temmuz ayında bebeğini kaybeden anneler buraya:(

cnmmmmmm anlattıkların yasadıklarımızla farklı olsada acın aynı acım. kızımı özlüyorum bende. o kısacık gecirdigimiz 12 gün o bana ilk bakısı asla unutamıyorum.suan yine aglıyorum. :'( ama hep genelde içime akıyo gözyaslarım. tarif edilemez bi acı. bende 6 eylülde dogum yaptım.17 eylülde kaybettim melegimi. :KK43:((

canım hemen hemen aynı zamanlarda aynı şeyleri yaşamışız bende 1 eylülde dogu yaptım 22 eylülde kaybettim o parmaklarıma asılışı hiçaklımdan çıkmıyo senin dr ne kadar bekle dedi sezeryanlısın dei

Benimde 7 ay oldu doktorum yeterli bir süre dedi.Allah'ım tüm melek annelerine biran önce sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.Sabrın sonu selamet hadi bakalım :).

canım hemen hemen aynı zamanlarda aynı şeyleri yaşamışız bende 1 eylülde dogu yaptım 22 eylülde kaybettim o parmaklarıma asılışı hiçaklımdan çıkmıyo senin dr ne kadar bekle dedi sezeryanlısın dei

bana direk 2 sene dedi cnm.kestirip attı.insan biraz durumumu düşünüp daha yumusakca söler.
ama tabi o kadar beklemeye niyetim yok cnm.engelimi bi asabilirsem baslicam ama :KK43:((

tedavim kesinleşmeden eşim kesinlikle yanasmıyo cnm bnm. beynimdekinin tedavisinin bitmesi gerek.
oda sanki bitmicek gibi geliyo. :KK43:

allah büyüktür canım öyle düşünme bak doktorlar bana tekrar aynı şeyleri yaşama riskin var bebek yaparsan dedi ama ben allahıma güveniyorum kendimi ona havale ettim verende o alanda yinede umudumu yitirmedim iyi düşün iyi olsn

allah büyüktür canım öyle düşünme bak doktorlar bana tekrar aynı şeyleri yaşama riskin var bebek yaparsan dedi ama ben allahıma güveniyorum kendimi ona havale ettim verende o alanda yinede umudumu yitirmedim iyi düşün iyi olsn

senin neden oldu damla erken doğummu
solunum yetmezliği neden cıkmıs
neden tekrarlama riski var

tedavim kesinleşmeden eşim kesinlikle yanasmıyo cnm bnm. beynimdekinin tedavisinin bitmesi gerek.
oda sanki bitmicek gibi geliyo. :KK43:

ayse senin plesanta yaslanması neden olusuyormus
kilosu ne kadardı kızının doğduğu zaman

senin neden oldu damla erken doğummu
solunum yetmezliği neden cıkmıs
neden tekrarlama riski var

ben dogum yaptıgımda 36 haftamız bitmişti 3000 kg dogdu aslında bir türü sebebini bulamadılar ilk günler çok iyiydi ama birden bire beyin kanaması ve mide kanaması geçirmiş bilmiyorum bir kere kucagıma vermediler hortular makinalar hep mafoldu oglum sonunda benden uçtu gitti

kilosu ne kadardı kızının doğduğu zaman[/QUOTE]

nedenini bilmiyorum kuzum bi neden acıklaması tam olarak yapılmadı
baska bi doktora gittim her kadının rahmi farklıdır dedi. sen dua et hamile kalabiliyosun dedi.
melegimde 1410 gr dogdu. :KK43:

ben dogum yaptıgımda 36 haftamız bitmişti 3000 kg dogdu aslında bir türü sebebini bulamadılar ilk günler çok iyiydi ama birden bire beyin kanaması ve mide kanaması geçirmiş bilmiyorum bir kere kucagıma vermediler hortular makinalar hep mafoldu oglum sonunda benden uçtu gitti

