Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazıları adete yakın 2.yumurtlama yaşarmış. Ama ovülasyonun adet yaklaştığı zaman pozitif olması hamilelikte de oluyormuş

İkisi de olabilir canım insallah gebeliktir en kısa zamanda test yap. Benim de adetten 5 gün önceden adet ağrılarım oldu hamileyim cok şükür

21. gün ben geç yumurtluyorum biraz sanırsam bir kaç güne tam pik olacak gibi çünkü adetim biter bitmez yapmaya başladım dünden beridir böyle bariz koyulaşma var
Bu arada bazı doktorlar yumurtlama öncesi iliskinin sonrasina göre daha yüksek ihtimal hamileliğe sebep olduğunu söylüyor o yüzden bugunleri de degerlendirin bence

Bu arada bazı doktorlar yumurtlama öncesi iliskinin sonrasina göre daha yüksek ihtimal hamileliğe sebep olduğunu söylüyor o yüzden bugunleri de degerlendirin bence

evet bunu ben de çok duydum. İnstagramda ebru abla da öyle söyledi bilirsiniz belki birgebeningunlugu Hesabı ama bende pco olduğu için kistler kaybolmadan pek umudum yok her ne kadar değerlendirsemde..

Gereksiz06 canım bu yakının üzerinde diyor ki 8 saatten uzun süre kalmasın bir de uyurken çıkarın bir de üzerine baskı uygulamayın diyor. Hepsinde mi öyle. Yapıyorum sıkıntı yok demi

Gereksiz06 canım bu yakının üzerinde diyor ki 8 saatten uzun süre kalmasın bir de uyurken çıkarın bir de üzerine baskı uygulamayın diyor. Hepsinde mi öyle. Yapıyorum sıkıntı yok demi
Ben hic okumadim valla üstünde kaplan resmi olan mi? Benimki ondandi yatarken taktım ertesi akşam çıkardım. Baskı olayı dogru olabilir çünkü birkac ay önce yine yapistirdim yattim ve üstüne yattim yani sırt üstü ve dayanamadım aşırı yakti çıkardım hemen, biber dökmüş gibi bi acıydı. Son ay bi cesaret bi daha denedim üstüne yatmadim yan yattim o gece, sonra sirt ustu uyuduysam da uyanmadim farketmedim hic

evet bunu ben de çok duydum. İnstagramda ebru abla da öyle söyledi bilirsiniz belki birgebeningunlugu Hesabı ama bende pco olduğu için kistler kaybolmadan pek umudum yok her ne kadar değerlendirsemde..
Bilmem mi birgebeningunlugu hergun bakardim sayfasina cok bilgilendim ordan. Hic umutsuz olmayın benim ablamda da vardı daha birçok kisi pko ile hamile kaldı. Bu ara heryerde yaziyorum pko ya hacamat cok iyi geliyor. Ben gecen sene subatta doktora gittim adetim sokulmuyo diye, daha bebek dusunmuyoduk. O da yumurtaliklarda tembellik var pko var dedi gebelik düşündüğünde gel ilaclar veririz dedi. Bana kodladi yani ilacsiz olmaz diye. Neyse temmuz ayında korunmayi bıraktık ve her ay adet bitimi hacamat yaptırdım bel ve kasıklardan ağırlıklı olarak ama tüm tarama şeklinde. Her adet sonrasi yılmadan yaptırdim vucudum toksinlerden arındı, yumurtaliklarim uyarıldı, rahim kanlandi oksijenlendi bu sayede. En düzenli yaptığım buydu bide böğürtlen kökü suyu içtim bikac ay yumurtlamaya kadar. Ovulasyonla takip ettim. Bide son iki ay naturallen macun yedim. Neyse son ay enfeksiyon basladi dr gittim antibiyotik verdi ve yumurtalıkların gayet iyi görünüyo pko falan yok dedi. Ben şokk.. bu yaptıklarıma ama eeen çok da hacamata bağlıyorum bu durumu. Sonra da hamile kaldim cok şükür

Kaplan resmi yok dün gratisten aldım eczaneler kapanmıştı. Nöbetçi eczanede uzaktı Taktım gitti üstüne yatmam bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…