Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla iyi gidiyor idare ediyoruz :KK48: Sen ne yapıyorsun bebiş nasılsın bulantıların azaldı mı?

Burda tanıdık biri bulmadan zor randevusuz almıyorlar. Bir arkadaşım geçen hafta gitti ona soruyum bana da yardımcı olurlar mı diye yoksa taa Martın sonunda var randevu.
Azaldı canım çok şükür iyi gidiyor şimdilik sağolasın☺️ Aynen benimde tanıdık var yoksa zor oluyo randevu almak😬 Zaten şu korona yüzünden azaltmışlar muayeneleride. İnşallah yardımcı olur sana arkadaşının tanıdığıda iyi bir doktora denk gelirsin😌

Azaldı canım çok şükür iyi gidiyor şimdilik sağolasın☺️ Aynen benimde tanıdık var yoksa zor oluyo randevu almak😬 Zaten şu korona yüzünden azaltmışlar muayeneleride. İnşallah yardımcı olur sana arkadaşının tanıdığıda iyi bir doktora denk gelirsin😌
Aynen inşallah bakalım

günaydın kızlar....
emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun:KK200:
benim bugün iğnenin 7.günü ama zaman geçmek bilmiyooooo:skandal:
Günaydın canım seninde emekçi kadınlar günün kutlu olsun :KK200: İnşallah kadınların daha çok saygı gördüğü, öldürülmediği ve çeşitli baskılara maruz kalmadığı zamanlar gelir artık..

10.gündem itibaren yapsam mı diyorum ama bir taraftan da 12.günü bekleyeyim diyorum.
bugün midem bulanıyo karnım ağrıyo bir de başım dönüyo ama belirtilere yormak istemiyorum üzülmeyeyim diye

10.gündem itibaren yapsam mı diyorum ama bir taraftan da 12.günü bekleyeyim diyorum.
bugün midem bulanıyo karnım ağrıyo bir de başım dönüyo ama belirtilere yormak istemiyorum üzülmeyeyim diye
Canım zaten bu belirtiler icin cok erken, bulantı falan 6-7 haftadan önce baslamiyor ki. Yumurtanin dollenip tutunmasi en az 6 gün sürüyor ondan sonra kanda hcg salgilanmaya baslar. Beklemezsen de çıkan sonuca zaten inanmicaksin bosa test yapmis olcaksin. 10. Gün bile erken bence ignenin etkisi gecer mi bilmiyorum

günaydın kızlar....
emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun:KK200:
benim bugün iğnenin 7.günü ama zaman geçmek bilmiyooooo:skandal:
Günaydın canım bütün arkadaşlarım im kadınlar günü kutlu olsun.az kalmış sabret bikacgun daha inşallah meleğin seninledir 🙏
Günaydın canım seninde emekçi kadınlar günün kutlu olsun :KK200: İnşallah kadınların daha çok saygı gördüğü, öldürülmediği ve çeşitli baskılara maruz kalmadığı zamanlar gelir artık..

X