Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben cok umutsuzum 6aylık evlıyım bende 1defa kürtaj oldum 1ay dogum kontrol hapı kullandm bırakalı 2ay oldu ve 2adeti gordum korunmuyoruz ama olmuyor gebelık

Sağlıkla ilerlesin de o heyecanlar bir şekilde geçer Senin civciv ne yapıyor. Alıştın mı anneliğe
Benim civciv napsıın gazlı ciyak ciyak bağırıyo kurban olduğum Bugün sağlık ocağında kontrolümüz vardı bağırsak düzenleyici damla önerdi ebemiz İnşallah iyi gelir bakalım. Annelik çok başkaymış alışmaya çalışıyorumm

Ayy kuzum ya inşallah gazı geçer hemen Ayy ne güzel duygular ya

Ben cok umutsuzum 6aylık evlıyım bende 1defa kürtaj oldum 1ay dogum kontrol hapı kullandm bırakalı 2ay oldu ve 2adeti gordum korunmuyoruz ama olmuyor gebelık

Bana çok yeni daha sabret dediklerinde üzülürdüm ama sonrasında anladım ki artık hemen hamile kalmak çok zor bence moralinizi bozmadan denemeye devam edin. Ovülasyon testi kullanabilirsiniz ama bana kalırsa kullanmayın. Bu tür şeyler strese sokuyor hem eşini hem sizi. Ben bu topike ilk mesajımda 6 aylık evlilymişim henüz ama 1 yılı geçmişti bebiş haberini alabildiğimde. Ben tamamen kafamdan çıkarttığım ve tamamen tevekkül etmeye başladığımda aldım haberi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. En kısa zamanda sende kavuşursun inşallah bebişine

Ben tamamen kafamdan çıkarttığım ve tamamen tevekkül etmeye başladığımda aldım haberi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
O kadar doğru ki aynen benimde böyle oldu Tamamen kafamdan çıkarmasamda Allaha teslim oldum. Meryem suresi okudum. Dualar ettim. Burda tesbih çekme guruplarına katıldım.. Gerçekten Rabbim zamanını biliyor sabretmek gerek.. B bahar evren

ManyakPrenses Gereksiz06 kızlar bugün testim pozitif Allahın izniyle dua edin sağlıkla ilerlesin hem çok mutluyum hem endişeli sizler nasılsınız
Ayy canım o kadar sevindim kii içim bi hoş oldu çok şükür Rabbim sağlıcakla büyütsün kuzunu Bizde iyiyiz alışmaya başladık baya bi tempoya tüm gelişmelerini yaz lütfen heyecanla bekliyorum

ManyakPrenses Gereksiz06 kızlar bugün testim pozitif Allahın izniyle dua edin sağlıkla ilerlesin hem çok mutluyum hem endişeli sizler nasılsınız
Ayy çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun yaa masallah ben biraz zorlanıyorum psikolojik olarak ama atlatıcaz inşallah, hersey normal seyrinde cok şükür

Ayy canım o kadar sevindim kii içim bi hoş oldu çok şükür Rabbim sağlıcakla büyütsün kuzunu Bizde iyiyiz alışmaya başladık baya bi tempoya tüm gelişmelerini yaz lütfen heyecanla bekliyorum
Çok şükür canım çok mutluyum cuma kan testim var inşallah sağlıkla ilerler, sende kuzunu öp benim yerime bol bol Allah uzun ömür versin inşallah yazarım tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…