Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bu arada çok geçmiş olsun canım.

cnm yumurtaların en son kac mm buyuklugundeydı cok buyudulerse ancak kıste cevırıp agrı yapar bu agrı bence buyudugunun ve catladıgının ısaretıdır
dün 19mm di

evet evet tombis yumurtan çatlıyodur..allah vere dün veya önceki gün ilişkiye girmiş olaydın..
bu ağrıyla neolur ters bi cvp yazma
ben atese göre dün girmedim hatta kizlarla topikte dalga geciyordum yumurtladim diye iliskiden yimirtadan vazgectim cok agriyor özellikle sol tarafim agri ara ara geliyor ama sorma

canım ağrın tek taraftaysa kesin yumurtan çatlıyoo..benmki sol taraftı allaaaah ne ağrııı
sol tarafim cok agriyor saga göre

ben dayanamiyom dün dr. 3 tane var ama cok kucuk demisti allahim kimseye vermesin bu agriyi

ayy canım nefesim kesiliyo deyince çok üzüldüm baya şiddetli ozzaman..inş..bu acıların karşılığını 9 ay sonra alırsın..
çok iyi canım benmde 15. günüm dün çatladı yumurtam..
tarifsiz sanki sicak birsey yakiyor gibi batiyor birsey hani böbrek agrisi gibi ay bilmiyom kötüyüm yumurtasi catlayanlar bir cevap verin nasil oluyor agrisi

bak ben de
göğüs ağrısı
göbek deliğimin hemen 4 parmak sol tarafı şiddetli batma şeklinde ağrıyodu..bugünde çok haffif devam ediyo..
hiç böyle olmamıştı..galiba üşütünce de şiddetli oluyo

canım benim doktorum özellikle bu ağrının olduğu gün ilişki olmalı demişti. ben de doktordan çıktıktan sonra eşime o ağrıyla ben nasıl ilişki düşüneceğim diye takılmıştım. ama olması gereken oymuş.

herkese iyi akşamlar

tombişcan üzüldüm çok geçmiş olsun azcık sık dişini

hay Allahım aksiliğe bak bi de kaza olmuş neyse size birşey olmadı ya çok şükür.

ben diyorum nazar oluyo diye..yumurtamda yumurtam diye oynadın..allahım tez zmanda şifa ver yarabbiiimm..:18:

herkese iyi akşamlar

iyi akşamlar canım hoşgeldin.

canımm çok geçmiş olsun çok üzüldüm senin birşeyin yok umarımmm...
buda senin geçmiş olsun çiçeklerin

şekerlerimmmmm benim yumoşlarrr 4 mm daha büyümüş :) yanii 14 mm olmuş cuma yine gidicem...
3 yumoşum olmuş ama diğer ikisi çelimsizmiş gıcıklar nolsaa büyüseler:)) neyse bi tanesi iyiymiş:))

yok üsütecek bir sey yapmadim ama bellide olmaz tabiii

benim bu agriyla onu görecek halim mi var ama zaten dün gece disardaydik esimle agri bugun ögle öncesi basladi simdi hastanede dr. catliyor dese o gine yapmaz canin yaniyor diye
herkese iyi akşamlar

sikamiyom canim suan iyiyim mesela birden bir sanci geliyor nefes alamiyom ölüyom saniyom
ansizin topikten cikarsam simdiden iyi geceler sagolun teselliler icin su an en uzaktasiniz ama benimle ayni agrida en yakinimdasiniz iyiki varsiniz ve ben sanalda olsa sizinle cok mutluyum sagolun canlarim

duramayacak kadar değil ama durduk yere benim de alt karnımda baskı basınç şişlik kasılma kasıklarımda batma hissediyorum biraz önce hapşırdım 2 kere kasıklarım çatlayacak biyerlerim yerinden çıkacak sandım.göğüs bugün okdar değil dokununca acıyo sadece ama durduk yere ağrılar geçti

şekerlerimmmmm benim yumoşlarrr 4 mm daha büyümüş :) yanii 14 mm olmuş cuma yine gidicem...
3 yumoşum olmuş ama diğer ikisi çelimsizmiş gıcıklar nolsaa büyüseler:)) neyse bi tanesi iyiymiş:))

hadi darısı diğer yumoşlarının başına canım. inşallah güzel güzel büyürler ve çatlarlar.

haklısın canım o acıyla çok zor bunu düşünmek ama doktorum öyle demişti. sen bir git bakalım senin doktor ne diyecek.

kızlarrr çok hızlısın valla bu arada
iyi akşamlar hepinize kusura bakmayınn unuttum (
nasılsınız keyifler nasıl hamiş olan varmııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…