Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben ve arkadaşlarım agnucaston kullandık iki arkadaşımda hamile kaldı biri kullanırken diğeri bı sonraki ay.ben hala beklemekteyimbence iyi bir ilaç kesinlikle kullanırken yumurtladini hissediyorsun. Ben otunuda kullandım ama bana yaramadı o ay iki kere adet gördüm ara kanama yaptı hapın çarpıntı dışında olumsuz etkisini hiç görmedim araştır biraz hangisi sana yakın geliyorsa onu kullan

Yanlış yere yazdım

Aminn inşallah canım. Bende bu ay ümit ediyorum ama nasip bakalım. İnşallah güzel haberler veririz bizde...

Vera06m canım nasıl oldun daha iyi misin merak ettim
Iyiyim canım teşekkür ederim. Lekelenmem de durdu sanki.
Evde dinleniyorum, dün tüm gün uzandim kendimi iyi hissedince, hastane de biraz uzak olduğu için gitmedim, pazartesi kendi doktoruma gidicem inşallah randevu günümü beklemiyecem ne olur ne olmaz

ManyakPrenses canım vallahi bu duana o kadar içten amin dedim ki... çok sağol. Sen hamişsin ya duaların kabul olur inşallah. Hayırlı olsun bu arada sağ salim kucağına alırsın inşallah kuzunu

günaydın kızlar.
sabah test yaptım negatif çıktı biraz moralim bozuldubata 3gün var değişir mi bilmiyorum ama içimden hamile değilmişim gibi geliyor

14 Şubat benimde inşallah hayırlı gelir bu ay bize canım
Caglunal canım benim de bat 13ü senin gibi bende sürekli araştırma yapıyorum. Ovulasyon testi yapmadım hiç ama adetim 15inde geldi ve 19unda bitti. Ertesi günü başladık değerlendirmeye ve sanırım ben bu ay erken yumurtlama yaşadım. Adetim bitti iki gün geçti şeffaf kaygan uzayan akıntı oldu ve cinsel istek asiriydi

günaydın kızlar.
sabah test yaptım negatif çıktı biraz moralim bozuldubata 3gün var değişir mi bilmiyorum ama içimden hamile değilmişim gibi geliyor
Canım benim neden böyle sabirsiziz ya. Ben de senin gibiyim aynı. Hep batiniz geçince yapın diyolar genelde çünkü negatifken pozitif olabiliyor, kesin sonuç alıyorsun. Yani dediğin olabilir, ama olmayabilir de lutften üzülme. Ne kadardır istiyorsunuz

hiç sabredemiyorum gerçekten bi lde ben belirsizliği hiç sevmeyen biriyim genel olarak hayatımda o yüzden sürekki kendimi düşünürken buluyorum.
biz temmuzda denemeye başladık ama eylül ekimde ilç kullanmam gerekti ara verdik kasımda tekrar başladık.siz ne zamandır istiyorsunuz

günaydın kızlar.
Günaydın
Keşke batı bekleseydin kuzum, böyle erken yapınca üzüntü streste etkiliyor. Bat günün gelmeden hemen umutsuzluğa kapılma. Ne olursa olsun sonuç, inanmaya devam

Günaydın
Keşke batı bekleseydin kuzum, böyle erken yapınca üzüntü streste etkiliyor. Bat günün gelmeden hemen umutsuzluğa kapılma. Ne olursa olsun sonuç, inanmaya devam
11gün geçti canım cıkr diye düşündüm negtif görünce de moralim bozuldu inancim da kalmadı.bide hiç bir belirtim yok aksine regl olcam gibi sinir var üstümde

Ya bak sana dedim ben yaptim gidip hem de bata 9 gün var. Yumurtlamadan 6 7 gün geçti. Coook cooook böyle bakmak için kör olmalısın silik çizgi çıktı hani buraya eklesem hiç gözükmez. Eşime gösterdim default bu diyo kendini kaptırma yani kendi icindeki çizgi demek istiyor sanırım. Öyle işte doğru söylüyor bence de ikinci ayımız bu canım geçen ay dört gün gecikti normalde çok düzenlidir, çok umutlanmistim negatif testlere rağmen ama adet oldum öyle işte. Sen de aceleci davranmissin batın geçmesini beklememiz lazım

Evett canım benimde 14 bat adetim yeni bitti bizde sürekli değerlendirmeye çalışıyoruz bende bugün avulasyon testine başlicam bu ay kullanmak istedim.akinti olayından ben hiç anlamıyorum benim olmuyor ama sende değerlendirmiş sin ne güzel adet bitimi gebe kalan çok oluyor inşallah bebeğin tutunmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…