Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hayırlısı olsun üzme kendini hiç. Rabbim zamanını biliyor biz sabırsız davranıyoruz. Nisan ayında insallah güzel haberi verirsin 🙏🙏🙏🙏
İnşallah canım tşk ederim bu ay gebelik testi baya yanılttı beni olsun sağlık olsun 🙂 dediğin gibi vakti var demekki canım inşallah beraber güzel haberler alırız 🙏❤️

Ben dayanamadım 2 gündür ruyamda test yapıp pozitifi görünce sabah test yaptım. Rüyalar o kadar gerçekciydi ki uyanınca gercekmi rüyamı diye düşündüm😂
Ama tabiki erken gebelik testi negatif çıktı
Bata 2 gün kaldı ama test negatif Nisana kaldım sanırım

Ben dayanamadım 2 gündür ruyamda test yapıp pozitifi görünce sabah test yaptım. Rüyalar o kadar gerçekciydi ki uyanınca gercekmi rüyamı diye düşündüm😂
Yaa insan kafayı testlerle bozuyor canım ben de öyleydim. Hayırlısı olsun napalim Allah ol deyince olacak 🤷

O rüyaları hiç sormayın kaç kere başıma geldi ama hepsi bilinçaltıydı işte . Bakalım vakti zamanı ne zaman beklemekten baska caremiz yok 🤷🏻‍♀️ moralleri yüksek tutmaya calısalım 😊 merakligzm merakligzm
Ben de adet olmayı bekliyorum canım 8 gün oldu işlemin üstünden artık adet olmak istiyorum 14 günü bulabiliyormus :) iğneler hormonlarımı bozdu psikolojimde depresif haldeyim ilaçlardan adet olsam belki hormonlar düzelir diyorum ☺️ sen nasılsın bu haftalar nasıl geçiyor 😊 havalarda soğuk dikkat et kendine Gereksiz06 Gereksiz06

O rüyaları hiç sormayın kaç kere başıma geldi ama hepsi bilinçaltıydı işte . Bakalım vakti zamanı ne zaman beklemekten baska caremiz yok 🤷🏻‍♀️ moralleri yüksek tutmaya calısalım 😊 merakligzm merakligzm
Ben de adet olmayı bekliyorum canım 8 gün oldu işlemin üstünden artık adet olmak istiyorum 14 günü bulabiliyormus :) iğneler hormonlarımı bozdu psikolojimde depresif haldeyim ilaçlardan adet olsam belki hormonlar düzelir diyorum ☺️ sen nasılsın bu haftalar nasıl geçiyor 😊 havalarda soğuk dikkat et kendine Gereksiz06 Gereksiz06
Ben de artık bulantilardan kurtulup hamileligin tadını çıkaracağım günleri bekliyorum canım bi gun az bir gün cok derken günler geçiyor bakalim cok şükür iyiyim..
Motivasyonunu yüksek tutmaya çalış hormonları igneleri adeti falan düşünme heyecanlı günler seni bekliyor 😍

olumsuzluğa kapılma. Bata 2 gün kalmış. benim ilk hamileliğimde batın üstünden 20 gün geçince testte pozitifi görmüştüm. :KK9:

galiba bilinçaltımız bize böyle rüyalar gördürüyo canım bende dün rüyamda hamileydim :KK70:
dayanamayıp doktora gidiyodum ve sabredemicem ultrasonla bak hamile miyim diyodum :KK70: o da bakıp ee artık isim düşünmeye başla diyodu :KK200: bide ikizlermiş biri bi hafta önce ki yumurtandan olmuş diğeride bi hafta sonrakinden diyodu :KK70::KK70: rüyaya bak ya sezonluk dizi çıkcak biraz daha sürse

Bende nerdeyse her ay bu tarz rüyalar görüyodum. İnsan sürekli düşününce rüyasına çağırıyor sanırım. Ama diyodum rüyası bile ne güzel. Allah nasip etrmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz derler. İnşallah yakında hepinizden hamileyimmm!!! diye duymayı nasip eder Allah, hep dua ediyorumm:dua::KK200:

Bende nerdeyse her ay bu tarz rüyalar görüyodum. İnsan sürekli düşününce rüyasına çağırıyor sanırım. Ama diyodum rüyası bile ne güzel. Allah nasip etrmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz derler. İnşallah yakında hepinizden hamileyimmm!!! diye duymayı nasip eder Allah, hep dua ediyorumm:dua::KK200:
Ay canım aminn insallahh gercekten rüyası bile o kadar güzeldi ki 😍😍😍

X