Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet çok güzel koyulasmis canım yarın pik olur büyük ihtimal bugunden degerlendirmeye basla 😍
Macun gerçekten çok etkili oldu canım ama ben sadece geceleri uyumadan önce aslan pençesi cayida içiyorum günde bı fincan geceleri sadece oda etki etti belkide.dun geceyi değerlendirmiştir bugün olmaz sanmıyorum 🤦adam bıktı çünkü 😅 yarın devamke 🙂 inşallah olur bu ay yaa baya erken büyümüş maşallah yumurtam🤣

Macun gerçekten çok etkili oldu canım ama ben sadece geceleri uyumadan önce aslan pençesi cayida içiyorum günde bı fincan geceleri sadece oda etki etti belkide.dun geceyi değerlendirmiştir bugün olmaz sanmıyorum 🤦adam bıktı çünkü 😅 yarın devamke 🙂 inşallah olur bu ay yaa baya erken büyümüş maşallah yumurtam🤣
Hadi bakalim insallah diyelim 😍 yumurtlamayı görünce bitkileri de macunu da bırakman gerekiyo. Bi de birgebeningunlugu sayfasinda ters rahim pozisyonunu uygula en az 1 iliskinde 😉

Iyiyim canım teşekkür ederim. Lekelenmem de durdu sanki.
Evde dinleniyorum, dün tüm gün uzandim😅 kendimi iyi hissedince, hastane de biraz uzak olduğu için gitmedim, pazartesi kendi doktoruma gidicem inşallah randevu günümü beklemiyecem ne olur ne olmaz
Sevindim canım iyi olmana yerleşiyor bebişin🥰 İnşallah dr da güzel şeyler söyler keseyi de görürsün büyük ihtimalle😍

ManyakPrenses ManyakPrenses canım vallahi bu duana o kadar içten amin dedim ki... çok sağol. Sen hamişsin ya duaların kabul olur inşallah. Hayırlı olsun bu arada sağ salim kucağına alırsın inşallah kuzunu
İnşallah amin canım🤗Her zaman dua ediyorum sizlere de Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın diye🤲🏻☺️

X