Allah Allah
otopsi yaptılar mı ben yaptırmadım
benim kızımda 2200 dogdu
benimde tam 36 bitti 37 ye yeni girmiştik
ani suyum geldi
of saf mıyım o kdar yazdım gene anlatıyorum
kızım 32den sonra nerdeyse hiç kilo almamıs ya

baska bi doktora gittim her kadının rahmi farklıdır dedi. sen dua et hamile kalabiliyosun dedi.
melegimde 1410 gr dogdu. :KK43:[/QUOTE]

ah canım ya
ben 28 haftama girmiştim 1050gr dı
doktor dert etme
bundan sonra yasatırız Allahın izniyle dedi
asagıda küvözde 800 ve 900grlık iki bebek var dedi
yasıyorlar dedi
umarım ki o bebekler sıkıntı yasamamıstır
ama benim kızım yasamadı

Allah Allah
otopsi yaptılar mı ben yaptırmadım
benim kızımda 2200 dogdu
benimde tam 36 bitti 37 ye yeni girmiştik
ani suyum geldi
of saf mıyım o kdar yazdım gene anlatıyorum
kızım 32den sonra nerdeyse hiç kilo almamıs ya

melegimde 1410 gr dogdu. :KK43:

ah canım ya
doktor dert etme
yasıyorlar dedi
ama benim kızım yasamadı[/QUOTE]

canım kıyamadım otopsi yaptırmadım

ah canım ya
doktor dert etme
yasıyorlar dedi
ama benim kızım yasamadı

canım kıyamadım otopsi yaptırmadım[/QUOTE]

aynen bende kıyamadım
zaten kbabam apartopar götürdü kızımı
offf

bende otopsi falan yaptırmadım. 12 gün sonra enfeksiyon kapması sonucu kaybettim melegimi.
neyden nasıl kaptı o enfeksşyonu küvözde bilmiyorum :KK43:

bende otopsi falan yaptırmadım. 12 gün sonra enfeksiyon kapması sonucu kaybettim melegimi.
Neyden nasıl kaptı o enfeksşyonu küvözde bilmiyorum :KK43:

canım acı ama enazından kafanda soru işareti kalmadı ben şimdi 80 gündür içim içimi yiyor otopsi falan aklıma gelmemişti o an şimdirahatsızlığından dolayımı yoksa aşırı çok korkmuştum acaba neden korkumu bilemiyorum :KK19: :KK19: :KK19: Doktorlar thahmini korku diyorlar hasatalığından dolayı ölmesi milyonda birr diyorlar korkudan nefret ediyorum artık yaaaa :KK20: :KK20: :KK20:

Son düzenleme:
bizdende otopsi istemediler cnm sadece bebeği kaybedersek karaciğerinden çok küçük bi kesik ile bi parça almak istiyoruz dediler bebeğin hastalığının kesin tanısını koymak ve diğer gebelilerinizde genetikmi öğreneceğiz dediler o kadar küçücük kesikle almışla bi parça kzcuğumdan.ama sadece hastalığın adı kondu genetikmi demediler şimdi onun için benden ve eşimden bir sürü kan verdik bakılacak ama prof bebek yaşıyorken neden bi kan alınıp dna sına bakılmamış dedi.üstelik bebeğim tıpta yattı ve bunu diyen genetik profuda tıpta. bize neden haber vermediler acaba bizde bi görseydik yaşerken bebeği dedi hepsi birbirinden habersizler işte.ama %50 d,ğer bebeklerdede görülebilir dedi. üstelik mthr c776 homoziot mutasyon çıktı benim tahlillerin birinde anlamadım diğerleri çıkınca gideceğiz doktora
bu nedemek bilen var mı

neyden nasıl kaptı o enfeksşyonu küvözde bilmiyorum :KK43:

canım ben çok araştırdım küvezde o solunum cihazları ilaçlar vs gibi şeylerde kapabiliyomuş benimkide kapmıştı doktor ihmali olmadıysa orda kapmıştır oluyomuş böyle

