Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun yaa masallah ben biraz zorlanıyorum psikolojik olarak ama atlatıcaz inşallah, hersey normal seyrinde cok şükür
Saol tşk ederim canım Allah razı olsun alışırsın zamanla çok sevindim herşeyin yerinde olmasına maşallah dua et olurmu benim için sağlıkla ilerlesin

Saol tşk ederim canım Allah razı olsun alışırsın zamanla çok sevindim herşeyin yerinde olmasına maşallah dua et olurmu benim için sağlıkla ilerlesin
Edicem tabiki sağlıkla ilerlicek hic merak etme ve nolur tadını çıkar, hamileliğin tadı damağımda kaldı, bebeğine günlük tut hafta hafta, hep pozitif olmak için çaba harca, herşey gönlünce olsun inşallah

Aklımda bende günlük tutmayı düşünüyordum zaten cuma kan testiyle kesinleşsin önce inşallah güzel olucak

Çok şükür canım çok mutluyum cuma kan testim var inşallah sağlıkla ilerler, sende kuzunu öp benim yerime bol bol Allah uzun ömür versin inşallah yazarım tabiki
İnşallah hayırlısıyla ilerlesin her şey gönlünce olsun canım Aminn öptüm teyzesii çok selamı var sana bebişimizinn Ballikko bu habere çok sevinirr

İnşallah hayırlısıyla ilerlesin her şey gönlünce olsun canım Aminn öptüm teyzesii çok selamı var sana bebişimizinn Ballikko bu habere çok sevinirr
Haberim var canım topiğimizde ki çoğu kişi hamile kaldı şükürler olsun Darısı çabalayanlara isteyenlere insallah. Hep dua ediyorum onlar için de Doğum yaklastıkça sana çok sorularım olacak ManyakPrenses

Saol yavrum Allah razı olsun çok şükür çift çizgiyi gördüm cuma kan testi vercem inşallah sağlıkla ilerler dua et olurmu sen nasılsın nasıl gidiyor
Allahın izniyle sağlıkla ilerler Benim bulantılar başladı baya zorluyor beni başkada sıkıntım yok çok şükür

Hayırlı olsun bebeğin canım sağlıkla kucağına al inşallah ultrasonda gördünmü kaç haftalık Ken gözüküyor
Ben geç gittim stres olmamak için 5+5 de kese ve yolk göründü haftaya da kalp atışı için çağırdı bakalım Darısı sana inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…