki enfeksiyonu da tedavi ediyormuş

eğer kızlar bende işe yaramışsa adaçayı yağını mutlaka deneyin ben de burada duymuştum bu ay 2. denemem inşallah tutmuştur:)

bir keresinde psikolojimi beyin gücü ile acaba acaba diye diye bozduğumda adetimi 2 gün geciktirmiştim
herşeyin beyinde bitiyo arkidişler küçümsemeyin bir emir veriyor mideyi bile bulandırıyor vallahii

valla aynen öyle canım ama benim bel ağrım yoktu bugün belimde ve kasıklarımda ağrı var ve inanılmaz acıkıyorum.geçen ayda ümitlenmiştim var gibi var gibi gecikme oldu sonra test yapdım negatif ol artık dedim sabahına adet olmuştum:)

hahahahaha süpersinnn :):)

inşallah beklediğimiz son ay olur bu ayyy tatlım..
hepimiz için...

saraçoğlunun sitesindeki kürü yaptın dimi?
kaç gün uyguladın peki?

adaçayı yağını ne yaptın ki

aklıma bişe geldi şimdi diyelim biz hamile kaldık ve haberimiz yok ağustos ayında adet gecikmesi tahlil yaptırcaz bizim oruç tutmamız acaba etkiler mi bebişi tutmamamız mı gerekiyor ne yapacaksınız arkadaşlar??

Benim hala umudum var adet olmusum gıbı karnım ağırıyor sık sık wc gıdıyorum karnımda bişiyler sanki hareket ediyor umarım bebiştirrr. hala umudum var 2 gunum var

ben tutarım oruç
neticede olup olmadığı belli değil
hem ilk ay hamile olduğunu bilmeden insanlar neler yiyip neler içiyor (en basit örnek içki sigara)
aç da olsak bebek gelişirken bizden ihtiyacı olan herşeyi alıyor zaten
bişey olcaksa bile olumsuz eğer ki sanmam bebeğe değil bize olur dert etme sen tut bence orucunu

tahlil sonucuna göre eğer pozitifse tabii ki bırakılmalı.içerde tutunmaya çalışan bir canlı var sonuçta.besin alarak onu kuvvetlendirmeliyiz.tutunması için daha dikkatli beslenmeliyiz. bence..

negatifse zaten devam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…