Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim.bisey sorucam sana bugün bat günüm testim negatif sen bu ilaçları kullandığın ay aynı dönemde mi yumurtladin hiç değişik farklı bişey olmadimi diğer aylara göre
Ben adet döneminde kullandım canım, adetin 3. Günü baslamis oldum zaten 10 gün sürüyor adetim ama bu sefer gec cogaldi. Normalde 3. Gün çoğalır, antibiyotik baslayinca 5 yada 6. Gün çoğaldı tek fark buydu. Yumurtlama günümü etkilemedi yine 20. Gün yumurtladim. Naturallen kullanıyodum bi yandan, cok iyi pik olmustu

Çok saçma adetin 25 günü pik gördüm 😔
Olabilir ben hep 20sinde görüyodum canım bu ay antibiyotik kullandın ondan gec oldu, hic olmayabilirdi de. Sen pik gördüğün günden say. Bak evlenmeden 1 ay önce kontrole gitmistim o zaman da enfeksiyon vardi, fitil veremedi tabi antibiyotik verdi ve ben düğün tarihine ve olasi adet günüme göre hesaplama yaparak dogum kontrol hapına baslicaktim, antibiyotik kullaninca o ay adetim baya gecikti ve hapı kullanma zamanım kaydi hic hesabima planima uymadı, tabi yumurtlama falan bilmiyorum o zamanlar ama hep antibiyotik kullaninca adet gecikir diye söylediler bana o zaman

Olabilir ben hep 20sinde görüyodum canım bu ay antibiyotik kullandın ondan gec oldu, hic olmayabilirdi de. Sen pik gördüğün günden say. Bak evlenmeden 1 ay önce kontrole gitmistim o zaman da enfeksiyon vardi, fitil veremedi tabi antibiyotik verdi ve ben düğün tarihine ve olasi adet günüme göre hesaplama yaparak dogum kontrol hapına baslicaktim, antibiyotik kullaninca o ay adetim baya gecikti ve hapı kullanma zamanım kaydi hic hesabima planima uymadı, tabi yumurtlama falan bilmiyorum o zamanlar ama hep antibiyotik kullaninca adet gecikir diye söylediler bana o zaman
Az önce kuzenimle konuştuk aynısını söyledi antbyotik baya etkiliyor Muş adet düzenini bakalım kaç gün gecikcek mrk ettim şimdi adete Bikac gün kala avulasyon testi pik oldu bu durumda iki hafta fln gecikme olucak gibi gözüküyor

Az önce kuzenimle konuştuk aynısını söyledi antbyotik baya etkiliyor Muş adet düzenini bakalım kaç gün gecikcek mrk ettim şimdi adete Bikac gün kala avulasyon testi pik oldu bu durumda iki hafta fln gecikme olucak gibi gözüküyor
Olabilir malesef en az 10 gün gecikebilir canım insallah hic gelmez bı sürpriz olur 😊

Aaa hadi ya , olsun bak enfeksiyonunda azaldıya canım martta insallah olacak bide çalısıyosun bu ay kafan dağılınca stresinde azalır.
Adetliyken doktora giidp hormonlarına baktır muhakak canım
Aynen bende öle düşünüyorum çünkü stres en büyük etken kafam dağılıyor çalışma sürecinde doktorum zaten adetin üçüncü günü çağırdı bekliyorum adet gelince gidicem canım 🥰

Aynen bende öle düşünüyorum çünkü stres en büyük etken kafam dağılıyor çalışma sürecinde doktorum zaten adetin üçüncü günü çağırdı bekliyorum adet gelince gidicem canım 🥰
Tamam canım diyet nasıl gidiyor. Bana olmayan kıyaferlet olmaya basladı biliyomusun mutluyum çok :KK49:

Bende ilkten yabancı sandım ama baktım samimi konuşuyor😂 Hemen eski yazışmalara baktım ordan anladım sen demesen zor anlardım yani🤣
Şimdi diet yapıyoruz yaa kuğu gibi olduk valla açlıktan yakında bende degiscem bu niki bitkin kuş yapcam bittim valla tükenmişlik sendromu yaşıyorum🤣🤣hem açlık hem yorgunlukk 😜

X