Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kız ne kisti allah korusun

yumurta çatladı döllendi diyelim..bi hafta içinde yumrtalıktan rahme geçer yerleşir ozamanlarda ağrı olabilir

ay pardon yaa senin yumurta çatlıyodur..dün de benim öyle oldu..batma gibi sancı..
yürüyemiyosun demii

kız ne kisti allah korusun

yumurta çatladı döllendi diyelim..bi hafta içinde yumrtalıktan rahme geçer yerleşir ozamanlarda ağrı olabilir

ben dayanamiyorum ölecem sanki ama benim yumurtam catlamadi sabah atesim ayniydi saat 11 gibi basladi agri gelip gidiyor ama canim cekiliyor hem ben dün calismadim döllenme sanmiyorum

evet evet tombis yumurtan çatlıyodur..allah vere dün veya önceki gün ilişkiye girmiş olaydın..
bu ağrıyla neolur ters bi cvp yazma

ben dayanamiyorum ölecem sanki ama benim yumurtam catlamadi sabah atesim ayniydi saat 11 gibi basladi agri gelip gidiyor ama canim cekiliyor hem ben dün calismadim döllenme sanmiyorum

canım ağrın tek taraftaysa kesin yumurtan çatlıyoo..benmki sol taraftı allaaaah ne ağrııı

evet cnm yapar ama cok buyuyupte catlayamadıysa olur yururken bır iş yaparken özellıkle cok agrı yapıyor tabı yumurtalar buyuyunce catlama esnasındada yapıyor
yok öyle degil is yaparken yürürken dikkat etmedim ama oturuyom su an ve cok kötüyüm sabah nasil olacak bilmiyomya kiste ceviriyorsa dün 19mm lik bir yumurta vardi

sen bugün doktora gitmeyecek miydin canım ne oldu yanlış mı hatırlıyorum yoksa?

normalde gidecektim burda feleket yagmur yagiyor isiklarda arabama arkadan vurdular polis gelip tutanak tuttu arabayi servise götürme yerine sigortadan araba alma derken gidemedim dr, tel actim ya catliyor yada bilemiyom bakmadan dedi ama clomenden yumurta büyüyüpte kiste cevirir diye korkuyom agri hep olmuyor ara ara geliyor sanki nefesim kesiliyor

selam kızlar benim de bugün 15. günüm ve sol kasığıma ara ara batmalar oluyo yumurtluyorum galiba ama ben yumurtladığımda göğüslerim acırdı bu sefer öle olmadı neden acaba birde hayıt tohumu içiyorum . gün aşırı ilişki de oluyo inşallah bu ay rabbim hepimize nasip eder.

yok öyle degil is yaparken yürürken dikkat etmedim ama oturuyom su an ve cok kötüyüm sabah nasil olacak bilmiyomya kiste ceviriyorsa dün 19mm lik bir yumurta vardi

canım 19mm daha agrı yapıcak kadar buyuk dgl bır gundede cok buyuyup agrı yapmaz ama gerıden gelen yumurtalarında buyuyrsa ondan agrı yapar merak etme catladıklarında rahatlarsın cok rahatsız edyr ınsanı bılıyrm ılıskıde bıle agrır ama bebıs ıcın degmezmı canım bak ne guzel yumutaların buyuyor

ay pardon yaa senin yumurta çatlıyodur..dün de benim öyle oldu..batma gibi sancı..
yürüyemiyosun demii

tarifsiz sanki sicak birsey yakiyor gibi batiyor birsey hani böbrek agrisi gibi ay bilmiyom kötüyüm yumurtasi catlayanlar bir cevap verin nasil oluyor agrisi

canım ben de yumurta çatlarken çok ağrı çektim. bu ay ben de klomen kullandığım için kiste mi çevirdi de ağrı yapıyor acaba diye çok korktum hemen ertesi gün gittim doktorum yumurtan çatlamış dedi. bence yumurtan çatlıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…