Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay değişik bir şey kullandiysan belki etkilemiştir. Testte çoktan çıkardı. Emin olmak için doktora gitmelisin. Adet düzensizliğinde normal böyle gecikmeler, arkadaşım 2 3 ayda bir adet görüyordu bazen. Ama sizin normalde düzenliyse bukadar gecikmesinin nedenini merak ettim. Çoğunlukla psikolojik de geciktirebiliyoruz, küçük bir hava değişikliği bile etkileyebiliyor, ama stresim fln yok yazmışsınız, en iyisi doktor bilir yine

Pazartesiye kadar beklemeyi düşünüyorum eğer olmazsam doktora giderim. Testi ilk yaptığımda tek çizgi çıktı ama bı 20 30dk sonra baktığımda ikinci silik bir çizgi vardı. O kuruma çizgisi mi oluyor acaba bir bilginiz var mi
Bende kendimi umutlandirmaya yer arıyorum resmen

Bende en rahat olduğum.aydi şehir dışına kardeşime gittik iki hafta kaldık geldik felan gerçekten ihtimal vermiyordum

Canım selam, uzun zamandir yazamadım buraya yogun günler geciriyodum aklima geldin de pazartesi tekrsr bakıldı mi yumurtan kac mm olmuş merak ettim

Canım bosa umutlandırmak istemem ama benim de hep sonradan ikinci silik çizgi çıkıyodu ama genelde 2-3 saat sonra çıkıyodu kuruma çizgisi, kuzenim 1 saat sonra çıkan ikinci cizgiyle gebe olduğunu öğrenmişti, bekleyemezsen bi erken gebelik testi yap çünkü onda hemen çıkar

Korkuyorum ya çıkmazsa diye ya. Yarına kadar bekliyim diyorum en azından. Erken gebelik testleri kesin sonuç veriyor mu

canım hayırlısı olsun öncelikle :) kuruma çizgisinden şüpheleniyorsan üzerine bir kaç damla su damlat eğer kuruma çizgisiyse silik çizgi kayboluyor
Canım selam, uzun zamandir yazamadım buraya yogun günler geciriyodum aklima geldin de pazartesi tekrsr bakıldı mi yumurtan kac mm olmuş merak ettim
selam canım hoşgeldin :) kolay gelsin sana da.
cmt gittim bakıldı 14mm olmuştu yumurtam istediğim kadar olmamış am idare eder dedi doktor pzt sabah iğnemi oldum o güne kadar yine takviyelerimi kullandım belki iğne olana kadar 2-3 mm daha büyümüştür diye ümit ediyorum.
dün de kendimi tatmin etmek için test yaptım iğnenin etkisiyle çift çizgiyi gördüm
yaa bu 2hafta nasıl geçcek nası sabretcem ama ya

Büyümüştür insallah ya yakı da hızlı büyütüyor bence hic olumsuz düşünme. Cidden o son iki hafta gecmek bilmiyor ben yumurtlamadan 1 hafta gecince basliyodum test yapmaya

Büyümüştür insallah ya yakı da hızlı büyütüyor bence hic olumsuz düşünme. Cidden o son iki hafta gecmek bilmiyor ben yumurtlamadan 1 hafta gecince basliyodum test yapmaya
valla bende düşünmedim değil ama iğnenin etkisiyle hep çift çizgi çıkcak bide korkuyorum ya sonra negatife dönerse diye kafam karışık yapsam mı yapmasam mı diye

Kızlar amh hariç sonuçlarım çıktı sizce nasıl?
Fsh 9.16
Tsh 2.55
Estradiol 44
Prolaktin 13.23
Lh 4.97
Lh daha önce 7.45 ti düşmüş tsh 3.1 o da düşmüş

valla bende düşünmedim değil ama iğnenin etkisiyle hep çift çizgi çıkcak bide korkuyorum ya sonra negatife dönerse diye kafam karışık yapsam mı yapmasam mı diye
İğnenin etkisi devam eder mi bilmiyorum canım ben kullanmadim hiç ama beklemek en garantisi malesef çatlicaksin biraz

Kızlar amh hariç sonuçlarım çıktı sizce nasıl?
Fsh 9.16
Tsh 2.55
Estradiol 44
Prolaktin 13.23
Lh 4.97
Lh daha önce 7.45 ti düşmüş tsh 3.1 o da düşmüş
Canım ben tek tek google dan bakiyodum hiç aklımda kalmamış normal degerler, tsh ve prolaktinin normal olduğunu biliyorum sadece, lh falan da adetin hangi gününde olduğuna degisebiliyo sanırım mesela lh yumurtlama gününe dogru artar. Tek tek google yaz bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…