Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ahhh arkadaşlarım ahhhhh ben de üzülüyorum hergün birinizin çok dayanılmaz ağrısı oldu analık işte baksana ortada birşey yok ağrısı acısı var. çok geçmiş olsun dua ediyorum kazasız belasız acısız sızısız şu işleri atlatalım ve sonuç öyle güzel olsun ki bunlar tatlı acılar olur ozaman inşallah

kızlar ben oğluşumu doyurup geliorum...bekleyin beniiiiii

Geçmiş olsun umarım hemen geçer artık çatlak bir yumurtan var sanırım

iyi akşamlar canım hoşgeldin yok bebek daha yok ağrılarımız sızılarımız var. bebek diyince deminden beri sorucam asenadan haber var mı diye

kızlarrr çok hızlısın valla bu arada
iyi akşamlar hepinize kusura bakmayınn unuttum (
nasılsınız keyifler nasıl hamiş olan varmııı

kızlarrr çok hızlısın valla bu arada
iyi akşamlar hepinize kusura bakmayınn unuttum (
nasılsınız keyifler nasıl hamiş olan varmııı

sanırım hala hamiş haberi yok. ama ağrı çeken bir sürü kişi olduk bugün. tabii yumoşlarını gördün heyecan yaptın dimi

üzülme canım biliyorsun üzüntü stres yasak hepimize duaların için de teşekkürler. amin canım.

şekerlerimmmmm benim yumoşlarrr 4 mm daha büyümüş :) yanii 14 mm olmuş cuma yine gidicem...
3 yumoşum olmuş ama diğer ikisi çelimsizmiş gıcıklar nolsaa büyüseler:)) neyse bi tanesi iyiymiş:))

hadı bakalım hayırlısı olsun cnm gelsi hadi bebişler

Tal canım bizi derledin topladın sayende çok güzel paylaşımlarımız oluyor sağol allah seni başımızdan diğer arkadaşları da yanımızdan eksik etmesin inşalllahhhhh . Demek istediğim aynı grup adımız değişsin çiçeği burnunda hamileler diye :)

bende geldimm..
ne var ne yok hamiş adaylarııı...test yapan bat ı geçen.. var mı????

CANIM BEN DERECE ALAMADIM EVDEKİNİ DE BULAMADIK NEYSE DÜN AKŞAM OTURDUĞUM YERDEN ÖLÇMÜŞTÜM ÖYLE KOLTUK ALTINDAN NORMAL DERECE İLE 36-6 İDİ ŞİMDİ DE 36.9 ÇIKTI TABİ BÖYLE ÖLÇÜLMEZ AMA ALANA KADR FİKİR VERSİN AZCIK.

DEMEK AĞRILAR BAŞLADI SENİN DE HADİ HAYIRLISI BEN ŞİMDİ TUVALETTE YERLEŞME KANAMASI ARAMAYA BAŞLADIM :) BAKARKEN GÖRÜCEM DİYE BAŞIMI SOKACAM NERDEYSE TÖVBE YARABBİM

Hoşgeldin canım nasılsın bizde durumlar aynı elle tutulur gözle görülür bi durumumuz yok malesef henüz beklemedeyiz.bazı belirtilerimiz dışında bişey yok

bende geldimm..
Ne var ne yok hamiş adaylarııı...test yapan bat ı geçen.. Var mı????

Hoşgeldin canım nasılsın bizde durumlar aynı elle tutulur gözle görülür bi durumumuz yok malesef henüz beklemedeyiz.bazı belirtilerimiz dışında bişey yok
aman görmeyelim bu ay su kırmızıları hatta 9 ay görmeyelimm...
bende bugün abdest aldım dua ettim ya evvel cektim..allahım kabul eder inşallah..benim bat a daha var gercii...ümit işte

rica ederim hepimizin ihtiyacı var..özellikte aynı konumda olmak çok güzel..deneyimler bilgiler teselli eğlence süper..

sanırım hala hamiş haberi yok. ama ağrı çeken bir sürü kişi olduk bugün. tabii yumoşlarını gördün heyecan yaptın dimi

valla yapmadım desem yalan olur :)) ama pekte ümitlenmek istemiorum sonuçta 2 başarısızz klomen denemem var

aman görmeyelim bu ay su kırmızıları hatta 9 ay görmeyelimm...
bende bugün abdest aldım dua ettim ya evvel cektim..allahım kabul eder inşallah..benim bat a daha var gercii...ümit işte

canım alllah kabul etsin bizede dua etseydinn kız :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…