Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ahhh arkadaşlarım ahhhhh ben de üzülüyorum hergün birinizin çok dayanılmaz ağrısı oldu :KK43: analık işte baksana ortada birşey yok ağrısı acısı var. çok geçmiş olsun dua ediyorum kazasız belasız acısız sızısız şu işleri atlatalım ve sonuç öyle güzel olsun ki bunlar tatlı acılar olur ozaman inşallah

kızlar ben oğluşumu doyurup geliorum...bekleyin beniiiiii

yok üsütecek bir sey yapmadim ama bellide olmaz tabiii

benim bu agriyla onu görecek halim mi var ama zaten dün gece disardaydik esimle agri bugun ögle öncesi basladi simdi hastanede dr. catliyor dese o gine yapmaz canin yaniyor diye

sikamiyom canim suan iyiyim mesela birden bir sanci geliyor nefes alamiyom ölüyom saniyom
ansizin topikten cikarsam simdiden iyi geceler sagolun teselliler icin su an en uzaktasiniz ama benimle ayni agrida en yakinimdasiniz iyiki varsiniz ve ben sanalda olsa sizinle cok mutluyum sagolun canlarim

:KK43:Geçmiş olsun umarım hemen geçer artık çatlak bir yumurtan var sanırım :KK61:

iyi akşamlar canım hoşgeldin yok bebek daha yok ağrılarımız sızılarımız var. bebek diyince deminden beri sorucam asenadan haber var mı diye

kızlarrr çok hızlısın valla bu arada
iyi akşamlar hepinize kusura bakmayınn unuttum :KK43:(
nasılsınız keyifler nasıl hamiş olan varmııı

kızlarrr çok hızlısın valla bu arada
iyi akşamlar hepinize kusura bakmayınn unuttum :KK43:(
nasılsınız keyifler nasıl hamiş olan varmııı

sanırım hala hamiş haberi yok. ama ağrı çeken bir sürü kişi olduk bugün. tabii yumoşlarını gördün heyecan yaptın dimi :KK62:

ahhh arkadaşlarım ahhhhh ben de üzülüyorum hergün birinizin çok dayanılmaz ağrısı oldu :KK43: analık işte baksana ortada birşey yok ağrısı acısı var. çok geçmiş olsun dua ediyorum kazasız belasız acısız sızısız şu işleri atlatalım ve sonuç öyle güzel olsun ki bunlar tatlı acılar olur ozaman inşallah

üzülme canım biliyorsun üzüntü stres yasak hepimize :KK20: duaların için de teşekkürler. amin canım.

Tal canım bizi derledin topladın sayende çok güzel paylaşımlarımız oluyor sağol allah seni başımızdan diğer arkadaşları da yanımızdan eksik etmesin inşalllahhhhh . Demek istediğim aynı grup adımız değişsin çiçeği burnunda hamileler diye :)

bende geldimm..
ne var ne yok hamiş adaylarııı...test yapan bat ı geçen.. var mı????

CANIM BEN DERECE ALAMADIM EVDEKİNİ DE BULAMADIK NEYSE DÜN AKŞAM OTURDUĞUM YERDEN ÖLÇMÜŞTÜM ÖYLE KOLTUK ALTINDAN NORMAL DERECE İLE 36-6 İDİ ŞİMDİ DE 36.9 ÇIKTI TABİ BÖYLE ÖLÇÜLMEZ AMA ALANA KADR FİKİR VERSİN AZCIK.

DEMEK AĞRILAR BAŞLADI SENİN DE HADİ HAYIRLISI BEN ŞİMDİ TUVALETTE YERLEŞME KANAMASI ARAMAYA BAŞLADIM :) BAKARKEN GÖRÜCEM DİYE BAŞIMI SOKACAM NERDEYSE TÖVBE YARABBİM

hoşbulduk canım nasılsın ateş ölçmeye mi başlıcan sabah

evet canım kısmetse başlıyorum sabah. sen de başlıyorsun dimi? bugün sana o kadar dedim ya belirtim yok diye öğleden sonra bir bel ve kasık ağrısı başladı anlatamam. habire yatıyorum. yumurtlamadan 5-6 gün sonra yerleşme ağrısı olurmuş. acaba bebişim yerleşiyor olabilir mi canım yaa :kk77:

Hoşgeldin canım nasılsın bizde durumlar aynı elle tutulur gözle görülür bi durumumuz yok malesef henüz beklemedeyiz.bazı belirtilerimiz dışında bişey yok

bende geldimm..
Ne var ne yok hamiş adaylarııı...test yapan bat ı geçen.. Var mı????

CANIM BEN DERECE ALAMADIM EVDEKİNİ DE BULAMADIK NEYSE DÜN AKŞAM OTURDUĞUM YERDEN ÖLÇMÜŞTÜM ÖYLE KOLTUK ALTINDAN NORMAL DERECE İLE 36-6 İDİ ŞİMDİ DE 36.9 ÇIKTI TABİ BÖYLE ÖLÇÜLMEZ AMA ALANA KADR FİKİR VERSİN AZCIK.

DEMEK AĞRILAR BAŞLADI SENİN DE HADİ HAYIRLISI BEN ŞİMDİ TUVALETTE YERLEŞME KANAMASI ARAMAYA BAŞLADIM :) BAKARKEN GÖRÜCEM DİYE BAŞIMI SOKACAM NERDEYSE TÖVBE YARABBİM

:KK60: ben digital aldırdım sanırım dil altından ölçülecekmiş dimi? benim de bayağı akıntım oluyor canım zırt pırt tuvaletteyim acaba bir damla kan var mı diye :KK60: ama bu kasık ve bel ağrısından dolayı ümitlenmedim desem yalan olur. aklım bir karış havada karnımı ovup seviyorum :KK49: dışarıdan biri görse şu hallerimi deli der herhalde. Bir de bugün kocişim nöbette yalnızım. bebişim vardır da bir daha kociş nöbetteyken yalnız kalmam inşallah :KK70:

Hoşgeldin canım nasılsın bizde durumlar aynı elle tutulur gözle görülür bi durumumuz yok malesef henüz beklemedeyiz.bazı belirtilerimiz dışında bişey yok
aman görmeyelim bu ay su kırmızıları hatta 9 ay görmeyelimm...
bende bugün abdest aldım dua ettim ya evvel cektim..allahım kabul eder inşallah..benim bat a daha var gercii...ümit işte:KK69::nazar::emir_bebek:

Tal canım bizi derledin topladın sayende çok güzel paylaşımlarımız oluyor sağol allah seni başımızdan diğer arkadaşları da yanımızdan eksik etmesin inşalllahhhhh . Demek istediğim aynı grup adımız değişsin çiçeği burnunda hamileler diye :)

rica ederim hepimizin ihtiyacı var..özellikte aynı konumda olmak çok güzel..deneyimler bilgiler teselli eğlence süper..:KK66:

sanırım hala hamiş haberi yok. ama ağrı çeken bir sürü kişi olduk bugün. tabii yumoşlarını gördün heyecan yaptın dimi :KK62:

valla yapmadım desem yalan olur :)) ama pekte ümitlenmek istemiorum sonuçta 2 başarısızz klomen denemem var :KK43:

aman görmeyelim bu ay su kırmızıları hatta 9 ay görmeyelimm...
bende bugün abdest aldım dua ettim ya evvel cektim..allahım kabul eder inşallah..benim bat a daha var gercii...ümit işte:KK69::nazar::emir_bebek:

canım alllah kabul etsin bizede dua etseydinn kız :))

X