Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

cnm adaçayı yağı hem yumurtalık kanallarını açıyor hem idrar yolları rahatsızlıklarını gideriyor hem de bağırsaklarını çalıştırıyor. bendeki de aynı şikayetlerdi ve kasık batmalarım vardı çok şükür hepsi geçti şimdi de 6 gün gecikmem var inşallah hamileyimdir:) sabahları adet sancım gibi bir sancım oluyor ama geçiyor sadece göğüslerim ağrıyor eşime söz verdiğimden dolayı da test yapamıyorum:KK43:

bence hemen test yaptır derım ben...

daha önce hiç test yapmadım ümidim kırılsın istemiyorum sat 30 du o yüzden 1 inde yapıcam çok mu geç olur ayrıca 1 i evlilik yıldönümümüz o yüzden biraz sabretmek o gün eşime müjde vermek istiyorum:KK62::KK62::KK62:

tatlım bencede hemen test yaptır nasıl merak etmedin iyi haberlerini bekliyoruz hadi bakalım...

daha önce hiç test yapmadım ümidim kırılsın istemiyorum sat 30 du o yüzden 1 inde yapıcam çok mu geç olur ayrıca 1 i evlilik yıldönümümüz o yüzden biraz sabretmek o gün eşime müjde vermek istiyorum:KK62::KK62::KK62:

ay ne güzel bir yıldönümü hediyesi olur inşallahhh..:nazar::emir_bebek:

tatlım bencede hemen test yaptır nasıl merak etmedin iyi haberlerini bekliyoruz hadi bakalım...

aslında çok merak ediyorum ama bazı aylar 30 günde bir adet gördüğüm oluyo o yüzden ayın 30 una kadar olma ihtimalim var eğer hamişsem suan 16 günlük oluyo en erken testte çıkar mı ya daha çok küçük olmaz mı:KK52:52::KK52:

insallah canım rabbim nasip ederse en çok istediğim şey bu o yüzden biraz daha sabretmek istiyorum hepimizin melekleri gelsin inşallah bu ay inşallah :21::21::21:

inşallah sağlıkla gelsinler...
bencede bekle 30 una kadar ve 30 unda kan testi yaptır,kesin emin olup eşine müjdeyi verr..
inş meleğim seninledir..:nazar:

kızlar ben adetimden 5 gün önce gebelik testi yaptm negatif çıktı testin üzerinde beklenen adet gününde yapın yazıyo sizce sonuç negatifmi erkenmi yaptm yoksa..:KK14:

merhaba Handan,
bence sende erken yapmissin testi, helede üzerinde beklenen adet gününde yapin diye yaziyorsa... biraz daha bekle, adet tarihin gelsin o zaman yaparsin testi. Bence erken oldugu icin negatif cikmistir test... Bende ayni sen gibi erken davrandim test yaptim ama silik cizgi cikti, simdide emin olamiyorum - testi yeniden yapicam yarin .... benim BAT 30 Temmuz...

hakkimizda hayirlisi olur insallah...

aslında çok merak ediyorum ama bazı aylar 30 günde bir adet gördüğüm oluyo o yüzden ayın 30 una kadar olma ihtimalim var eğer hamişsem suan 16 günlük oluyo en erken testte çıkar mı ya daha çok küçük olmaz mı:KK52:52::KK52:

Nuevva selam,

seninle BAT´tasmisiz :-)), benimkide ya bir gün önce ya bir gün sonra olur... bakalim, ben yarin testi yenileyecegim - insallah güzel sonuc alirim... Insallah sende güzel haberler alirsin canim....sevgiler

Nuevva selam,

seninle BAT´tasmisiz :-)), benimkide ya bir gün önce ya bir gün sonra olur... bakalim, ben yarin testi yenileyecegim - insallah güzel sonuc alirim... Insallah sende güzel haberler alirsin canim....sevgiler[/QU

aslında ben 26 sı diye düşünmüştüm çünkü geçen ay hem 4 ünde oldum hemde 30 unda ama daha önde tam 30 gün yada 28 günde bir gibi olduğum zamanlar oldu değişiyo işte böle sende 30 u geçtikten sonra yapsan daha iyi olmaz mı canım acale etme üzülmeni istemem:26::26::26:

bence adet tarihinizden önce hiçbiriniz test yapmayın
çünkü negatif sonuç görmek insanı yıpratıyor
geçtikten sonra yaparsınız hem heyecan olur size :KK33:

benim geçen ay 3 gün geçmişti
2. günü ve 3. günü test yaptım ve ardından regl oldum :KK76:

yine reglimin geçmesini beklerim

bence adet tarihinizden önce hiçbiriniz test yapmayın
çünkü negatif sonuç görmek insanı yıpratıyor
geçtikten sonra yaparsınız hem heyecan olur size :KK33:

benim geçen ay 3 gün geçmişti
2. günü ve 3. günü test yaptım ve ardından regl oldum :KK76:

yine reglimin geçmesini beklerim

haklısın zaten ilk defa denedm ben testi nasıl yapılcağını bile bilmiyordm :KK1: ama dediğin gibi bundan sonra günüm geçmeden yapmam artk :KK34:

folik asitleri içiyor musunuz

eveeeeeeeeettttttttttttttt :KK9:
ya sen bu soruyu sormuşken bende bişi dicem bu folikasitin idrara etkisi oluyomu ayıptr sölemesi :KK30: daha sarı renk gibi geliyo bana bugünlerde ilaca yoruyorm ben bunu ama...:KK28:

eveeeeeeeeettttttttttttttt :KK9:
ya sen bu soruyu sormuşken bende bişi dicem bu folikasitin idrara etkisi oluyomu ayıptr sölemesi :KK30: daha sarı renk gibi geliyo bana bugünlerde ilaca yoruyorm ben bunu ama...:KK28:

ben folik plus kullanıyorum
sen hangisini kullanıyosun
çok olmadı ama 1 ay kadar oldu
ben de hiçbir etki olmadı

idrar koyulaşması gebelik belirtisi de olabilir diye okumuştum
ama ümitlenme tabi sen

ben folik plus kullanıyorum
sen hangisini kullanıyosun
çok olmadı ama 1 ay kadar oldu
ben de hiçbir etki olmadı

idrar koyulaşması gebelik belirtisi de olabilir diye okumuştum
ama ümitlenme tabi sen

bende folik plus kullanıyormm yaklaşk 20 gündür filan..
yarn regl günüm ve hiç bir belrtim yok çk şükür.çokta umutlanmyrm bu ay ilk denememz çünkü Rabbimden hayırlısı...bakalm nolcak..:KK69:

yarn regl günüm ve hiç bir belrtim yok çk şükür.çokta umutlanmyrm bu ay ilk denememz çünkü Rabbimden hayırlısı...bakalm nolcak..:KK69:

benim de 5. ay
bende de belirti yok öyle bariz
halsizlik var(mevsimlerdendir)
göğüslerimde ağrı ve şişme ve de bel ağrım var(adet öncesi zaten olur benzer şeyler)

yaş kaçtı

benim de 5. ay
göğüslerimde ağrı ve şişme ve de bel ağrım var(adet öncesi zaten olur benzer şeyler)

yaş kaçtı

benim de 5. ay

yaş kaçtı

24 yaşındaym.
benmde yumurtlama günlermde ay içerisinde çok bel ağrım oldu sanki hasta olcak gibi oluyorm sonra geçiyordu ilk defa bu ay oldu böyle bişi.
anlamadm gitti..
senin yaş kaç?

X