Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gün üst üste görünce ne oluyor dedim valla o kadar gerçekci rüyalardi ki ikiside gerçek sandım uyanınca

Kızlar bir şey sorucam size ovülasyonda 15 ve 16 mart pik gördüm 17 mart yumurta çatladı ve silikleşti. Ben testi erken mi yaptım ya kafama takıldı yine
Anaa hakkaten erken yapmışsın canım ya daha 1 hafta olmuş pik yapalı silikleşmesi çatlaması zaten o da yarın 1 hafta olcak daha bebiş rahme düşmemiştir ki yuvarlanıyodur

Benim akıntı artışı olmuştu canım beyaz bazen kıvamlı bazen su gibi. Sol kasıkta batma oluyordu bazende

cnm hatırladığım kadarıyla benim batın üzerinden 20 gün geçtiğinde o sürete sanki adet olacakmışım gibi kasık ağrım olmuştu. akıntı oldupunda sıcacık geliyordu aha adet oldum deyip lavaboya kontrole gidiyordum ama sadece akıntı olduğunu görüyordum. bir kaç gün sürdü sanki adet olacakmışım gibi bu durum. sonra geçti hiç bişey yokmuş gibi sürdü.

Canım bende hiç akıntı vs olmadi hala da hiç olmuyo nedense.. ben hamile kaldığım ay adet olurken Enfeksiyon icin antibiyotik kullandım, ondan önce acayip akıntım oluyodu antibiyotikten sonra kesildi hala da olmuyo

Ayy minnaklar yaaa hadi gözün aydın bu aşamayı atlattın en azından Geri kalanı dondurup bekletmeyi düşünüyor musunuz canım?
Kızlar ne alemdesiniz sesiniz çıkmıyor ben de dyorum yazişiyolar ama bana bildirim gelmiyo diye iki saattir konuyu arıyorum zor buldum
Yeni iş yeri açtık çok yoğunum ben yaa. Bildirimde gelmiyor bende dedim sayfalar dolusu konuşmuşlardır Sen ne yaptın canım bulantılar devam heralde
Kızlar nasılsınızz napıyosunuzz ben dün işe başladım işler birikmiş tabii kafamı kaldıramıyorum yazamadım da merak ediyorum sizleriii
Valla bende aynı durumdayım yoğunluktan yazamadım da Bulantılar azaldı mı senin nasıl gidiyor hamilelik
Maşallah rüyaya bak dizi çıkar gerçekten

Valla bende aynı durumdayım yoğunluktan yazamadım da Bulantılar azaldı mı senin nasıl gidiyor hamilelik
Yaa hala aynı yarın cumaymış farkında bile değilim bitmiyo işler Çok şükür benim bulantılarım çok uzun sürmedi şu an gayet iyiyimm canım sağol Bu arada yeni iş yeriniz hayırlı olsun Allah helalinden bol kazanç nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…