Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üşüttüm herhalde karnımın ağrısı bulantım ondan ona yoruyorum ama belirti de aklıma gelmiyo değil yani psikolojik olarak
en iyisi 12. günü beklemek o zaman cumartesi yapayım test herhalde o zamana geçer iğnenin etkisi de
Günaydın canım bütün arkadaşlarım im kadınlar günü kutlu olsun.az kalmış sabret bikacgun daha inşallah meleğin seninledir
senin de bu güzel günün kutlu olsun canım amin canım inşallah bu ay değişik duygular içindeyim. hayırlısıyla ilaç ve iğne vesile olur inşallah Allah'ımın izniyle

Amin canım benim hayırlısı olsun

Kızlarrr bilgilendirme amaçlı 4 günde yasadıklarımı yazacağım.
İğnelerimi kullandım 3 gün boyunca 4.gün yani bgun doktorum muayeneye cagırdı. Polikistik over oldugum icn yumurtalarım aşırı büyümüş ilacın dozu fazla gelmiş. Şimdi ekstra iğneler verdi büyümesini durdurmak için. Büyük ihtimalle bu ay transfer olmayacak donduracağız dedi. OHSS denen bir hastalık var tüp bebekte. Ohss olacaksın büyük ihitmalle dedi. İnsallah olmam insallah hersey yolunda gider ve insallah bu ay transferimi olurum dualarım bu yönde. İğneler yan etki yapıyor aşırı karnım şiş. Su içsem bile gaz yapıyor.basım ağrıyor. Bu hafta sonu büyük ihitmalle yumurtalarım toplanacak gibi duruyor o zamanna kadar iğneler kullanmaya devam bir de göbeğimde iğne yapılmadık yer kalmadı dipnot

Canım benim inşallah her şey yolunda gider ve bu ay transferiniz gerçekleşir Rabbim çabalarını boşa çıkarmasın inşallah Her şey güzel olacak en az senin kadar bende çok heyecanlandımm Çok az kaldı Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…