Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok giremiyorum ben bebekle ilgilenmekten nasılsınız nasıl gidiyor minik susamlarınız nasıl sweetgirlcandy Caglunal Kuzum senin bebişin nasıl iyimisinizz Ballikko
Canım benm çok sağol düşündüğün için. Sen de benm hep aklımdasın doğum sonrasını düşününce bu kız nasıl yapıyor acaba diyorum içimden her seferinde bebiş biraz büyüsünde sohbet edelim istiyorum karnım iyice şişti 6. Aya girdik artık, susamlıktan çıktı benim ki şişmeyede basladım elim ayağım şişiyor iştahım arttı kötü birşey yok şimdilik çok şükür siz nasılsınız bebişin keyfi nasıl. Yanında kim kaldı doğum sonrası hala kalıyorlarmı

Kızlar çok giremiyorum ben bebekle ilgilenmekten nasılsınız nasıl gidiyor minik susamlarınız nasıl sweetgirlcandy Caglunal Kuzum senin bebişin nasıl iyimisinizz Ballikko
Çok şükür güzel gidiyor çok korkuyorum bişey olcak diye kese görsem biraz rahatlıcam bu cuma günü kese kontrolü var günler geçmiyor bugün tam 4 hafta 1 günlük senin kaçıncı haftada kese gözüktü hatırlıyormusun canım minik bebişimizi çok çok öp benim yerime süt kokuyodur o şimdi zırt pırt herşeye ağlıyorum çok saçma bir ruh halim var

İyiyiz çok şükür cumartesi randevumuz var kalp atışı için Tiksinme hat safhada devam ediyor zorlanıyorum baya işe falan gidemiyorum Sen nasılsın bebiş nasıl alışmışsınızdır iyice birbirinize

Tatlım ya keseyi ne zaman gördün 4 hafta 5 günlükken gitmiş olcam kese için gözükürmü sence

Canım benimm duygusallık bendede olmuştu ve uyku bastırırdı bide Hiç endişelenme desemde insan endişeleniyor ama sadece stres yapma o kadar Allah nasip etti sana onu güzelce ilerler inşallah hiç merak etme sen Bizim kese 5+3 te gözükmüştü. 7+2 dede kalp atışı ve bebek gözükmüştü 1 cm di

Beta değerine bağlı en son ne zaman verdin ve kaç çıkmıștı?

Ben 5+5 de gördüm ama daha erken görebilirdim geç gittim biraz
Adete 3 gün vardı 183 çıktı 3 hafta 4 günlük falandı tam bir hafta sonra çağırdı gittiğim gün 4 hafta 5 günlük olcak gözükürmü acaba ilk alttan ultrasonda mı bakacak yoksa karındanmı

Ayy çok şükür canım ya kalp atışını bizde 7+2 de duymuştuk. Bebişte 1 cm di İlk zaman hormon yükselişine vücut böyle tepki verebiliyor. Bende de uyku olmuştu çok ve koku hassasiyeti Alıştık kuzum maşallah iyi gidiyo çok şükür darısı sizin başınıza inşallah

Evet çok duygusalım gittiğim zaman 4+5 olcak inşallah gözükür acaba vajinal ultrasonda mı bakıcak ki neden kese için erken çağırdı acaba inşallah bende bir an önce görürüm bebeğimi çok zor zamanlar geçirdim canım tüp bebek benimki inşallah emeklerim karşılıksız kalmaz

Alttan baktırma bence. Bana doktor hiç alttan bakmadı hamileliğim boyunca. 4+5 te anca alttan gözükür diye tahmin ediyorum. Baktırmamanı öneririm. Bakmak isterse kabul etmeme şansın var. Bir hafta sonra tekrar gidip baktırabilirsin karından.

Bende öle düşünüyorum vajinal bakmasını istemiyorum aslında bakmaz inşallah şimdi bakmayın desem ayıp olmazmı başından beri tedavimi yapan doktor çünkü nasıl Dicem bilemiyorum

Canım benim senin bebiş için demedim kii seninki kocaman artıık maşallah Alıştık çok şükür canım bebişle birbirimize her gün yeni bir maceraa yanımda ilk hafta annem ve kayınvalidem kaldılar. Sonrada hafta hafta nöbetleşe baktılar. Şimdi annemin haftası artık son 5 gün sonra yalnızız bakalım neler olacak lohusalık çok farklı bişeymiş konuşuruz canım nazını çekecek ve sana bakacak insanlar olduğu sürece yanında her şey çok güzel. Daha konuşuruz canım ben şimdi bebek uyurken yatayım hemen öptüm sizi çok

Bende öle düşünüyorum vajinal bakmasını istemiyorum aslında bakmaz inşallah şimdi bakmayın desem ayıp olmazmı başından beri tedavimi yapan doktor çünkü nasıl Dicem bilemiyorum
Tüp bebek yaptırmasaydın alttan baktırmama şansın olabilirdi canım. Ama biz tedavi ile kaldığımız için alttan baktırmaman garip kaçar. Bu arada benim 7. Haftaya kadar sadece alttan göründü. Haftada bir alttan muayene oluyordum. Karından görünmüyordu cünkü. Hiçte birşey olmadı zararı yok

Ben yinede önermiyorum ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…