Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bencede annene git annen ilgilensin hem daha iyi toparlanirdin yada annen gelsin hem evede faydası olur ortalığı toparlardi biraz.bj arada o nasıl oluyor 12 iken 16 nasıl oluyor canım
Anlamadım ki canım ben de hemşire olabiliyor böyle dedi . Hani geç döllenme oluyorya bunda da öyleymiş kaliteliyse dölleniyomus hücreler bölünüyormus sonraki günler bile. ama 5.güne hepsi gitmez dedi. Bugün de arıcam bakalım 4.gün oldu Eksilmiştir belki. Hakkımızda hayırlısı daha iyiym bu arada şişliğim indi doktor 5-10 gün içinde adet olursun iyice rahatlarsın dedi adetimi bekliyorum işte iştah felan kalmadı

İnşallah canım benim ben de ManyakPrenses in dediği kürü bu ay 2. kez kullanıyorum. Ayrıca propolis, arı sütü, polen karışımı yedim. Onların etkisi vardır muhakkak
Canım arı sütü on numara yumurta kalitesini arttırıyo. Polen ve propoliste çok iyi yumurta için. Bu sekilde menepozlu kadınlar bile yumurta üretmiş okuduklarm vardı düşün

Rabbim acil sifalar versin su mübarek gün hürmetine çektiğin tüm sıkıntılara değsin inşallah canım çok güzel ilerliyo embriyoların masallah
Canım benımm aminnn aminn insallah
Çok şükür ilerliyolar asıl yarın belli olacak 5.gün e bakalım kaç tane gelecek hep dua ediyorum canım hakkımızda hayırlısı . Bi doğuraydım su cocugu

Canım benımm aminnn aminn insallah
Çok şükür ilerliyolar asıl yarın belli olacak 5.gün e bakalım kaç tane gelecek hep dua ediyorum canım hakkımızda hayırlısı . Bi doğuraydım su cocugu
Valla hamilelik öncesi ayrı macera hamilelik ayri macera hergun başka biseyle uyaniyosun, gece tuvalete kalkiyorum bir an unutmus oluyorum aklıma gelince garip geliyo hamileyim ben diyorum çok farklı bi his, insallah en sorunsuz sekilde sizlere de yaşatsin rabbim, bugünleri unutursunuz bebek icin surekli endise baslar artık anneliğin doğasında var

İnşallah canım benim ben de ManyakPrenses in dediği kürü bu ay 2. kez kullanıyorum. Ayrıca propolis, arı sütü, polen karışımı yedim. Onların etkisi vardır muhakkak
Canım inşallah sana da yarar ki anlattıklarına göre yarıyor. Ben kullandığım aylar bitkileri hep sancılı yum olmuştu son ayda yum akıntısının miktarı baya fazla gelmişti kaliteli olduğunu düşünmüştüm hep inşallah bu ay kalırsın

Canım çok geçmiş olsun annişler iyiki var benim annemde sağolsun baktı hep embriyolarının iyi durumda olmasına çok sevindim inşallah güzel sonuçlanır her şey güzel gider

Ahhaha kesinlikle canım ben daha doğmamıs bebeğimi düşünüp bişeylere üzülüyorum düşün yani. Annelik hem zor hem güzel birşey aminnn insallah sizlerde sağlıklıca kucağınıza alın insallah

Canım çok geçmiş olsun annişler iyiki var benim annemde sağolsun baktı hep embriyolarının iyi durumda olmasına çok sevindim inşallah güzel sonuçlanır her şey güzel gider
Aminn canımm insallah Anneler bitane . Tüp bebek yaptırdığımdan kimsenin haberi yok o yuzden hastayım diyip geçiştiriyorum paylassam daha kolay atlatıcam belki ama içimde yasadıgım için daha da zorlandım

Canım hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız insallah benim de tutar bu ay

Geçen ay çok sancı olmadı da bu ay oldu ve akıntı dediğin gibi fazla. İnşallah canım hepimiz bu ay görelim pozitifleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…