yanı kızlar her bebegın durumu farklı ama. daha oncede solemıstım galıba
bızım prof cocuk doktorumuz. aynı durumda ben olsam otopsı yaptırmam cocuga demıstı. cunku tr de otopsıyle anlasılabılecek hastalık teshısı cok az
dedı. zaten o an yapılmasına razı degıldı gonlum. doktorda ole solyınce. zaten bebekte anormal bır durum yok. butun organlar olması gerektıgı gıbı dedi. sanırım organlarda yer degısıklıgı, buyukluk kucukluk capraz gıbı durumlarda otopsi kesın yapılmalıymıs ama. yanı genetıklık acısından.
aman ne bılıyım ınsanın kafası aklı cok karısıyo yaa

bizdende otopsi istemediler cnm sadece bebeği kaybedersek karaciğerinden çok küçük bi kesik ile bi parça almak istiyoruz dediler bebeğin hastalığının kesin tanısını koymak ve diğer gebelilerinizde genetikmi öğreneceğiz dediler o kadar küçücük kesikle almışla bi parça kzcuğumdan.ama sadece hastalığın adı kondu genetikmi demediler şimdi onun için benden ve eşimden bir sürü kan verdik bakılacak ama prof bebek yaşıyorken neden bi kan alınıp dna sına bakılmamış dedi.üstelik bebeğim tıpta yattı ve bunu diyen genetik profuda tıpta. bize neden haber vermediler acaba bizde bi görseydik yaşerken bebeği dedi hepsi birbirinden habersizler işte.ama %50 d,ğer bebeklerdede görülebilir dedi. üstelik mthr c776 homoziot mutasyon çıktı benim tahlillerin birinde anlamadım diğerleri çıkınca gideceğiz doktora
bu nedemek bilen var mı

canım bizden hiç bişey almadılar bebegim 23 gün yaşadı ama onlar önemli testleri ölmeden bir kaç gün önce yaptılar öldüğü için devamını yapamadılar bizede genetik olabilir diger gebeliğindede olabilir dediler ama elimizde araştırma için hiç bişey yok dün doktora gittik ama nerden başlıcanı bilmiyo nasıl bulcak sonuçu bir kan verdik 4 ay sonra cıkcakmış ama genetikte olsa anne karnında anlaşılmıyomuş ve dogduktan sonra zaten tedavisi yokmuş eger anne karnında anlaram gebeliği sonlandırırım başka çare yok dedi ama ben gebede kalsam bunu yapmam kıyamam allah bilir allaıma güveniyorum ve tahlil sonuçlarınıda 4 ay beklemicem çünkü beklesemde tedavisi yok nasılsa genetilse yapçak biey olmuyo yaşayıpta görcez bol bol allahıma dua et ben öyle yapıyorum bu sefer allahımın izniyle alçaz kuçamıza

canım bizden hiç bişey almadılar bebegim 23 gün yaşadı ama onlar önemli testleri ölmeden bir kaç gün önce yaptılar öldüğü için devamını yapamadılar bizede genetik olabilir diger gebeliğindede olabilir dediler ama elimizde araştırma için hiç bişey yok dün doktora gittik ama nerden başlıcanı bilmiyo nasıl bulcak sonuçu bir kan verdik 4 ay sonra cıkcakmış ama genetikte olsa anne karnında anlaşılmıyomuş ve dogduktan sonra zaten tedavisi yokmuş eger anne karnında anlaram gebeliği sonlandırırım başka çare yok dedi ama ben gebede kalsam bunu yapmam kıyamam allah bilir allaıma güveniyorum ve tahlil sonuçlarınıda 4 ay beklemicem çünkü beklesemde tedavisi yok nasılsa genetilse yapçak biey olmuyo yaşayıpta görcez bol bol allahıma dua et ben öyle yapıyorum bu sefer allahımın izniyle alçaz kuçamıza

peki canım sıze konulan teshıs neydı.
neyden dolayı kaybettın bebegını. erken dogum mu..
benım kzım kakasını yuttu. 40 artı 3 de normal dogumu beklerken bır an da oldu hersey.
ex yakın cıkmıs zaten .kalp masajıyla donmus hayata. ıkı gun yasadı. once babası gordu. ertesı gunu ben gordum. bız hastaneden ayrıldıktan bır saat sonra vefat etmıs. kuzum annesıne gosterdı kendını. ole gıttı melegım.

X