Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn canımm insallah Anneler bitane . Tüp bebek yaptırdığımdan kimsenin haberi yok o yuzden hastayım diyip geçiştiriyorum paylassam daha kolay atlatıcam belki ama içimde yasadıgım için daha da zorlandım
İyi yapmışsın bence canım Ne olursa olsun insan bazen ne teselli duymak istiyor nede olumsuz bişey o yüzden doğru bi karar vermişsin

İyi yapmışsın bence canım Ne olursa olsun insan bazen ne teselli duymak istiyor nede olumsuz bişey o yüzden doğru bi karar vermişsin
Evet canımm ya bir de önyargılı olunca insalar tüp bebeğe.
Eleştiri duymak istemez insan bide tutmazsa Allah korusun dillerinden düşmem. Hamile oldugumu da 3.ayda sölemeyi düşünüyorum annem hariç çünkü bulantı vs olursa gelip bakar bana

Aynen iyi yaparsın canım ben dayanamamıştım gerçi en fazla 1,5 ay dayanabildim söylememek için etrafıma

Kızzlar hastaneden geliyorummm
Embriyolog ile görüştük. Hemde muayene oldum muayenem gayet iyi hastalık geçmiş sadece kabızlık kaldı.
5.güne giden 9 tane kaliteli embriyom donduruldu bugun doktor kaliteleri gayet iyi dedi. Bebişlerimi 2 şer şekilde kaplara koymuslar. Sadece bitanesi tek kaptaymıs
TRansfer tarihini daha görüşmedik önce adet olayım sonra karar verilecek

Ayy yerim o bebişleri ya maşallah gözün aydın canım kabızlık için kuru kayısı kuru erik vs kompostosu yapabilirsin direkt dr yiyebilirsin

Yaa canım benim çok sevindim birsürü bebişimiz vaar İnşallah her şey yolunda gider diye dua ediyorum hep

Yaa canım benim çok sevindim birsürü bebişimiz vaar İnşallah her şey yolunda gider diye dua ediyorum hep
Ayy yerim o bebişleri ya maşallah gözün aydın canım kabızlık için kuru kayısı kuru erik vs kompostosu yapabilirsin direkt dr yiyebilirsin
Cok sagolun canım arkadaslarım
İyi ki varsınız benm de dualarım sizlerle sağlıkla sıhhatle kucağınıza alın insallah bebişinizi

Çok güzel haber canım herşey Yolunda gidiyor çok şükür

Kızlar benim kasıklarım baya ağrıyor tahmini bata 4 gün var. Dün akşam uyurken çok üşüdüm resmen ısınamadım ki uyumadan önce vucut ısım normaldi
ve eve gelince duştan sonra tansiyonum düştü elim ayağım titredi.
Ay hiç belirti demek istemiyorum ama hadi insallah
Eşim de test alalım diyor benden sabırsız
Hiç test yapmak gelmiyor içimden bekleyelim dedim

Hadi inşallah canım ya yarın 3 gün kalıyor yapsan çıkar belki eğer geç döllenme olmadıysa

Hadi inşallah canım erken gebelik testi al alacaksan da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…