Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah kaliteli bir sürü yumurtan olur canım benim doktordan gelince beni etiketle ne dicek şimdiden bende mrk ediyorum bide iğnelerin etkisi olursa onuda yaz bana canım
İnsallah canım insallahhh
Tamam kuzum anlatıcam herşeyi fiyatları felan
Şuan 8 kutu iğneye 2000 tl verdim
İlk iğnemi şimdi vurdum zor sanıyordum çok basitmiş. O biraz göbeğimi yaktı ama iğneden sonra yaktı. Çok hafif. Şuanlık bu kadar bakalım neler olacak

Tmm canım benim ilk ya ondan yakmıştır Bikac gün alışırsın

İğneyi kendine vurmakta zorlanıyor musun. Ben bana başkası vursun isterim. Tüp bebek tedavisi olmaya başlarsak (bu gidişle benim de sonum tüp bebek) sağlık ocağında falan vurmazlar mı? Bu arada bol şans dilerim. İnşallah bu ay hayırlısıyla hamile kalırsın. Ben de yumurta toplama işlemini çok merak ediyorum. Yazdıklarını bekleyeceğim sabırsızlıkla. Ballikko

Tabii canım anlatacağım teker teker.
Şimdi şöyle zaten iğne hazır şekilde çıkıyor kalem gibi. Tozla falan karıstırma yok. İğne ucu küçük hemde.
Derecesini ayarlayıp iğne ucunu takıp göbekten dik şekilde batırdım acı olmadı . Sağlık ocağı vurur tabi ama hergün vuruluyor bunlar . Bence evde gayet rahat kolay oluyor. Tüp bebekte sürekli iğne tedavisi olabiliyo gebelikten sonra da kan sulandırıcı vs. Alışmak daha iyi olur bence insallah hakkından hayırlısı olur şuanlık kolay gibi duruyor öyle anlatıyor doktorum bakalım sağolasın

İğneyi vururken diğer elinle sıkarsan hiç acımıyormuș canım öyle diyorlar

Kızlar bilgisi olan yazarsa sevinirim ilk defa adetten bikacgun sonra göğüs hassasiyeti başladı normalde adete bir hafta kala başlardı ilk defa bu şekilde oluyor yumurtlama döneminde oluyor diye yazanlar oldu belirti diyede yazanlar oldu şaşırdım

Ovülasyon yapıyor musun peki? Bazen adet bitimi yumurtlama olabiliyormuș yumurtlama belirtisi diye de görmüştüm bir yerde

Ovülasyon yapıyor musun peki? Bazen adet bitimi yumurtlama olabiliyormuș yumurtlama belirtisi diye de görmüştüm bir yerde
Yok bu ay ovulasyon testi yapmadım hiç adetin 12 gününde göğüs ağrısı başladı bu kadar erken başlaması dikkatimi çekti canım belkide erken ovulasyon oldu hiç bilmiyorum

Kızlar ya ben bu ay gitcem doktora dedim ya sıra bulamıyorum devlette napcam ya özel de 1 tane ama doktorunu sevmiyorum kimse önermiyor zaten napcam

Kızlar ya ben bu ay gitcem doktora dedim ya sıra bulamıyorum devlette napcam ya özel de 1 tane ama doktorunu sevmiyorum kimse önermiyor zaten napcam
Bence git hastaneye direk randevu alamadığını ama muayene olmak istediğini söyle orda sekreterler oluyo ya onlar yardımcı olurlar diye düşünüyorum canım. Bi şansını dene derim

Hayırlısı olsun canım güncelliyorum Nasılsın nasıl gidiyor

Bence git hastaneye direk randevu alamadığını ama muayene olmak istediğini söyle orda sekreterler oluyo ya onlar yardımcı olurlar diye düşünüyorum canım. Bi şansını dene derim

Valla iyi gidiyor idare ediyoruz Sen ne yapıyorsun bebiş nasılsın bulantıların azaldı mı?

Burda tanıdık biri bulmadan zor randevusuz almıyorlar. Bir arkadaşım geçen hafta gitti ona soruyum bana da yardımcı olurlar mı diye yoksa taa Martın sonunda var randevu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…