Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amiiinnm canım benim insallahhh benmde hep dualarımdasınız gebe veya isteyen tüm arkadaşlarıma dua ediyorum. Kanamasız risksiz sağlıklıca doğurun bir avazda insallahhj
hayırlısı olsun canım iğneden kaç gün sonra geldi reglin?
bende iğnenin etkisiyle kendimi tatmin etmek istedim dün test yaptım çift çizgiyi görmek çok güzel oluyormuş

hayırlısı olsun canım iğneden kaç gün sonra geldi reglin?
bende iğnenin etkisiyle kendimi tatmin etmek istedim dün test yaptım çift çizgiyi görmek çok güzel oluyormuş
Hahaha iyi yaptın ben hiç öle bişi yapmadım canım benim iğneden tam 15.günde geldi reglim.
Geçen ay 16.günde gelmişti.
Bu ay zaten erken çatlamıştı doktorun verdiği tarihten normali 16.gün ama kişiden kişiye değişiyo

Buda bi belirti olabilir canım hayırlısı
Canım.sabah normal kaset test yaptım 5 dk bekledim baktım bişey çıkmadı bıraktım eşim.geldi öğretmen derse gitmişti dedim atayım.yine test mi yaotin demesin götürdüm tam atacaktım gözüm takıldı silik çizgi bu gün yumurtlamanın 9. Günü erken gebelik var elimde sabah yapsammi çıkar mı net olrak

Sadece ara ara baş dönmem var ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum. Çok umutlaninca çok üzülüyorum ya. Senin var mı canım
Benim.cok belirtim var canım.bu sabah kaset test yaptım ilk başta 5 dk kadar bekledim.baktim.cikmadi kenara bıraktım sonra esimgeldi dedim görüp üzülmesin yok diye atayım bı baktım silik çizgi şimdi erken gebelik aldım acabasabah yapsam mı dün tam 9. Günü idi rahim kısmında ara ara adet ağrısı gibi ağrı girdi umytlanmak istemiyorum ama

Adet ağrısı gibi ağrı bende de oluyor ara ara ama belirti olarak düşünmedim onu. Ama ben iki tane kaset test yaptım ya olsa çıkmaz miydi 8 gün gecikti.

Yumurtlama önemli bence canım
Sadece uygulamadan takip ettim ovulasyon takibi yapmadım. Çok tuhaf bu kadar gecikmesi. Ben özellikle bu ay hiç düşünmedim gebeliği. Misafirim gelmişti şehir dışından. Ay nasıl bitti onu bile anlamadım hiç aklıma gelmedi geciktiğini bile üç gün sonra fark ettim.

10. güne kadar gelmezse bir doktora git. Hiç bukadar uzun gecikme yaşadın mi

10. güne kadar gelmezse bir doktora git. Hiç bukadar uzun gecikme yaşadın mi
Hayır yaşamadım 5 6 günlük gecikmem olmuştu bir iki kere ama o zamanlarda hep adet sancim çok olmuştu biliyordum olacağımı. Birde gecikmem olduğunda çok stresli dönemlerdeydim hep bi sorun vardı onlarla uğraşıyordum. Ama bu sefer stresimde yok. Anlamadım neden böyle olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…