Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Banada iki ayrı fitil verdi biri beyaz diğeri kapsül şeklinde içinde 3 tane olan hap verdi bide kullandım bitti ama ovulasyon testinde piki çok geç gördüm
Iki fitili aynı anda mı kullandın canım bir de bana 2 tane antibiyotik verdi. Ayni sekilde 3 tane var icinde digerinde 20 tane
Fitiller ise 7 ve 12 tane

Çikolata kisti tüplerde yapışıklık yapabilir dedi. Onu da rahim filminde görücez dedi. Anestezili yapmayacak dayanabilirsin dedi muayeneden sonra. Nasıl anladiysa orasini anlamadm😂
Çikolata kistin büyük değilse çocuğun olabilir tabii canım. Tanıdıgım bir kaç arkadasım ameliyat oldu kistten. Tüpleri yapısık ve kapalıydı tüp yaptırdılar.
İnsallah senin ki büyük derrtler açmaz iyi düşün Doktorun tecrübeliymiş rahim filmini mutlaka çektir

Çikolata kistin büyük değilse çocuğun olabilir tabii canım. Tanıdıgım bir kaç arkadasım ameliyat oldu kistten. Tüpleri yapısık ve kapalıydı tüp yaptırdılar.
İnsallah senin ki büyük derrtler açmaz iyi düşün Doktorun tecrübeliymiş rahim filmini mutlaka çektir
Ameliyata gerek yok dedi. Rahim filminde belli olcak hersey artık. Bu rahim filmi ağrılı mı oluyor ya kafama takıldı şimdi

Ameliyata gerek yok dedi. Rahim filminde belli olcak hersey artık. Bu rahim filmi ağrılı mı oluyor ya kafama takıldı şimdi
Kişiden kişiye değişiyor ağrı durumu . ama genel olarak ağrıyor diyorlar. Ben anestezili yaptırdım tüpüm kapalı oldugu için ağrıın olur dedi doktorum. Ağrısız çekenlerde var canım anestesizis ama ağrısız oluyor . C kollu makine diye araştır

Ben soylucektim aslında sana karışmak gibi olur diye söylemedim benim çok yakınım anestezili olduğu hâlde uyanınca çok sancısı olduğunu söyledi imkanın varsa anestezili yaptır canım

Ben soylucektim aslında sana karışmak gibi olur diye söylemedim benim çok yakınım anestezili olduğu hâlde uyanınca çok sancısı olduğunu söyledi imkanın varsa anestezili yaptır canım
Ya doktor muayeneden sonra sen dayanırsın dedi birsey diyemedm o yüzden. Rahmi dar olanlarda sanırım cok agri oluyormus

X