Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet geç olmuştu ondan gecikti böle demi uygulamadaki adet gününden bir gün önce kahverengi lekelenme yaşadım adet olcam sandım hatta sonra kesildi ondan bı acaba oluştu kafamda ama haklısın çok geç pik gördüm bu ay ben
evet canım benm adetm pik oluyor sonra ki gün çatlıyorya tam 14 gün sonra geliyor adetim . sen de öyle hesap etceksin. Çatladığının üstünden 14.gün adet tarihin diye bil

Solda canımmmm çok mutluyum o yüzdennn .. aylardır sol da yumurta olmasını bekliyoruz :KK36:
Bu çok iyi işte şansın çok yüksek bu dönemde biraz pozitif ol herşeye üzülüp sıkılma vücudunu çok sıkma rahat bırak bide hep diyorlar ya ilişki esnasında bebek düşünme zevke odaklan diye 🤣🤣sende öyle yap bunlarda olumlu etki eder diye düşünüyorum bide bol bol havuç ye çatlamaya çok iyiymiş 🤗beni heyecan sardı vallahi 🥰🤩

evet canım benm adetm pik oluyor sonra ki gün çatlıyorya tam 14 gün sonra geliyor adetim . sen de öyle hesap etceksin. Çatladığının üstünden 14.gün adet tarihin diye bil
Şimdi uygulamadan baktım adete tam bir hafta kala pik olmuş not almıştım bak atıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-16-11-58-29-769_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2021-02-16-11-58-29-769_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 23
Bu çok iyi işte şansın çok yüksek bu dönemde biraz pozitif ol herşeye üzülüp sıkılma vücudunu çok sıkma rahat bırak bide hep diyorlar ya ilişki esnasında bebek düşünme zevke odaklan diye 🤣🤣sende öyle yap bunlarda olumlu etki eder diye düşünüyorum bide bol bol havuç ye çatlamaya çok iyiymiş 🤗beni heyecan sardı vallahi 🥰🤩
Ayy sorma benide öyle bir heyecan sardı kiii :skandal: öğrendim öğreneli içim kıpır kıpır insallah umutlarım yıkılmaz diyorm sonra kendi kendime :KK51: olumlu düşünmeye calısıyorum canım ınsallah pozitifi görürüz bu sefer ikimizde :KK36:

Kızlar gecikmemin üçüncü gunundeyim test dün yaptım en son negatif di gec dollenme olma ihtimali mi yüksek yoksa ilaclarmi gecikme yaptı 🤔

Şimdi uygulamadan baktım adete tam bir hafta kala pik olmuş not almıştım bak atıyorum
Pik baya geç olmuştu canım, adetin de ona göre geç gelir. Yani inşallah gelmez 😅 pikten 14 gün sonra oluyor normalde adet günü.
Sabırla beklemeyr devam 🤲🤩

Bilmem sen bilirsin yani tek amacım yumurtanin buyumesiydi yakıyı takarken. Gece taktım o gecenin gündüzü cok koyu pik oldu sonra yine akşam çıkardım heralde. Sonrasında durmasinin bi anlami yok sanırım fazla sicak da spermler icin iyi değil
Bir kaç yerde ilişki esnasında da takıyolardı da aklımda öyle kalmıs. Baya kar yağıyor markete gidip geliiyim de çıkarayım bari canım. Bel de ki sıcak sperme etki edermi korktum simdi neyse çıkarıyım da bundan sonra ki ilişkiler yakısız olsun

Bir kaç yerde ilişki esnasında da takıyolardı da aklımda öyle kalmıs. Baya kar yağıyor markete gidip geliiyim de çıkarayım bari canım. Bel de ki sıcak sperme etki edermi korktum simdi neyse çıkarıyım da bundan sonra ki ilişkiler yakısız olsun
Bilmiyorum iliski esnasinda durmasinin bi avantaji olur mi ama yumurta gelisimi icin iyi diye düşünerek kullandim ben

Gereksiz06 Gereksiz06 ben bu toksoplazmayı anlamıyorum. Kızım kedi istiyor, ben de istiyorum. Ama ya hamile kalırsam da toksoplazma olur diye endişe ediyorum. Yani geçirmiş olmak mı iyi geçirmemek mi, geçirince noluyo geçirmeyince noluyo. Valla anlamadım
asil simdi kedi almalisin. kedi evde iken hamile kalirsan problem yok. hamileyken kedi almaman lazim. gecirmia olmak iyi. benim toxoplazma degerlerime bakildi. dr evde kedi var miydi dedi. evet bi donem bi arada bulndum dedim. cok iyi yapmissin dedi.

kızlar bata az kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :KK48:
regl aralığıma göre bata 4 gün var yumurtlamaya göre 6 gün var.şöyle bir şey var benim yumurtlamadan 14 sonra gelmiyo ama regl neye göre hesap yapcağımı şaşırdım

kızlar bata az kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :KK48:
regl aralığıma göre bata 4 gün var yumurtlamaya göre 6 gün var.şöyle bir şey var benim yumurtlamadan 14 sonra gelmiyo ama regl neye göre hesap yapcağımı şaşırdım
Hesapladin mi hiç yumda kaç gün sonra adet oluyorsun

X