Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun yaa masallah 😍 ben biraz zorlanıyorum psikolojik olarak ama atlatıcaz inşallah, hersey normal seyrinde cok şükür
Saol tşk ederim canım Allah razı olsun 🥰alışırsın zamanla çok sevindim herşeyin yerinde olmasına maşallah 🧿🥰dua et olurmu benim için sağlıkla ilerlesin 🙏😘

Saol tşk ederim canım Allah razı olsun 🥰alışırsın zamanla çok sevindim herşeyin yerinde olmasına maşallah 🧿🥰dua et olurmu benim için sağlıkla ilerlesin 🙏😘
Edicem tabiki sağlıkla ilerlicek hic merak etme ve nolur tadını çıkar, hamileliğin tadı damağımda kaldı, bebeğine günlük tut hafta hafta, hep pozitif olmak için çaba harca, herşey gönlünce olsun inşallah ♥️

Edicem tabiki sağlıkla ilerlicek hic merak etme ve nolur tadını çıkar, hamileliğin tadı damağımda kaldı, bebeğine günlük tut hafta hafta, hep pozitif olmak için çaba harca, herşey gönlünce olsun inşallah ♥️
Aklımda bende günlük tutmayı düşünüyordum zaten cuma kan testiyle kesinleşsin önce inşallah güzel olucak 🌸😘🙏

Çok şükür canım çok mutluyum 🥰cuma kan testim var inşallah sağlıkla ilerler, 🙏sende kuzunu öp benim yerime bol bol Allah uzun ömür versin inşallah yazarım tabiki 😘😘
İnşallah hayırlısıyla ilerlesin her şey gönlünce olsun canım🤗 Aminn öptüm teyzesii çok selamı var sana bebişimizinn😍❤️ Ballikko Ballikko bu habere çok sevinirr♥️

İnşallah hayırlısıyla ilerlesin her şey gönlünce olsun canım🤗 Aminn öptüm teyzesii çok selamı var sana bebişimizinn😍❤️ Ballikko Ballikko bu habere çok sevinirr♥️
Haberim var canım 😍 topiğimizde ki çoğu kişi hamile kaldı şükürler olsun🤲🏻 Darısı çabalayanlara isteyenlere insallah. Hep dua ediyorum onlar için de 🤲🏻 Doğum yaklastıkça sana çok sorularım olacak ManyakPrenses ManyakPrenses 🤭

Saol yavrum Allah razı olsun çok şükür çift çizgiyi gördüm cuma kan testi vercem inşallah sağlıkla ilerler dua et olurmu sen nasılsın nasıl gidiyor
Allahın izniyle sağlıkla ilerler🤲🏻 Benim bulantılar başladı baya zorluyor beni başkada sıkıntım yok çok şükür

🥰Hayırlı olsun bebeğin canım sağlıkla kucağına al inşallah ultrasonda gördünmü kaç haftalık Ken gözüküyor
Ben geç gittim stres olmamak için 5+5 de kese ve yolk göründü haftaya da kalp atışı için çağırdı bakalım 🥰 Darısı sana inşallah

X