Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım çok çok geçmiş olsun. Çektiğin acıların mükafatını alırsın inşallah. Maşallah embriyo sayının fazla olması güzel. 5.güne kadar böyle giderler inşallah
Hayırlısı olsun canım yaa insan nasıl umutlanıyor geçte çıksa çizgi.
Bende kesinlikle katılıyorum ovülasyon testi ile bebeğe odaklanıyorsak 2 günde 1 ilişki daha kötü ayda 15 gün kafaya takacaksın yani. Bazıları adete yakın bile yumurtlayabiliyor. Valla Allah razı olsun sen önerdin iyi ki bende deniyorum. Hep yanlış günlere önem veriyormușuz.

Kızlar bu ay 12.gün şeffaf uzayan şekilde akıntım oldu aylardır yoktu. 13.gün yani bugün aşırı su gibi akıntım oldu ve testimde t çizgisi daha koyu çıktı ilk kez Gereksiz06 seninde hamile kaldığın ay o şekilde olmuş ya bi umut doldu içime

Sorma canım cok sagol insallah tek umudum o. Bak hala rahatsızım biliyo musun üstüne ateşte eklendi. Gripte olmusum. Valla bi geçse diyorum baska bişey demiyorum.

Bu arada o akıntı çok kaliteli yumurtan oldugunu gösteriyor canımm ben yumurta geliştirici ilaç kullanırken o akıntıyı hep yasadım çünkü yumurtayı büyütüyorya hep ıslak ve deli gibi yumurta akı gibi akıyordu çatlama öncesi ama çatlama gününde akmıyor dikkat et. Bide aşıırı kasık ağrısı tabiki aman hep değerlendir 3 gün üst üste sonra ki günler gün aşırı

Tabii ki sağlık olsun kuzum yaa belkide geç döllenme oldu bilemeyiz adet olmadan ümit kesilmez ama netten al bundan sonra bence eczaneler hem kazık

Ay valla dediklerin hep var. Mesela bende kasık sancısı falan olmaz normalde. Dün bi 10 saniye falan yürüyemedim feci sancı oldu. Hadi inşallah olur bu ay koyu görünce umutlandım

Kızlar grip olmusum ateşli geçti bugun hep kafamı kaldıracak halim yoktu. Ev almış başını gidiyor en sonunda annemi aradım o da biraz uzakta. Yarın anneme gidicem artık tek basıma bakamıyorum kendime çok kötü yaptı bu şey beni

Dışardan gören amma nazlıymıssın der ama noldu böyle anlamadım. Gaz ve kabızlık problemi geçmedi hiç ne ilaç kullandıysam üstüne ateş grip vucud ağrısı kısacası pert oldum. Rabbim daha kötüsünden korusun.

Embriyolar hakkında bugun bilgi aldım. Normal şartlarda 18 yumurtam toplanmıstı ilk gün 12 embriyom olmustu. Bugun 3.günüydü embriyo günümün. Embriyolarım tam 16 adete yükselmiş
Nasıl olabilir böle bişey varmı dedm hemşireye tabiki var kaliteliler arkadan geliyor dedi. Ama tabii ki hepsi 5.güne gitmicek dedi. Biliyodum zaten ama bu hastalığımın üstüne ilaç gibi geldi. Bilgilendirmek istedm böyle de birşey varmıs yani hakkımızdan hayırlısı

Ay valla dediklerin hep var. Mesela bende kasık sancısı falan olmaz normalde. Dün bi 10 saniye falan yürüyemedim feci sancı oldu. Hadi inşallah olur bu ay koyu görünce umutlandım
Sakın boş geçirme canım sakın
Ayaklarını dik havaya 1 saat kalkma koy belinede yastıgı . Arada bir yüz üstü dön bide öyle dur. İnsallah olur bu ay yaa valla

Sakın boş geçirme canım sakın
Ayaklarını dik havaya 1 saat kalkma koy belinede yastıgı . Arada bir yüz üstü dön bide öyle dur. İnsallah olur bu ay yaa valla
İnşallah canım ya bugün boş geçmedi de anlamadık sanırım içimde değildi şok olduk üzüldüm biraz yarına artık kısmetse yüz üstü yatıyorum ben hep 2 aydır inşallah olur hepimizin bu ay

İyi olmuş annene gitmen zor bu durumda evde böyle. Ayy hadi maşallah yaa 4 tane kaliteli gelmiş demek arkadan

kızlarrr günaydınnn......
2 gündür giremedim kuzenin nikahı falan vardı onun koşturmacası.
bu arada dün sabah tekrar dr gittim tekrar klomen başladık.ultrasonla da baktı kist falan oluşmamış güzel dedi,yumurtalıklarında iyi görünüyor dedi.haftaya cuma kontrole gitcem yumurtaların büyüklüklerine bakcak.bu ay farklı bi vitamin aldım inşallah faydası olur bakalım.kan tahlilim de güzel çıkmış daha göstemedim ama fsh ve lh normal sınırlarına dönmüş.geçen ay bişey oldu ne oldu bilmiyorum ama onun etkisinden tahlillerim kötü çıktı diye düşünüyorum.

Tabii ki sağlık olsun kuzum yaa belkide geç döllenme oldu bilemeyiz adet olmadan ümit kesilmez ama netten al bundan sonra bence eczaneler hem kazık
Evet canım baya bir pahalı eczanede umud kesilmez tabiki ama adet olcam sanırım çünkü yanağımda sivilceler çıktı öle olunca kesin oluyorumnasip hayırlısı olsun ne diyebilirim ki sen nasılsın daha iyi oldunmu

Canım bencede annene git annen ilgilensin hem daha iyi toparlanirdin yada annen gelsin hem evede faydası olur ortalığı toparlardi biraz.bj arada o nasıl oluyor 12 iken 16 nasıl oluyor canım

Benim de çok koyu oldu 2 gün boyunca aynı şekilde akıntım çok fazlaydı. Insallah tutar bu ay yaa
Hadi inşallah canım ya bu ay kür falan yapmış mıydın?
Günaydın canım hadi hayırlı olsun bu ay güzel sonuçlar göresin. Geçen ay stres yaptıysan belki hormonları etkilemiştir. Lh yumurtlamadan 7 gün sonra yapılıyor yoksa yanlış sonuç veriyormuş öyle olmuş olabilir belki

Senden de Allah razı olsun canım. Ben son ay enfeksiyon icin antibiyotik kullandigımdan mıdır naturallen yediğimden midir bilmem gerçekten ovulasyon testim diger aylara göre cook koyuydu çok sevinmiştim yumurta iyi ve kaliteli büyüdü bu ay kesin olmalı diye düşündüm, koyuluk da 2 gün sürdü falan nasipte varmış iste insallah senin de son ayın olur bu ay artık

Rabbim acil sifalar versin su mübarek gün hürmetine çektiğin tüm sıkıntılara değsin inşallah canım çok güzel ilerliyo embriyoların masallah

İnşallah canım benim ben de ManyakPrenses in dediği kürü bu ay 2. kez kullanıyorum. Ayrıca propolis, arı sütü, polen karışımı yedim. Onların etkisi vardır muhakkak

belki de stres yaptım farkında olmayarak acaba işe yarayacak mı ilaçlar iğne onu düşündüm o yüzden olmuş olabilir.
lh testine reglin 3.günü baktı doktor sonrada bakılıyo muydu bilmiyorum. bakalım yeni tedavi yeni umut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…