Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya çokta zorlama kendini normal yapabildiğin kadar yap. Orta karar yani☺️
Ne yalan söyleyeyim biraz zorlandım son iki gündür özellikle.ama pes etmicem vucud direniyor bence bu haftayı da geçireyim bu şekilde sonraki hafta biraz karbonhidrat eklicem listeme bir haftada bu şekilde yapicam böle böle gitcek fazlalıklar inşallah pandemi baya etkiledi bizleri evde yap yap ye iç yat başka bişey yapmadık biraz zorlancaz artık olsun okadar 🙂

Ne yalan söyleyeyim biraz zorlandım son iki gündür özellikle.ama pes etmicem vucud direniyor bence bu haftayı da geçireyim bu şekilde sonraki hafta biraz karbonhidrat eklicem listeme bir haftada bu şekilde yapicam böle böle gitcek fazlalıklar inşallah pandemi baya etkiledi bizleri evde yap yap ye iç yat başka bişey yapmadık biraz zorlancaz artık olsun okadar 🙂
Aynen öyle oldu canım zaten biraz sabırdan sonra mide küçülmeye başladığı zaman daha az yemeğe başlıyo insan sonrası kolay :KK49:

Şimdi diet yapıyoruz yaa kuğu gibi olduk valla açlıktan yakında bende degiscem bu niki bitkin kuş yapcam bittim valla tükenmişlik sendromu yaşıyorum🤣🤣hem açlık hem yorgunlukk 😜
Hahaha ha ayy hiç güleceğimm yoktu 😂 ilahi canım yaa.. Çok mu aç kalıyorsun valla ben de aksamları cok acıkıyorum hurma yiyorum salatalık yiyorum bastırıyor canm. Merak etme olmayan kıyafetler oldukca mutlu oluyor İnsan. Bugun diyetisyen kontrolum vardı 8 paket margarin yağ kadar gitmiş yağımdan 😮 2 buçuk kilo vermişm 😁 55 e kadar devam edicem canım 🙂

Hahaha ha ayy hiç güleceğimm yoktu 😂 ilahi canım yaa.. Çok mu aç kalıyorsun valla ben de aksamları cok acıkıyorum hurma yiyorum salatalık yiyorum bastırıyor canm. Merak etme olmayan kıyafetler oldukca mutlu oluyor İnsan. Bugun diyetisyen kontrolum vardı 8 paket margarin yağ kadar gitmiş yağımdan 😮 2 buçuk kilo vermişm 😁 55 e kadar devam edicem canım 🙂
Çok iyi vermişsin tebrik ederim henüz tartilmadim ama hissediyorum baya bı hafifledim

YKan tahlili verdim hamile kaldıktan sonra normal rutin kontrolde. Doktorum orda tüm degerlere bakti, toksoplazma da vardi.
Anladım. Bende merak ediyorum hamilelikten önce mi yoksa hamilelik sırasında mı bakılmalı diye. Demek ki hamileyken bakılıyor sıkıntı olmuyor

Canım süpersin çok sevindim aynen devam o zaman :KK49:

X