Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
daha önceden ovulasyon testi yapmadım canım tahmini hesap yapıyodum uygulamadan.
geçen ay ovulasyon testi denedim ona göre hesaplayınca yumurtlamanın 13.günü regl oldum
1 gün oynama olur. Testi ne zaman yaptiginla alakali. Sabah pik degilken, aksam pik olabilir mesela. Ya da sabah catlamamisken, aksam catlama olabilir. Test günde bir kere yapilinca, bu fark olusabilir normal

daha önceden ovulasyon testi yapmadım canım tahmini hesap yapıyodum uygulamadan.
geçen ay ovulasyon testi denedim ona göre hesaplayınca yumurtlamanın 13.günü regl oldum
Uygulamaya hic guvenme canım o kadar çok yanilan varki sen yumurtlama testini baz al, 13-14-15 gün sonra adet olursun pikten, bu degisebilir bazen 13 bazen 15 ama uygulamayla bosa zaman kaybetme

1 gün oynama olur. Testi ne zaman yaptiginla alakali. Sabah pik degilken, aksam pik olabilir mesela. Ya da sabah catlamamisken, aksam catlama olabilir. Test günde bir kere yapilinca, bu fark olusabilir normal
o zaman adet döngüm normal sayılır bende üzülüyodum yumurtlamadan sonra 14gün geçmeden regl oluyorum normal değil hamile kalmam zor diye.bu ayın 6 yada 7sinde yumurtlama günümdü programa göre o zaman 9.gün oluyo yumurtlamadan sonra.herhalde testte çıkmaz ama sabırsızlanıyorum :)

İnşallah canım benim çok istiyorum seninle aynı zamanda olsun diye biliyormusun öle hissediyorum hatta

Uygulamaya hic guvenme canım o kadar çok yanilan varki sen yumurtlama testini baz al, 13-14-15 gün sonra adet olursun pikten, bu degisebilir bazen 13 bazen 15 ama uygulamayla bosa zaman kaybetme
bu ay yapmadım test gün aşırı değerlendiririz diye ama yapsam iyi olcakmış en azından bir kaç ay düzenli test yaparsam az çok fikrim olur yumurtlama günüm hakkında.

Uygulamaya güvenme Gereksiz06 da yazmış. Ben de hep uygulamaya bakiyodum, adetim 3 4 5 güne kadar gecikiyordu. Sonra ovulasyona basladim, yum tarihim uygulamadakinden 3 4 gün sonra çıkıyordu hep. Adet gecikmem de o yüzden oluyormus :)

bu ay yapmadım test gün aşırı değerlendiririz diye ama yapsam iyi olcakmış en azından bir kaç ay düzenli test yaparsam az çok fikrim olur yumurtlama günüm hakkında.
Aynen öyle ben de ilk aylar full test yaptim sonraları sadece akıntıyı gördükten sonra yaptım günlerimi de biliyodum artık

İnşallah canım benim çok istiyorum seninle aynı zamanda olsun diye biliyormusun öle hissediyorum hatta
Ben de öyle hissediyorum başlardaki hikayemiz çok benziyo canım o yüzden insallah beraber o duyguyu tadarız
diyette neler yiyosun ben daha demin buharda brokoli hasladm yoğurtla onu yedm çok lezzetli oldu canım kaloriside çok az :))

neden canım ?
Yumurtlamadan 14 gün sonra olmazsa en fazla 15-16 gün sonra olur tahmini
insallah gebelik vardır

neden canım ?
Yumurtlamadan 14 gün sonra olmazsa en fazla 15-16 gün sonra olur tahmini
insallah gebelik vardır
sabırsızlanıyorum test yapmak istiyorum ama negatif çıkınca da üzülüyorum.bi de korku oluştu bende sanki bat günümden önce test yapınca hamile olcaksam da olmuyor muşum gibi hissediyorum kendi kendime batıl inanç oluşturdum
inaşallah vardır canım canım gebelik çok aminnn.
2 gündür rahatsızım biraz iyileşeyim Caglunal ve senin aranıza katılcam bende diyet ve spora başlıyorum nasipse

hahahha ben de biliyo musun geçtiğimiz ay adet günümde olmayınca , banyoya girdim tam testi yapacakken bi kontrol ediyim dedim adet olmusum . Bir daha testi elime bile almıcam günüm 24 saat geçmedikçe

hahahha ben de biliyo musun geçtiğimiz ay adet günümde olmayınca , banyoya girdim tam testi yapacakken bi kontrol ediyim dedim adet olmusum . Bir daha testi elime bile almıcam günüm 24 saat geçmedikçe
bende her negatif testte ve regl zamanı aynı şeyi söylüyorum ama yumurtlamadan bi hafta sonra başlıyorum acaba test yapsam mı diye düşünmeye
ama dayanamayıp akşam yapcam galiba

bende her negatif testte ve regl zamanı aynı şeyi söylüyorum ama yumurtlamadan bi hafta sonra başlıyorum acaba test yapsam mı diye düşünmeye
ama dayanamayıp akşam yapcam galiba
aynı ben işte
Yok ben dayanıyorum test'e para vermemelisin diye kandırıyorum kendimi öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…