Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçirmiş olsan rahatlardın aslında şimdi 2 kat dikkatli olman lazım
Yaa iyi ki gitmişsin valla çok sevindim hadi inşallah bu ay bebiș gelir
Hep kedinin kılından tüyünden derler ama aslında kedinin dışkısı ağız yolu ile vücuda girdiği zaman oluyormuş. Hamile kalmadan geçirince bebeğe sıkıntı olmuyor. Ama hamileyken pozitif olursa bebekte sıkıntı oluyor. Hamile olmadan geçirmiş olmak daha iyi yani

Geçirmiş olsan rahatlardın aslında şimdi 2 kat dikkatli olman lazım
Canım bu zamana kadar kedimden toksoplazma gecmediyse büyük ihtimal kedimde yoktur bu virus diye düşünüyorum yine de kumunu eşim hallediyo uzun zamandir. Disardan da yesillik sipariş ettiysek sirkeli suyla yıkıyorum zaten lokantalar falan kapalı

Pozitif çıkması sorun değil demi? Negatif olduğu için bebek varken dikkat ediyorsun
Canım evet ama şöyle anlatması biraz karışık 2 test var lgm ve lgg. Lgm önceden geçirilen enfeksiyonu belirtiyo Lgg ise şu anda enfeksiyon geçiriyormusun diye bakılıyo. Lgm pozitif çıkarsa bağışıklığın var demek bebeğe bi zararı yok daha önce geçirmişsin çünkü ama Lgg pozitif çıkarsa o anda geçiryosun ve bebek için tehlikeli demek. İkiside negatif çıkarsa çok çok dikkat etmek gerekiyor yediklerimize toksoplazma kapmamak için böyle işte umarım anlatabilmişimdir canım

İyiki başka doktora gitmişsin canım inşallah hayırlısıyla olur bebişin bu ay

Aynen zaten kedinin dışkısından bulaşıyormuș eşiniz hallediyorsa hiç bir sorun olmaz Allahın izniyle

Anladım

Arkadaşlar benim bat 23 Şubat ben bugün predictor erken gebelik testi yaptım negatif çıktı cok aşırı derece göğüs agrım var yumurtlama günlerimi değerlendirdik hep, aylardır gebelik bekliyorum eşim geçen ay varikosel ameliyatı olmuş bu sefer umutluyum. Sizin fikirleriniz nelerdir

çok sağol canım bakayım bi instagram sayfalarına bu macunu çok duydum ben bikaç yerde merak ettim

Testi erken yapmışsın ki şimdi çıkmaz bekle en azından hafta sonu yap

Amin canım, evet doktora gitmek önemli yaa.. bekliyoruz nazlı bebişi bakalımm

Çok sevindim yaa ne güzel bak iyi değerlendir canım bu ay gelir bebişin inşallah

Kızlar gecikmemin üçüncü gunundeyim test dün yaptım en son negatif di gec dollenme olma ihtimali mi yüksek yoksa ilaclarmi gecikme yaptı

Canım geç pik olmamısmıydı?
Otomatık olarak adetinde geç gelecek
Evet geç olmuştu ondan gecikti böle demi uygulamadaki adet gününden bir gün önce kahverengi lekelenme yaşadım adet olcam sandım hatta sonra kesildi ondan bı acaba oluştu kafamda ama haklısın çok geç pik gördüm bu ay ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…