Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben tek tek google dan bakiyodum hiç aklımda kalmamış normal degerler, tsh ve prolaktinin normal olduğunu biliyorum sadece, lh falan da adetin hangi gününde olduğuna degisebiliyo sanırım mesela lh yumurtlama gününe dogru artar. Tek tek google yaz bence
Fsh hastanenin degerine yüksek ama internetten 10nun alti normal diyor kafam karıştı

Kızlaar merhabalar 🙋🏻‍♀️
Bugun adetimin 2.günüydü muayeneye gittim doktor baktı rahim gayet iyi dedi. Tüp bebek için başlangıç iğnelerimi yazdı.
Eczaneyi arayıp sipariş verdim yarın sabah giidip alacağım 😍 şimdilik ilaçlarım 1750 tl tuttu ama devamı gelecek tabii ki. Haftaya salı da kontrolüm var yumurtalara bakılacak tahlil yapılacak gerekirse şimdilik bu kadar 😊

Kızlaar merhabalar 🙋🏻‍♀️
Bugun adetimin 2.günüydü muayeneye gittim doktor baktı rahim gayet iyi dedi. Tüp bebek için başlangıç iğnelerimi yazdı.
Eczaneyi arayıp sipariş verdim yarın sabah giidip alacağım 😍 şimdilik ilaçlarım 1750 tl tuttu ama devamı gelecek tabii ki. Haftaya salı da kontrolüm var yumurtalara bakılacak tahlil yapılacak gerekirse şimdilik bu kadar 😊
Hadi hayırlı olsun inşallah 🤗

Kızlaar merhabalar 🙋🏻‍♀️
Ayy çok heyecanli hepsi şifa olsun, bebişe temel olsun inşallah canım özellikle dua edicem sana, Rabbim tek seferde nasip etsin kuzunu ♥️

Ayy çok heyecanli hepsi şifa olsun, bebişe temel olsun inşallah canım özellikle dua edicem sana, Rabbim tek seferde nasip etsin kuzunu ♥️
Canım benim Allah razı olsun dualarınıza ihtiyacım var maddi ve manevi baya sarsıcak bu tedavi en azından mutlu bir haberle sonlansında inşallah 🤗

Kızlaar merhabalar 🙋🏻‍♀️
Hadi hayırlı olsun canım benim 🤩 inşallah gönlünce olsun, şifa olsun. Hayırlı haberle sonlansın tedavin 🤲

Canım benim Allah razı olsun dualarınıza ihtiyacım var maddi ve manevi baya sarsıcak bu tedavi en azından mutlu bir haberle sonlansında inşallah 🤗
Tabi yıpratıcı bir sürece girdin canım sürekli pozitif olmak icin kendini şartlamaya çalış psikoloji cok önemli, bu süreci yasayan yakınlarım oldu ondan biliyorum, bol bol c vitamini al, ananas ve kabak cekirdegi özellikle transferden sonra çok öneriliyor tutunmayi kolaylaştırması icin, sen öncesinde de ye inşallah şifa Allah'tan 🙏

Hadi hayırlı olsun canım benim 🤩 inşallah gönlünce olsun, şifa olsun. Hayırlı haberle sonlansın tedavin 🤲
Sağolasın canımm aminnn insallah tez zmaanda katılıcam hamileler kervanına 😁😍
Tabi yıpratıcı bir sürece girdin canım sürekli pozitif olmak icin kendini şartlamaya çalış psikoloji cok önemli, bu süreci yasayan yakınlarım oldu ondan biliyorum, bol bol c vitamini al, ananas ve kabak cekirdegi özellikle transferden sonra çok öneriliyor tutunmayi kolaylaştırması icin, sen öncesinde de ye inşallah şifa Allah'tan 🙏
Aaa tamam canım doktor D vitamini folik asit al dedi. C vitaminide içmeye baslıyım. Ananas kabak çekirdeği bugun hemen alıyorum 😍 avakado da çook iyimiş 😊 bol bol kuran dinlicem hersey Allah'tan diyip sakin olmaya çalışıcam haklısın canım psikoloji bozuk olursa hersey kötü gider Allah korusun🤲🏻

Valla 1 yıla yakın oldu artık insan en ufacık degeri bile sorgular oluyor😊
Fsh yükseldikçe sorun artar. Ama her laboratuvar doğru ölçeemez. Bence sadece fsh yı baska bir yerde de ölçtür.
Yengemin 28 çıkmıstı menapoz baslangıcı demişti doktor senin ki o kadar yüksek değil tabi ama belki ufak bi ilaçla halledilecek birşey. Doktor ne dedi

Fsh yükseldikçe sorun artar. Ama her laboratuvar doğru ölçeemez. Bence sadece fsh yı baska bir yerde de ölçtür.
Yengemin 28 çıkmıstı menapoz baslangıcı demişti doktor senin ki o kadar yüksek değil tabi ama belki ufak bi ilaçla halledilecek birşey. Doktor ne dedi
Amh sonucunu bekliyorum o zaman gidicem kontrole canım

Kızlaar merhabalar 🙋🏻‍♀️
Eczaneyi arayıp sipariş verdim yarın sabah giidip alacağım 😍 şimdilik ilaçlarım 1750 tl tuttu ama devamı gelecek tabii ki. Haftaya salı da kontrolüm var yumurtalara bakılacak tahlil yapılacak gerekirse şimdilik bu kadar
hadi hayırlısı olsun canım inşallah ilk denemede bebişin seninle olur inşallah güzel haberler verirsin bu ay😊

Kızlaar merhabalar 🙋🏻‍♀️
Canım benim çok sevindim hayırlı olsun tedavin çok güzel ve heyecan li bir süreç seni bekliyor bu ay baya bı yoğun gecicek senin bı o kadarda güzel ilaçlara adetin kaçıncı günü başlanıyor bu süreci seninle beraber bende yakından takip etmek istiyorum çünkü böle giderse bizimde sonumuz tüp Bebek detaylarını banada anlatırsan çok sevinirim 🥰

Canım benim çok sevindim hayırlı olsun tedavin çok güzel ve heyecan li bir süreç seni bekliyor bu ay baya bı yoğun gecicek senin bı o kadarda güzel ilaçlara adetin kaçıncı günü başlanıyor bu süreci seninle beraber bende yakından takip etmek istiyorum çünkü böle giderse bizimde sonumuz tüp Bebek detaylarını banada anlatırsan çok sevinirim 🥰
Tamam canım benim. Tabii ki anlatırım 🤗
Şuan 3 iğne ile başlayacağız.
Gonal F 300 diye bir iğne.
Bunu 3 gün günde 1 sefer göbeğimden vurucam kendim. Daha sonra salı günü muayeneye gidicem. Yumurtalar kontrol edilecek. Şuanlık bu kadar 😊

Tamam canım benim. Tabii ki anlatırım 🤗
Şuan 3 iğne ile başlayacağız.
Gonal F 300 diye bir iğne.
Bunu 3 gün günde 1 sefer göbeğimden vurucam kendim. Daha sonra salı günü muayeneye gidicem. Yumurtalar kontrol edilecek. Şuanlık bu kadar 😊
İnşallah kaliteli bir sürü yumurtan olur canım benim doktordan gelince beni etiketle ne dicek şimdiden bende mrk ediyorum bide iğnelerin etkisi olursa onuda yaz bana canım

X